Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Állásinterjún kérdés : " Szüleim mit dolgoznak?"- most komolyan, ehhez mi közük van? Vagy ez számukra miért érdekes? fórum

Állásinterjún kérdés : " Szüleim mit dolgoznak?"- most komolyan, ehhez mi közük van? Vagy ez számukra miért érdekes? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2013. febr. 26. 15:11
Évekkel ezelőtt egy ügyfélszolgálatra jelentkeztem, ahol a következő kérdéssel találkoztam: Vannak székelési problémái? Hozzáteszem, kinyomtatott papíron volt több, mint 100 kérdés, és írásban kellett válaszolni rá, egyszerre többünknek. Ugyanazt a papírt kaptuk. Aztán ezután volt szóbeli, amin a következő kérdés hangzott el: Ha az ügyfél behozza az eltört alkatrészt, ami kb 10.000.Ft, és elmondja, ő a hibás, ő törte el, saját zsebből kifizetem-e neki az újat csak azért, hogy elégedett legyen a céggel. Nemmel feleltem, rögtön megköszönték a jelentkezésem és ennyi.
2013. febr. 26. 15:11
Én is voltam olyan interjún ahol megkérdezték pl.hogy saját tulajdonú ingatlanban élek e.Mi a franc közük volt hozzá?
2013. febr. 26. 15:10
jaj igen azt kihagytam , T-mobile -nál, ügyintézőként meghirdetett állás,de azért mégis bemutathatta volna a dolgokat, mert idáig akár hány helyen voltam, vagy a legelején vagy a legvégén elmondják. Vagy lehet Ő már akkor tárgytalannak könyvelt el, azért nem foglalkozott a dologgal. De a szüleim mit dolgoznak?Számomra még mindig értelmetlen kérdés
2013. febr. 26. 15:10
Semmi köze hozzá.
2013. febr. 26. 15:09

szerintem is azt próbálta felmérni, hogy honnan jössz, milyen háttérrel rendelkezel.

egyébként ha kellemetlennek érezted a kérdést bármilyen okból, megkérdezhetted volna, hogy ez miért érdekes számára. meg hát tulajdonképpen azt mondasz amit csak akarsz :D

3. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Af5393007b)
2013. febr. 26. 15:07
Tényleg paraszt! Azért kérdezi, hogy rendezett e a családi háttér...gondolom.
2. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Af5393007b)
2013. febr. 26. 15:06
Milyen állás volt ez?
2013. febr. 26. 15:05
Ma egy csodás állásinterjún voltam, de annyira bunkó volt a férfi aki interjúztatott , hogy valami eszméletlen, be se mutatkozott, már ez felháborított a legelején, az összes kérdést 3. személyben tette fel amit nem értettem miért pl. (mit is végeztünk? hol is lakunk? )és stb... olyan 3 perc után , látta a bezárt ajtón keresztül , ami üveges volt , hogy egy férfi megy ki az épületből , aki után ordított , hogy várja már meg felállt és kiment utána, rám zárta az ajtót vele pedig egy olyan 2 percet beszélgetett, ez is nagy tahóság szerintem, majd az utolsó toplistát kérdése az volt mit dolgoznak a szüleim..és anélkül , hogy bemutatta volna nekem mit is kéne csinálnom, lezárta a beszélgetést, hogy jó péntekig ha hívjuk hívjuk ha nem tárgytalan. BAROM
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook