Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Alma együttes rajongói ide! fórum

Alma együttes rajongói ide! (beszélgetős fórum)


8. hofiagi (válaszként erre: 7. - AuRE)
2010. febr. 19. 17:04
pont ezt kaptam tegnap a szülinapomra! nagyon feldobta a kedvemet! azóta is gyakran dúdolom. :)
7. AuRE
2010. febr. 19. 16:21
Nem rossz gyerekeknek, különösen a Ma van a szülinapom jó szám=D
2009. aug. 31. 20:23
:) Imádom!!
2009. aug. 31. 11:37
Sziasztok ! Az én csimutám még csak 4,5 hónapos ezért még most csak az én kedvenceim. Már terhesen is sokat hallgattam őket. Unokaöcsém 4 éves, na ő is nagyon szeretni az Almát :)))
2009. aug. 31. 11:13
az én gyerekeim is szeretik őket.... bár csak néhány számot ismernek, ismerünk tőlük... :)
2009. aug. 31. 10:58

Ja! És emellett nem gyerekbutító szöveg és zene, hanem gyönyörű hangzású, sokféle hangszerre épülő!

Nagyrészt Weörös Sándor, Gazdag Erzsi, stb. versek megzenésítve, szuper, és az énekesnek szerintem nagyon szép hangja van!

És nekem tetszik az is, ahogy a koncerteken "tanítgatják" a gyerekeket!

2009. aug. 31. 10:56
Nekünk is Ők a No.1 !!!!!! :-))))) Már legalább egy tucat koncerjükön ott voltunk, az összes koncert tök egyforma, az énekes ugyanazokat a poénokat süti el és mégsem lehet megunni !!!!! Fantasztikusan jól szórakoznak a szülők is, nemcsak a gyerekek!!!!
2009. aug. 31. 10:47

Sziasztok!

A család kedvencei Ők!

Nagyon szeretjük,a kislányom naponta többször kéri,had nézhesse meg a klippeket!

Halász Judit után,szerintem ők lehetnek azok ,akik hosszú ideig a gyerekek és a szülők szívébe férkőzhetnek!

A koncertjük akkora élmény,hogy receptre kellene írni mindenkinek,aki picit is szomorú a mai világban!

Mindenkinek jó szívvel tudom ajánlani!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook