Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Álom ez, vagy csoda? fórum

Álom ez, vagy csoda? (beszélgetős fórum)


10. ittmost (válaszként erre: 8. - 82f7d52c5c)
2013. ápr. 13. 06:44

:)

azért a "hercegnő" megközelítéssel vigyázz,mert a saját lányaid meg fogják sínyleni.És pazarolj nagyon sokat a saját lányaidra is,mindig kicsivel többet,mint őrá,ez így igazságos.A lányaidnak csak te vagy.

9. 82f7d52c5c (válaszként erre: 8. - 82f7d52c5c)
2013. ápr. 12. 22:08

És ami a legszebb a két kislányom ott volt velem, hát, amit az Ő szemükben láttam........


Ha nem tudnám, hogy tényleg ennyit bírunk csak anyagilag, lelkileg, simán engednék nekik és írnánk a gólyának :)

2013. ápr. 12. 22:04

Ma volt a napja, hogy először egyedül lehettem vele. Hát még most is a fellegekben járok.


Megkértek a szülők, hogy vigyázzak a hercegnőre, amíg bevásárolnak. Oda volt készítve minden, pelenkázáshoz, esetleges ruhacseréhez, ott volt a lefejt anyatej. Nekem csak ott kellett lennem.


De imád a kislány, ahogy a szülők elinultak az autóval, már fel is ébredt, és csak mosolygott, csücsörgött rám. Én meg mindent megtettem, hogy jól érezze magát, kibontottam a pelusból, hagytam, hogy úgy tornáztassa a lábait hosszú percekig (ezt az én gyerekeim is szerették, minden este bevetettem), Énekeltem neki, beszéltem hozzá, tornáztattam a piciny lábait.

De egy tündér volt, mire hazaértek a szülők, már aludt. Mindezt egyetlen hang nélkül.

7. ittmost (válaszként erre: 1. - 82f7d52c5c)
2013. ápr. 3. 16:56
Ez nagyon aranyos:) én is tudok rajongani mások gyerekéért:) megértelek,és remélem,sikerül mindenkinek a legjobbat kihozni a helyzetből:)
6. puritan (válaszként erre: 4. - 82f7d52c5c)
2013. ápr. 3. 07:23
igen, valószínűleg látta rajtad, már ahogy leírod, abból is átsüt a rajongásod, tartson sokáig :)
2013. ápr. 3. 00:47
:)
2013. ápr. 3. 00:43

De, ami meglep édesanyám. Ő olyan szupernagyi. Ő van a gyerekeimmel, ha betegek, ő sütött-főzött mikor hazajöttem az újszülöttekkel. Mindháromszor. Itt volt, fürdetett, támogatott.


Most valahogy átpasszolt mindent nekem. Szerintem látta, hogy ez minden vágyam.

3. 82f7d52c5c (válaszként erre: 2. - Ginevra01)
2013. ápr. 3. 00:36
Nem az én felelősségem, de ha beszélek hozzá mosolyog........ Imádom :)
2013. ápr. 3. 00:33
jó is az... én is imádtam :)))
2013. ápr. 3. 00:28

Már van három gyerekem, imádom őket, de ennyi nem több, ennyit bírunk erőnkkel, anyagilag.


De most itt az unokahugom (bátyám kislánya) Tíz napja született. Gyönyörű.... Egy álom. Mintha negyedik gyerekem lenne.


Pár napig még enyém az esti fürdetés, engem hívnak, ha nem tudnak valamit az újszülött szülők. Ahogy látom, én leszek majd, akire rábízzák, ha dolguk lesz.


A fellegek felett járok. De, ami fura, az én tyúkanyó anyukám is azt mondta tesómnak: Ne haragudjatok, de nem vállom már a fürdetéseket, de tesód biztosan segít. Mintha kicsit ki akart volna lépni, hogy én segítsek. Látom én, hogy odáig van érte, de valahogy az én malmomra hajtja a vizet.


Nem tudom miért írtam le ezt, de egyszerűen boldog vagyok, mintha megint gyerekem született volna.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook