Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Napi szintű alhaspuffadás, gyakori vizelési inger, néha alhasi feszülő fájdalom, negatív terhes teszt. Mitől lehetnek ezek? fórum

Napi szintű alhaspuffadás, gyakori vizelési inger, néha alhasi feszülő fájdalom, negatív terhes teszt. Mitől lehetnek ezek? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 9. 22:30
Hormonális probléma is lehet. Nekem is voltak ilyen tünetek, és az volt.
2009. szept. 9. 22:01
Talán CANDIDA okozza,ami egyszerre teheti tönkre a hüvelyflórát(folyás) és a bélrendszert(puffadás) is,amennyiben elszaporodik. Jó lesz kivizsgáltatni Magad.Persze a Candida mindenkiben benne van,de csak akkor szaporodik el,ha pl. gyengébb lesz az immunrendszer vagy pl. sok édeset / élesztőset eszik az ember,mert "ő" ezzel táplálkozik.
10. tamo87 (válaszként erre: 9. - Terek)
2009. szept. 7. 11:35

Így még soha nem jött meg. általában indig sok van, de most reggel és este sok volt napközben semmi,és előtte és utána mindig barnázni szoktam, de most rögtön vérrel indult és utána mintha elvágták volna úgy elmúlt. és az egész tartott 3 napig.

Igazából ez a haspuffadás idegsít,mert ilyenem se volt még soha. Ha pé lett volna a 11.napon akkor 4-én meg kellett volna jönnie elvileg, és egyébként csak utána volt ilyen nyálkás folyás, de azt csak bent lehetett észlelni.

9. terek (válaszként erre: 6. - Tamo87)
2009. szept. 7. 11:25
Lehet, hogy a 3 nap késés miatt van, túl erősen véreztél ezért voltál rosszul, ciklusod 11. napján a folyás akár a peteérésed miatt is lehetett.Ha terhes vagy megjöhet, de úgy tudom akkor csak picit van meg és más színű is
2009. szept. 7. 11:19

Ha terhes lennék, akkor már a múlt hónapban teherbe kellett volna esnem, mert miután megijedtem a múltkori mensitől, így most vigyáztunk,de tervezzük a babát. Arra is gondoltam, hogy lehet elvetéltem a múltkor és nem ürült ki rendesen. De ha mégis terhes lennék,akkor azt már az esetleges 6-7.hétben már ki kellett volna mutatnia. :(

Csak nagyon félek mit fog mondani a doki :(

2009. szept. 7. 11:12
vagy korai volt a teszt, vagy tényleg menj el kivizsgálásra, az a legbiztosabb...!
2009. szept. 7. 11:12

Sziasztok.

Holnap megyek dokihoz, ha nem jön meg addig, mert a héten esedékes. Az egész úgy kezdődött, hogy múlt hónapban késett 3 napot és hol volt hol nem. Ha volt akkor ömlött, ha nem akkor meg abszolút nem, és amíg el nem múlt folyamatosan hánytam, és ájulás környékezett. Aztán az e havi ciklusom 11. napján éreztem, hogy feszül fáj a hasam, és fel van puffadva és olyan érzés volt mintha elfakadt volna valami és 1-2 napig sok fehéres-sárgás vizes folyásom volt és azóta napi rendszerességgel akkora a hasam mint egy 3 hónaposnak, de időnként lelappad. Bél probléma nem lehet, mert wc után se esz kisebb. 25-én csináltam az utolsó tesztet az is negatív lett úgyhogy terhesség sem lehet.

5. s700
2009. szept. 7. 10:58

Az is lehet, hogy korán teszteltél nem?

Nekem is negatív volt a tesztem többször is, aztán mégis van babám!

2009. szept. 7. 10:57
Lehet csak egy felfázás, de komolyabb is lehet :( Szerintem menj el dokihoz az a biztos
2009. szept. 7. 10:55

Ha nem nőgyógyászati, akkor lehet akár bélproblémán kívül urológiai is.

Engem a nőgyógyászatról oda irányítottak és meglett a tettes.

2009. szept. 7. 10:53
Akár lehet valamilyen nőgyógyászati probléma is. Talán cysta, petefészekgyulladás, felfázás. De lehet akár valami bélprobléma is.
2009. szept. 7. 10:48
Napi szintű alhaspuffadás, gyakori vizelési inger, néha alhasi feszülő fájdalom, negatív terhes teszt. Mitől lehetnek ezek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook