Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Álnegatív citológia vagy más? fórum

Álnegatív citológia vagy más? (tudásbázis kérdés)


2023. jún. 20. 16:33

Hátha valakit érdekel: polip volt. Elsőre nem látszott, mert kicsi volt, és a ciklus második felében csináltak UH-t, de másodszorra, a ciklus első felében megtalálták.

A citológia negatív.

Szóval, ha valami szokatlant észleltek, járjatok utána!

2023. máj. 31. 13:45
Voltam orvosnál, szerinte hormonális eredetű a dolog, nem veszélyes. Azért volt citológia, az eredményre még várok.
6. ágica... (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 26. 00:30
Csomót találtam a mellembe! Túl gondoltam, csak ciszta volt! Arra is figyelni kell, de nem rák! Heteket izgultam át, mire megnyugtattak!
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Ágica...)
2023. máj. 26. 00:21

Nem munka volt, hanem szórakozás (megerőltető sport), de remélem, igazad van :) Talán túl sok és túl hirtelen volt.

Az álnegatív eredmények aránya viszonylag magas:

[link]

Én is most szembesültem ezzel...

De bízom benne, hogy a negatív HPV-teszttel együtt már elég biztonságot ad.

4. ágica... (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 25. 22:54

A válasz a bejegyzésedben van!

Megerőltető fizikai munka! Gondolom társul stresszel és ez mellett ott vannak a hormonok. Ne gondold túl! Ne stresszelj, hidd el, minden rendben lesz!

Féléves negatív eredmény a zsebedben van! ;)

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2023. máj. 25. 17:32
A legutóbb nem találtak méhszájsebet vagy mást (kolposzkópia, hüvelyi UH volt).
2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 25. 11:21
Nem hiszem, hogy e miatt lenne a vérzés. Inkább mióma, polip, méhszájseb vagy endometriozis.
2023. máj. 25. 10:43

Sziasztok!

Megerőltető fizikai aktivitás után pecsételő vérzést tapasztalok. Fél évvel ezelőtti rákszűrésem negatív; a másfél évvel ezelőtti is, illetve akkor HPV-szűrést is kértem, ami szintén negatív.


Felmerült, hogy tévedhetett a citológia. Mekkora ennek az esélye negatív HPV-szűrés mellett?


Volt már így valaki, hogy negatív citológia ellenére kiderült, hogy beteg?

Vagy tapasztalt valaki ilyen tüneteket egészségesen?


Természetesen megyek orvoshoz, de elég ideges lettem, úgyhogy addig is információt gyűjtök.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook