Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Állandó hüvelygyulladás, fájdalom, viszketés, mitől? fórum

Állandó hüvelygyulladás, fájdalom, viszketés, mitől? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. ápr. 11. 21:31
Én mióta diétázom az inzulin rezisztenciám miatt, ebből kifolyólag hátat forítottam a cukornak, lisztnek és a finomított szénhidrátoknak, megszűntek az ilyen fajta nőgyógyászati problémáim. Kopp-kopp!! Annyi szart elhasználtam és annyi lóvét hagytam ott a gyogyitárba, h az hihetelen. Lehet egy próbát megérne, mert ezek ugye mint minden más a cukorból táplálkoznak. Volt egy kis kilengésem, amikor nekiláttam úgy enni ahogy mások és egyből elő is jött. De visszatértem és azóta minden oké!
14. Lara1984 (válaszként erre: 11. - Dumboci)
2014. ápr. 11. 21:29

Bizony... Müanyag betét, müszálas bugyi a hüvelygomba melegágya, illetve a müanyag zokni, cipö a lábgombáé... :/

Holdacska problémájának ennél minden bizonnyal összetettebb okai vannak, de a müanyag cuccok súlyosbítják a tüneteket, ezért használatuk nem ajánlott (még az egészségeseknek sem).

2014. ápr. 11. 21:29

Holdacska 88,ismerős a probléma,én 2 évig szenvedtem vele.A doki soha nem talált semmit,az eredmények jók voltak,nekem akkor volt párom,szóval őt is kezelni kellett.Mikor már teljesen elkeseredtem orvost váltottam,kiderült hogy Candida okozta első körben,amit diétával (fél év volt) és egy fajta kúppal,amit a gyógyszertárban kevertek ki (a 10db nem került 500 forintba) meggyógyultam.DE!!Mivel nagyon megviselt lelkileg,ismét előjött,de az már teljesen lelki eredetű volt,mint ahogy itt is tanácsolták,én felkerestem egy kineziológust és hála a jó égnek,8 éve tünetmentes vagyok!

Szívesen segítek tanácsokkal,írj nyugodtan!:)

És fel a fejjel!

2014. ápr. 11. 21:17
Hüvely ph-d jó? Nekem is ez volt a helyzet. És túl savas volt a ph-m.
2014. ápr. 11. 21:15
Használsz rendszeresen tisztasági betétet vagy mensikor hagyományos betétet? Tampont? Én amióta áttértem a pamut anionos betétre, azóta semmi bajom. Rájöttem hogy a jó kis müanyag betét a melegágya a gombáknak. :(
10. megi04 (válaszként erre: 9. - Cucicsillag)
2014. ápr. 11. 21:13
Igen.Az,amit a 3.hsz-ben leírt.Csak én ingyen mondtam,amit a kines' baromi összegért állapít meg..
9. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Holdacska88)
2014. ápr. 11. 21:10

Ajj! Ha a nogyogyik nem talalnak semmit es a leleteid is negetivak ,megkeresnek (enelkul is) egy kineziologust.

Ennek a punibajnak fix, hgy tudatalatt lelki gyokere(i) vannak, szval van megoldas :)

Ha van kerdesed, irj privibenis nUgodtan!

2014. ápr. 11. 21:08

Visszatérő gombára candida diéta, ha lelki eredetű a baj, annak megkeresése, megoldása.

Grépfuitmag-cseppek, ezüstkolloid, cukor megvonása.

7. Mion
2014. ápr. 11. 21:06

Én természetgyógyászhoz mennék az tuti! :)

Ha a modern gyógyszerek nem jók, akkor marad a természet :)

2014. ápr. 11. 21:05
Köszönöm,de az a baj, hogy állandóan visszatér.
5. Rozália (válaszként erre: 3. - Holdacska88)
2014. ápr. 11. 21:04
Akkor bonyolultabb a dolog:( Azért az orvosnak csak kellene tudni segíteni. Az is lehet, hogy idegi alapon van a tünetegyüttes, ill. lehet lelki eredetű. De én nem vagyok orvos, nem hiszem, hogy tudnék segíteni. Mindenesetre jobbulást, teljes gyógyulást kívánok!!
4. megi04 (válaszként erre: 3. - Holdacska88)
2014. ápr. 11. 21:01
Itt a baj.:(
3. holdacska88 (válaszként erre: 2. - Rozália)
2014. ápr. 11. 21:00
Nem szedek semmit, pontosabban ilyen fajta gyógyszert nem. Nincs párom.Nem élek nemi életet.
2014. ápr. 11. 20:55

És bármi gyógyszert szedsz? Vagy hüvelykúpot, kenőcsöt használsz?

Nem lehet, hogy a pároddal (felteszem, hogy van) mindig visszafertőzitek egymást? Ez gyakran előfordul.

2014. ápr. 11. 20:50

Sziasztok, végső elkeseredésemben írok, már nem tudom mit tegyek hova forduljak, hátha köztetek is van olyan, aki ilyen jellegű problémával küzd.

Több éve minden áldott hónapban, hüvelygyulladással küzdök, viszketéssel stb.

Nőgyógyászok azt mondják vagy nem látnak semmmit vagy pl. volt, de még nagyon régen candidám, tehát mostanában ez sem az oka.

A citológiám mindig p2-es volt.

Tudnátok valami kivizsgálást vagy bármit javasolni, tanácsolni? Ami lemegy az egész gyökeréhez vajon mi bajom lehet? :((((

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook