Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aktív korú nagymamaként nem érzem magam jól mint ingyen... fórum

Aktív korú nagymamaként nem érzem magam jól mint ingyen... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
271. mimy63 (válaszként erre: 270. - Utolsó betyár)
2023. szept. 19. 17:07

Természetesen nem tudjuk, hogy igaz-e a történet, ahogy egyetlen más fórumnál sem tudjuk.

A téma viszont eléggé örökzöld. Nagyik, unokák, szülők, gyerekek. Nagyon nehéz feladat a témáról úgy beszélgetni, hogy ki-ki ne szője bele a történetekbe a saját jó vagy rossz tapasztalatait.


Amire viszont kíváncsi vagyok: mi az a szörnyűség, amitől az a véleményed, ami?

270. Utolsó betyár (válaszként erre: 269. - Mimy63)
2023. szept. 19. 17:01

Én azt is feltételezem, hogy ez az egész nem igaz, csak kitaláció, az álló víz felkeveréséért hozta létre a fórumindító.

De az is igaz, ha valóban valós, örülök, hogy nem ilyen nagymamám volt.

269. mimy63 (válaszként erre: 267. - Utolsó betyár)
2023. szept. 19. 16:58

Te is csak a meglepi hétvégét feltételezed, a többi, mint a megbeszélt unokafevigyázás meg a lerendezett lakodalomba menetet már nem.

De én nem ilyenre gondolok, hanem a durvább mondatokra.


Azokra gondolok, amik kb. így hangzottak: nem vagy nagymama, eldobod a családod, jobb is, ha az unokákkal nem találkozol, majd visszakapod az élettől, hogy szarsz rájuk, szerencse, hogy az én nagyim nem olyan volt, mint te, stb, stb.

Van, aki már ott tart, hogy a barát el akarja szakítani a családjától, és hasonlók. Minden feltételezés nélkül, tényként közlik.

268. andi6020 (válaszként erre: 266. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 19. 16:51
😉 vigyázz magadra
267. Utolsó betyár (válaszként erre: 264. - Mimy63)
2023. szept. 19. 16:45
A tételezzük fel kezdetű mondatra gondolsz mint tény? :))
266. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 263. - Andi6020)
2023. szept. 19. 16:39
Úgy van. Talpig monoklim van. 😉😉
265. mimy63 (válaszként erre: 263. - Andi6020)
2023. szept. 19. 16:39

Most félrenyeltem miattad a kávémat.

Ez is bántalmazás, nem??? :D

264. mimy63 (válaszként erre: 261. - _Berry_)
2023. szept. 19. 16:39

Apró különbség csupán, hogy én odateszem a szót: lehet.

Míg mások tényként közlik a teóriájukat.

2023. szept. 19. 16:34
Tehát FI lemondta a már megbeszélt unokára vigyázást, mert a pasija veri.
2023. szept. 19. 16:33
Hát kérdés megeled e. Lesz e gyereked, van e működő párkapcsolatod. A fiatalság nem érdem hanem állapot. Múló állapot. Elelred e hogy lesz családod. Nagyon sarkos vagy, nem hinném hogy bármilyen kompromisszumra alkalmas vagy.
261. _Berry_ (válaszként erre: 234. - Mimy63)
2023. szept. 19. 16:27

Azt hiszem ezt felesleges tovább boncolgatnunk, mert csak ugyanazokat a köröket futjuk, de azonos pontra nem fogunk kerülni. Ha valaki többször bezzegelve ismételget, számomra az nem a csak elmesélem az életem egy részletét kategória. Szerintem a számodra hajmeresztő hozzászólások a fórumozóktól, anonim arrogáns válaszai alapján születtek. Kérdezed, hogy miért kell a történetet tovább boncolni és kiszínezni. De hiszen te is ezt teszed, neked is vannak elméleteid amikor azt írod, hogy lehet, hogy..., lehet, hogy azt gondolta... Te is hozol az értékrended alapján egy ítéletet anonim és a gyerekei, sőt a fórumozók felett is.


Egyébként meg lehet valami abban, hogy az egész csak kamu, provokáció. Mivel időről-időre felvetődik, hogy nincsenek olyan topikok, amik nem a mit ettélre korlátozódnak, valaki úgy gondolta, hogy felkavarja az állóvizet. Anonim már kezdi elveszíteni a fonalat. A topikot nyitó vallomásban ugyanis még azt írja: óriási lett a sértődés. Aztán most meg azt írja, hogy nem mérgesek, meglepettek inkább. Ez a kettő nagyon ellentmond egymásnak. Aki nem mérges, az nem is fog megsértődni.

260. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 251. - Birebora)
2023. szept. 19. 16:27
Köszi. Izgalmas miket gondolnak hozzá. Egy f@sz miatt, bocs de többen írták ezt, Szóval miatta hanyagolom a családom. Ez egy másfél éves kapcsolat. Nekem ő a párom. Ugyan még nem élünk együtt de erre halad minden. Jóban van a családommal én az ovevel.Ezek a kategorikus kijelentések, milyen egy jó nagyszülő. Hát mindenki más. És van még rajtam kívül mindenütt két nagyszülő, papi mami. Olyan vehemensek néhányan hogy az nevetséges. Na jó, azért jól esik bunkozni a bunkokkal. Mondjuk a vallomás célja szerintem hogy kiengedd a gőzt. Azt tettem, ki gondolta hogy ez egy ekkora forumma duzzad. Hu,...
259. Channa* (válaszként erre: 244. - Birebora)
2023. szept. 19. 16:25
Mert nem érted, hogy mire gondoltam. Leírtam most, olvasd el.
258. Channa* (válaszként erre: 257. - Channa*)
2023. szept. 19. 16:23
Lehet, hogy terrorizálásnak.= Lehet, hogy nem terrorizálásnak.
257. Channa* (válaszként erre: 241. - Andi6020)
2023. szept. 19. 16:23

Nem tudom, mert nem válaszolt;)


A féltékenyekre gondolok, akik nem szeretik, ha rajtuk kívül mással is foglalkozik a társuk. Szép finoman manipulálnak, hogy soha ne legyen külön programja a másiknak, aztán se családja, se barátai, se más, aki elvenné tőle a társát.


Annyi beteg ember van mostanában, hogy simán elképzelem, hogy ilyen a pasija.


Lehet, hogy rossz fogalmat használok. Nem tudom minek nevezik az ilyen cselekedetet. Lehet, hogy terrorizálásnak.

2023. szept. 19. 16:23
Biztos van, bár nekem már olyan magasságban tériszonyom lenne.
255. mimy63 (válaszként erre: 251. - Birebora)
2023. szept. 19. 16:17

Nagyon nem lepődtem meg. Olyan a téma, amit nagyon ki lehet forgatni, ha úgy akarja valaki. Kinek-kinek habitusa, meg leginkább a saját tapasztalatai alapján.

Gyanítom, hogy a számomra ismeretlen beleszőtt szálak is valahonnan onnan kerülnek ide.

254. Channa* (válaszként erre: 231. - Mimy63)
2023. szept. 19. 16:17

Nem tudom, hogy mi történt. Számomra nem derült ki, hogy volt e dühöngés, de azt leírtam többször, hogy az esküvői megjelenés gyerekeknél - és hétvégi program nagymamánál nem kérdés.


A gyerekek oldják meg máshogy ha nem akarják vinni a gyereket esküvőre.

2023. szept. 19. 16:16
Nem érted. Szerintem anyud volt aki még merte lépni hogy magára gondol. És neked ez nem tetszik. Pedig, 50 felett is van élet. És nincs több élete neki se.
2023. szept. 19. 16:14
*nem történetből hanem vallomásból
251. birebora (válaszként erre: 250. - Mimy63)
2023. szept. 19. 16:13

Fogalmam sincs én csak ezt olvasgatom, de már csak azért, hogy jót rötyögjek:)

Hihetetlen mit tudnak kihozni ebből a szerény, emberi, őszinte történetből. Hogy hol olvassák amit én nem, elképzelni nem tudom, de nem is érdekel.

Minden esetre drukkolok a FI-nak ne kapjon idegösszeomlást:) Azon csodálkozom, hogy ennyi mocsok után nem törölteti a fórumot. Vagány, kemény nő lehet, állja a pofonokat.

250. mimy63 (válaszként erre: 248. - Birebora)
2023. szept. 19. 16:08
Gondolom van egy másik fóruma is, ahol más infók is megtalálhatóak.
249. Utolsó betyár (válaszként erre: 246. - Birebora)
2023. szept. 19. 16:05
Feltételezhetjük! Jártam már én is így főzés közben, hogy csak feltételezni lehetett, hogy az az étel készült, amit elterveztem. :)))
248. birebora (válaszként erre: 247. - Mimy63)
2023. szept. 19. 16:01
Lehet, hogy nálunk lényeges infók maradtak ki. Már tökhülyének érzem magam. Egyébként nem, minden esetre jól szórakozok:)
247. mimy63 (válaszként erre: 242. - Utolsó betyár)
2023. szept. 19. 16:00
Lehet, hogy én kevesebbet tudok, mint te. Én abból indulok ki, amiket leírt a FI.
246. birebora (válaszként erre: 243. - Utolsó betyár)
2023. szept. 19. 15:59
Atyaég! Tételezzük fel, hogy ma bablevest csináltam:) Vicc kategória amit műveltek:)
245. mimy63 (válaszként erre: 243. - Utolsó betyár)
2023. szept. 19. 15:59

Látod, erről beszéltem. Már ott van egy megállapítás megint, amiről egy szó sem esett: hol olvastál olyat, hogy megbeszélték a lakodalmat és utólag borult a terv?


Ez az, amitől nem tudunk egyetérteni. Te - és nem csak Te - belegondoltok a történetbe egy csomó mindent, amiről egy szó sem hangzott el.

244. birebora (válaszként erre: 241. - Andi6020)
2023. szept. 19. 15:57

Kész krimi. Sokaknak itt nagyon szines a fantáziája.

Hogy lehet ezt kihozni egy vallomásból? Egy hétköznapi nagymamát igy pellengérre állitani. Érthetetlen számomra az egész.

2023. szept. 19. 15:50

Tételezzük fel, valóban meglepett téged a párod egy ilyen ajándékkal. Megértem, hogy nem akartad visszautasítani, ugyanakkor gondolj bele egy kicsit a családod helyzetébe is.

Felkészülnek arra, mert megígérted nekik, hogy vigyázol a gyerekekere, amíg ők mulatnak az esküvőn.

Majd jössz, hogy mégsem fog menni, mert változott a leányzó fekvése.

Borul minden, és újra kell tervezni nekik az egészet, megértem, ha csalódottak voltak.

242. Utolsó betyár (válaszként erre: 240. - Mimy63)
2023. szept. 19. 15:44

Én továbbra is máshogy gondolom.

De ha neked ez a verzió tetszik, higgyél ebben, nem foguk ebben soha egyetérteni az biztos.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook