Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alhasi fájdalom mitől lehet, ha az ultrahang nem mutat elváltozást? fórum

Alhasi fájdalom mitől lehet, ha az ultrahang nem mutat elváltozást? (tudásbázis kérdés)


2019. nov. 25. 12:50
Háziorvos nagyon semmit..Írt fel doxicylint mert éppen a torkom is fájt.De semmi hatását nem éreztem.Megnyugtattak azzal hogy uh szerint nincs elváltozás sem nőgyógyászatilag sem a húgyhólyagban.Rákszűrés eredmény szerdán lesz.
5. globus (válaszként erre: 1. - Pipacshercegnő)
2019. nov. 25. 09:29
Vizeletvizsgálat, urológia lenne esedékes.
4. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Pipacshercegnő)
2019. nov. 25. 09:28
Háziorvos mit mond?
3. 0adc8842b1 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2019. nov. 25. 09:17
Szerintem is. epekő, vesekő...ki tudja hol áll meg.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Pipacshercegnő)
2019. nov. 24. 21:06
Urológushoz mennék, az ördög nem alszik alapon.
2019. nov. 24. 18:53
Sziasztok!Esetleg hátha volt valakinek hasonló tünete és tud segíteni merre induljak el.Legutóbbi menstruáció alatt hirtelen olyan alhasi nyomást éreztem mintha nagyon pisilnem kéne és hiába mentem el nem kellett de mintha valami nyomta volna.Egy napig szenvedtem majd csillapodott.Azóta azaz 12 napja feszül a hasam alul fáj a derekam és sugárzik a lábamba.Nőgyógyásznál is voltam ultrahangon is,semmi elváltozást nem találtak azt mondta a húgyhólyag is rendben van a méhem kissé nagyobb de az nem gond.Ha leülök is nagyon érzékeny :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook