Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Alakformáló ruhák tapasztalatok/vélemények fórum

Alakformáló ruhák tapasztalatok/vélemények (beszélgetős fórum)


2020. febr. 22. 21:23
Én nem tudom van e ezekben bármi különbség, mert kíváncsiságból egyszer felhúztam a barátnőm alakformálós bodyját hogy vajon milyen érzés lehet ezt egy egész napon át viselni. Hát mit mondjak, először egészen kényelmes volt de inkább csak jó illatú de mindez csak addig amíg nem kezd el benne aktívabban mozogni az ember. Szóval azután már alig vártam hogy lekerüljön. Ráadásul ketten húztuk le :-D
17. Channa* (válaszként erre: 16. - AppIe)
2019. máj. 8. 07:32

"A modell meg nem zsiraf :P"


Hát de nem?:DDD

16. AppIe (válaszként erre: 13. - Channa*)
2019. máj. 8. 05:17

Ha nem lenne olyan draga, egy bazi jo fuzot par orara en is felvennek, vegul is korszazsokban paradeztam mar eleget, bar azok nem valtoztatottak rajtam semmit, csak passzoltak, es nem lehetett hajlongani bennuk.


A modell meg nem zsiraf :P

15. AppIe (válaszként erre: 11. - Cepheus)
2019. máj. 8. 05:12
Egy regi tanaromra nagyon emlekszem, mikor az erettsegizok kosztumje szoba jott. Amugy gyermektelen, 50 fele kozelito no volt, aki nem csak oktatta a tancot, hanem hoibbibol is uzte, es nagyon aktiv. Soha nem valtozott a ruhamerete 18 eves kora ota, "de hat az mar nem all ugy".
14. Mézes-Krémes (válaszként erre: 13. - Channa*)
2019. máj. 7. 15:34

Igen, a párunk ismer és lát minket. És úgy szeret ahogyan vagyunk.

Az átbacást nem is a kapcsolatra vagy bárki másra írtam, hanem azt nem értettem soha, hogy mi értelme így ismerkedni? Azért megnézném annak a pasasnak az arcát aki egy ilyenből hámoz ki egy nőt. Érted mire gondolok. :)


Én is erre gondolok, hogy egészséges keretek között minden nő szép és szexi, mindenki lehet csinos ilyesmik nélkül is. Csak fogadja el magát, és kész. Ha meg nem megy, akkor tegyen ellene, de ne ilyen egészségtelen dologgal.

13. Channa* (válaszként erre: 11. - Cepheus)
2019. máj. 6. 19:23

Tartsunk össze!

De ugye nem kell egyetértenünk abban, hogy egy nő csinosabb, ha elszorítja magát.

A csinosság nem ott kezdődik, hogy kínozzuk magunkat. Ha valakit zavar az alakja, akkor mozogjon, ne egyen sokat és már rendben is van hormonrendszer, genetika, stb. mellett is.


A mozgástól nem leszünk modell alkatok, csak feszesebbek, tónusosabbak, azaz formásabbak.

Még is ki akar modell alkat lenni?

Én sosem szerettem volna egy zsiráfra hasonlítani. Én szeretem, hogy kicsi vagyok, van cicim, nincs 10 cm a két combom között, nem lapos a fenekem, nem piszkafához hasonlít a vádlim, nem befelé horpad a hasam és nem két fogpiszkáló lóg ki a vállaimból.

Sosem vettem észre, hogy hátrányomra válna az alkatom, pedig nem vagyok elégedett én se magammal, ennek ellenére nem láttam még olyan nőt, akivel egy az egyben lecserélném magamat:)


Én nem vagyok hajlandó kínozni magam sem a magam kedvéért és főleg nem más kedvéért. És elhiheted, hogy nyilvános megjelenésen sem voltam még sosem alul öltözött, igénytelen, nem csinos, nem kellemes, stb.

Hidd el, nem csak az a nő igényes, aki képes fűzőt venni egy esemény alkalmával.

És nem csak azért nem vesz valaki ilyet magára, mert más fontosabb gondja van, hanem azért nem, mert nem érzi szükségesnek, nem akarja rosszul érezni magát, stb.


A párunk meg egy teljesen más tészta, hiszen ő aztán lát minket minden formánkban, azaz hiába tuszakoljuk magunkat ilyenekben, ő akkor is tudja, hogy van pocak, comb, úszógumi:DDD


Ja, engem baromira nem érdekel, hogy milyen számot varrtak a ruhámba.

1. azonnal kivágok minden címkét

2. manapság a méretezés elég érdekes, így semmit nem jelent.

12. Mézes-Krémes (válaszként erre: 11. - Cepheus)
2019. máj. 6. 15:07

Heti 3 alkalommal megyek edzeni kb., és így is van rajtam felesleg, meg pocak is van. Én azt egy szóval se mondtam, hogy aki sportol az modell alkatú lesz. Sőt, azt sem, hogy annak kell lenni. Mert dehogy! Szerintem egy nő kilóktól függetlenül lehet csinos fűző nélkül is, ha tudja mit vegyen fel magára, tudja mi áll jól neki, mi az, amit tud viselni. Ehhez nem kell fűző. Kivéve persze a végleteket, de a végleteknél meg már nem igen segít egy fűző, és marhára mindegy, hogy mit húz magára...


Egyébként szerintem is tökre egészségtelen dolog lehet. Préseli össze a belsőszerveket.

11. Cepheus (válaszként erre: 7. - Mézes-Krémes)
2019. ápr. 29. 21:51

Nem biztos, hogy Te edzettél többet az elmúlt hónapban, mint én, nekem mégis van pocakom. Persze az sem biztos, hogy nem, de az alakformálás ennyire nem egyszerű téma: sportolj és modell leszel. Még a modellekből is lefaragnak photoshoppal. Van egy életkori hízás pl, testalkatnak megfelelő, és normális. Senki nem az érettségiző ruhájában temeti a férjét, hogy morbid legyek. Meg nem mindenki nyertes a genetika totón sem. Meg nem mindenkinek a hormonrendszere ép. Meg vannak bazira elfoglalt, amúgy igényes és kellemes nők, akik olykor mégis a legjobb formájukat kell, hogy hozzák. Nem is biztos, hogy azért, mert ők maguk szeretnék. Meg vannak, akiknek az egész alakformálás sokadlagos, mert más, fontosabb gondjaik vannak. És felvennének egy fűzőt, hogy csinosak legyenek, egy nyilvános megjelenésen.

Legalább mi nők összetarthatnánk néha-néha. Beszólogatás helyett pl...

10. Cepheus (válaszként erre: 9. - Channa*)
2019. ápr. 29. 21:39
Mínusz egy ruhaméret, se több, sem kevesebb. 🙂 (A férjemnek ez nem szempont, megjegyzem, számomra sem életbevágó. De szeretem érte, hogy nem derékbőségre mér vagy szeret. 🙂) Alkalmi ruhánál meg jöhet jól kisebb pocak. Ami tornával vagy eltüntethető, vagy nem, mindegy is...
9. Channa* (válaszként erre: 8. - Cepheus)
2019. ápr. 27. 09:07

A férjeddel értek egyet. Szerintem se csinál semmit, max. megfojt.


Mégis mit formálna az alakon? Befelé nyomja a szorossága miatt a hájat vagy a nem létező hájat, vele együtt a belsőszerveket, ami igen kényelmet, valamint ahol vége van az alakformáló cuccnak ott kitüremkedik akkor is a háj, ha egyébként nincs.

8. Cepheus (válaszként erre: 7. - Mézes-Krémes)
2019. ápr. 27. 05:33
Én megmutattam a férjemnek a ruhát alakformálóval és anélkül is, azt mondta, hogy nem látja a különbséget. 😁 Munkatársnőim viszont megdicsértek, milyen csinos vagyok, hát ennyi.
2019. ápr. 24. 16:08

Hát nem tudom. Elég kiábrándító lehet férfiként egy nőt kihámozni ilyesmiből, és szembesülni a zord valósággal, meg azzal, hogy át van bacva.

Szerintem inkább vállaljuk fel magunkat, és szeressük. Vagy ha ez nem megy: Tökéletes alakformáló a sport!

2019. ápr. 23. 03:12
Nekem van egy harisnyaszerű,de short csak, és egy bodyszerű, melltartóval viselhető. Az előbbit felvettem egyszer alkalomra, szűk ruhához, jól működött. Igazából napi szinten nem hordanék ilyesmit, alkalomra felveszem még. Nekem a hasam a problémás terület, ezt befogta simán. Gondolom fontos a megfelelő méret.
5. AppIe (válaszként erre: 1. - E4024d996d)
2019. ápr. 22. 20:19

En szeretem a magas dereku bugIkat, az utobbi par evben kaptam a merretemben (M-es), de amugy nem en vagyok a gyartok altalanos celcsopotja, es mundenhol csak sok XL meretben lattam. Egyszer rabukkantam megfelelonek tuno meretben, na, kapasbol vettem otot. Aztan majd megfulladtam benne. utana olvastam csak a csomagolason, hogy alakformalo. Hat, nekem arra bazira nincs szuksegem. Visszavinni meg nem tudtam, mert fehernemut nem vettrk vissza. Szal kidobtam 500-7500 forinzot a semmire :P

Meg van egy test szinu miniruham, elvileg alakformalo az is. A bugyikbol okulva kapasbol az XL-eset probaltam, es passzol. Ha valaki a az ajanlott meretre huzza, en nem tudom, hogy nem fullad meg, es szerintem oltari hulyrn nezhet ki, ahogy a karjanal es a combjanal kibuggyan a zsirja. Ha meg nem feszulos ruhat vesz ea, mi a francnak sanyargatja magat.

2019. ápr. 22. 15:04
Esküvőmön alakformáló bugyi+ alakformáló harisnya+ ruha fűzője. A lagzin a leves után hazavitt a hugom átöltözni, mert rosszul voltam. Kb mintha a víz alól buktam volna fölé, mikor levettem. Azóta sem viseltem semmi alakformáló rucit.
3. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Channa*)
2019. ápr. 22. 14:12
Szinte ugyanígy jártam, csak én bugyit vettem. Nagy buli, estélyi ruha, és konkrétan azt éreztem, megfulladok, s ez az érzés jött feljebb, a mosdóba mentem, már hót piros volt a fejem. Szóval levettem, és ott dobtam a szemetesbe.
2019. ápr. 22. 13:44

Én egyszer vettem egy alakformáló harisnyát, ráadásul fel is vettem egyszer. Alig vártam, hogy hazaérjek, letéphessem magamról és kidobhassam a szemétbe.


Roppant kényelmetlen viselet volt. Nem elég, hogy nem lehetett felvenni rendesen, mert mindig olyan érzésem volt, hogy tekeredik rajtam, hanem még levegőt is alig kaptam benne. Állandóan ráncigáltam magamon és próbáltam a derekamról legurítani, hogy a levegővétel ne okozzon gondot.


Ja, jobb alakom nem lett tőle, ellenben a harisnya dereka felett buggyant a nem létező hájam is.


Teljesen olyan érzés volt, mintha egy sokkal kisebb méretű ruhát vettem volna fel...

2019. ápr. 22. 13:26

Sziasztok most találtam rá erre a termékre

[link]

esetleg nem tudja valaki hol tudnék magyar oldalról ilyet rendelni?

Van valakinek bármilyen alakformáló ruhadarabja? Mik a tapasztalatok mennyire jók?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook