Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alhasi fájdalom, mitől lehet? fórum

Alhasi fájdalom, mitől lehet? (beszélgetős fórum)


1 2
11. mgagi
2009. szept. 18. 21:05

Ciszta még mindig lehet.

Nekem is menzesz után nézték meg uh-on. 25mm-es ciszta van a bal petefészkemben.

10. Roni24 (válaszként erre: 4. - 2104cc91e8)
2009. szept. 18. 21:05

A terhességi tesztek abszolúte nem megbízhatóak, de a terhesség normál esetben nem szokott fájdalmas lenni, pláne nem jár ilyen fájdalommal, itt valami más gond van!


Diamond:

Szerintem ne várj hétfőig, hívd ki az ügyeletet!

2009. szept. 18. 21:05
Baloldali petefészek gyulladás????
2009. szept. 18. 21:04

Szia

Ennek nagyon sok oka lehetséges Nem tapasztaltad esetleg hogy felfáztál volna?mert ez is kiválthatja vagy nincs esetleg epekőved ?

Sajnos nem tartom kizártnak a vagbélgyulladást sem , vagy valami erősbb hugyuti fertőzést minden esetre süörgősen léátogas meg egy orvost Nem tartok sajnos akkor kizártnak egy petefészek gyulladást sem irjn egy privát üzit hogí segitfessek esetleg.és helyileg hol élsz ird bele azt is légyszives

(nem vagyok orvos csak segiteni szeretnék)

7. 707655fba1 (válaszként erre: 1. - 7c79ff1565)
2009. szept. 18. 21:03

Lehet egy szimpla felfázás, de lehet vakbélgyulladás is.

Én elmennék az ügyeletre!

2009. szept. 18. 21:03
de azért holnap veszek egy tesztet, de sztem felesleges. mindegy, legalább biztos leszek
2009. szept. 18. 21:02
mikor terhes voltam, nem ilyen volt, megvan rendesen, eddig is megvolt mindig, percre pontosan. ÉS nehinném h ez az, nem tervezünk újabb babát, és védekezünk rendesen is - na meg mostanában még együttlétre sincs sok időnk.
4. 2104cc91e8 (válaszként erre: 3. - 7c79ff1565)
2009. szept. 18. 20:58
Hogyan zártad ki???
2009. szept. 18. 20:57
nemhinném h terhes lennék. ezt kizártam az elején is
2. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - 7c79ff1565)
2009. szept. 18. 20:56
Csinálj egy terhességi tesztet.
2009. szept. 18. 20:52
Sziasztok! Tegnap óta nagyon fáj az alhas környékén, kellemetlen, szúró érzést érzek ha mozgok, megyek, de leülésnél is hirtelen belémnyilal a szúrás. Először arra gondoltam, h talán azért, mert megjött. De még ma is ugyan úgy érzem, hol enyhén, hol erősebben. Székelési ingerkor rettentően fáj bal oldalt. Próbáltam kitapintgatni h mi fájhat, az alhasamnél bal oldalt is, jobb oldalt is kellemetlen, ha nyomkodom az alhasi tájékot. Jön a hétvége, csak hétfőn tudok dokihoz menni. (ma még vártam hátha a miki miatt, de nem szokott nekem ilyenkor így fájni). Gondoltam, hátha tudtok ötleteket adni, mert én tanácstalan vagyok, és soká lesz még hétfő. Már eszembe jutott minden, petefészek ciszta is, (néha szeretkezés közbe is fáj), de már máskor is volt ilyen érzésem, nem ritkán fordul elő, kis szúrások alhasamnál, peték körül, vagy nemtudom hol, de már kezdek aggódni, mert azok el is múltak másodpercek alatt. Most meg ennyire erősen és ilyen tartósan nem éreztem. :-(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook