Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alapozó tornát keresek (magánúton) Budapesten. Aki tudna, ajánlana? fórum

Alapozó tornát keresek (magánúton) Budapesten. Aki tudna, ajánlana? (tudásbázis kérdés)


6. trapiti (válaszként erre: 5. - Trapiti)
2016. jan. 22. 08:38
Mi Szegedi Ágihoz jártnuk, ő is nagyon jó, de a felmérést Brigi csinálja (legalábbis akkor így volt) :)
5. trapiti (válaszként erre: 4. - Zsanci79)
2016. jan. 22. 08:37

Keresd Sólyom Brigittát, nagyon-nagyon profi és tuti hogy fog segíteni.

Igaz, mi 4-6.5 éves koráig jártunk, hiperaktiv gyerekkel, de óriási hatását láttam. Nagyon-nagyon megéri csinálni!

Egyébként a Csodakapunál vannak nagyobb iskolásoknak is fejlesztő csoportok, el kell menni felmérésre és megmondják hogy melyikeet javasolják.

A figyelmetlenség mögött simán lehetnek olyan gondok amiket az alapozó megold.

Az én lányom is balkezes és nagyon jó tanuló amúgy. Mi külföldre költöztünk, ha még otthon élnénk, tuti járna... itt egészen más az iskola mint a magyar, az otthoni suliba minimális koncentrációs problémákkal is nehéz jól működni...

4. zsanci79 (válaszként erre: 3. - Trapiti)
2016. jan. 22. 08:31

Köszi szépen!

Na ez legalább közel van.

Milyen tapasztalataitok vannak, ha szabad kérdeznem?

Figyelemzavarra javasolták (amit én már sejtettem, de senki nem foglalkozott vele, most se az iskolából küldtek).

A gyerek szórakozott, figyelmetlen, firkál, valamivel mindíg szöszög, nem rendbontó, verekedő, stb.

Tanulmányi eredményei eddig 100%-osak, csak csúnyán ír, balkezes. Ha akar, persze tud szebben is, attól függ milyen kedve van.

2016. jan. 22. 08:26

Mi ide jártunk:


[link]

2016. jan. 22. 08:10

7 éves kisfiamnak keresek alapozó tornát.

Problémám az, hogy mi a belvárosban lakunk, és amiket találtam, azok mind messze vannak tőlünk. A nevelési tanácsadóba pedig esélytelen bejutni.

2016. jan. 22. 08:09
Alpozó tornát keresek (magánúton) Budapesten. Aki tud, kérem ajánljon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook