Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alvás közbeni beszéd fórum

Alvás közbeni beszéd (beszélgetős fórum)


18. Vikyci
2021. febr. 20. 12:25

Férjem is beszél néha alvás közben és a gyerekenél is előfordul.

Én ha olyat álmodok, akkor nevetni szoktam, ami valójában sírós hörgésre hasonlít, fel is szoktam ébredni rá 🤣

17. 346cfad937 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 19. 21:48

Néha az én férjem is magyaráz alvás közben. 😃 Meg csámmog, morog. Fuhh, attól de ideges leszek. 😆 Ő sosem álmodik.

Viszont én szinte minden éjjel, 10-ből 5 rémálom, ennek ellenére meg sem mozdulok. Csak néha sírva ébredek, meg “átment rajtam az úthenger” érzéssel.

2021. febr. 19. 21:38
Én néha kiabálok. Volt hogy arra ébredtem ordítok
15. Channa* (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 19. 21:26

Nekem van okosórám, ami figyeli az alvásomat, de soha semmit nem jelez, holott a férjem éjjelente többször felkelt, mert nyöszörgök, stb., sőt a napokban mesélte, hogy keltegetett és csúnyát mondtam neki:DDDD Pedig ez egyáltalán nem jellemző rám.

Azt mondta, hogy meglepte, hogy a következő nyöszörgéskor nem mert felkelteni.


Tehát, az appom sosem jelzi, hogy a férjem felkeltett. Nem tudom, hogy mi történik, mert évek óta nem emlékszek az álmaimra.

Tuti, hogy rosszat álmodok ilyenkor, mert amikor még emlékeztem az álmaimra, akkor is felkeltett mindig a férjem, hogy ne álmodjam tovább...


Ja, nem tudom, hogy miket és miért álmodok. Régen tudtam, hogy a filmeket álmodom meg újra és újra, ezért nem nézek már évek óta horror filmeket.

Most max. a könyvek lehetnek, mert olvasni azért még olvasok véreskönyveket;)

14. tien (válaszként erre: 13. - NomNom)
2021. febr. 19. 20:08

Nagyon durva.

Tudod ,hogy semmi bajod nem lesz és a picinek sem.

Bár akkor az ember nem igazán tud erre gondolni.

13. NomNom (válaszként erre: 10. - Tien)
2021. febr. 19. 19:59
Nekem is most reggel volt! Ráadásul a pici babám mellettem aludt. Úgy láttam mintha leesne az ágyról de nem bírtam megmozdulni. Szerencsére ugyan úgy aludt mikor végre felébredtem...
12. tien (válaszként erre: 10. - Tien)
2021. febr. 19. 19:53

Az én férjem is szokott nyöszörögni és vergődni álmában.

Ált.mikor valamilyen nehézséggel küzdünk.


Szép pár vagyunk,az egyik kiabál álmában ,a másik meg próbál kiszakadni a paralízisből.


Oldalról megnézném magunkat😉

11. globus (válaszként erre: 5. - Bless the child)
2021. febr. 19. 19:51
Arra ébredtél, hogy fájt?
10. tien (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 19. 19:47

Nagyon!

Nem bagatelizàlom a férjed problémàját a rossz álmaival ,de hidd el ez sokkal keményebb.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Tien)
2021. febr. 19. 19:40
Te olyat álmodsz? Az kemény!
8. tien (válaszként erre: 4. - Tulipán***)
2021. febr. 19. 19:08
Akkor üzenem a tudatalattimnak,hogy legyen szíves békén hagyni ,mert már unom az alvásparalízises történetet.
2021. febr. 19. 19:04
Brrrr! :))))
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Tulipán***)
2021. febr. 19. 19:04
Ettől félek én is.
5. Bless the child (válaszként erre: 4. - Tulipán***)
2021. febr. 19. 19:02
Hát nem tudom. Egyszer álmomban a bőrgyógyász farmerszerelésben a szemölcsömet úgy harapta ki az ujjamból, azt semmihez nem tudtam kötni
2021. febr. 19. 18:57
Álmunkban előjön a tudatalattink, az álmainkba beleszövődnek a gondolataink. Amikor emlékszem mit álmodtam, mindig össze tudom kötni az álom előtti történtekkel és az aznapi gondolataimmal.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2021. febr. 19. 18:20
Őt nem igazán foglalkoztatja, én vagyok az, aki aggódik. Próbáltam rávenni, hogy telepítsen egy alvásmegfigyelő app-ot. Nem akarja.
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 19. 18:15
Lehetséges, hogy túl sok inger éri napközben, amit nem tud feldolgozni. Nem biztos, hogy az álommal kapcsolatos, de így képtelen kipihenni magát. Beszéljetek róla nyugodt körülmények között.
2021. febr. 19. 18:08

Aggódjak amiatt, hogy a férjem az utóbbi időben elég sokat beszél álmában? Számomra ijesztő, néha horror, amiket mond. Olykor mozgás is kíséri a beszédet, előfordult, hogy verekedésre, védekezésre következtettem belőle.

Egyáltalán lehet köze a napi történéseknek az álmához?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook