Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alvás közben kinyílik a szám fórum

Alvás közben kinyílik a szám (beszélgetős fórum)


jan. 17. 02:18
nem arulnak vmit erre a problemara otthon?nalunk igen.
jan. 16. 20:10
gyerekkorom óta így alszom, éjjel iszom vizet, amikor felébredek, más problémám nincs ebből
9. Utolsó betyár (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
jan. 16. 20:08
A vizespohárban az éjjeli szekrényen? :)))
8. michelle.r (válaszként erre: 4. - Fülemüledal)
jan. 16. 19:49
Kevésbé, mint az eldeformálódott fogak, és a betegségek sora, ami a rossz minőségű alvás következménye.
7. michelle.r (válaszként erre: 5. - Anyagi)
jan. 16. 19:48
De igen, van.
6. 46fc317cb1 (válaszként erre: 1. - Fülemüledal)
jan. 16. 12:50

Mit tehetek? Kössem fel egy kendővel az állam? 😪


Én egyszer láttam ilyen kendős felkötést, de az a néni akkor már halott volt.

Bocs, hogy a kérdésedről ez jutott az eszembe.

jan. 16. 09:33

"Ezután jön a horkolás?"

Nincs összefüggés...

jan. 16. 09:24
Ez a szájtapasz elég morbidul néz ki.
jan. 16. 08:55
De bizony, ez nagy gond. Még a fogaid is eldeformálódhatnak - nyilván neme egyik napról a másikra. Szájtapasz lehet a megoldás. Hallgasd, olvasd Lakatos Pétert, sokat foglalkozik a témával
2. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fülemüledal)
jan. 16. 08:54
Ezt én is tapasztaltam. Lehetőleg az oldalamon alszom. Mindig van mellettem víz, ha felébredek, kortyolok párat belőle.
jan. 16. 08:51

Tudom, nem tűnik nagy gondnak, de nekem most az. Az elmúlt időben, ha a hátamon alszom, kinyílik a szám, kiszárad a torkom és arra ébredek, hogy emiatt köhögök. Ez a korral jár? Mert eddig nem tapasztaltam, hogy ilyen lett volna. Ezután jön a horkolás?

Mit tehetek? Kössem fel egy kendővel az állam? 😪

Valakinek van hasonló? Vagy tipp, mit kezdjek magammal? Alapjában véve oldalamon alszom, de nem tudom kontrollálni, hogy mikor fordulok a hátamra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook