Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ákos rajongók ide! fórum

Ákos rajongók ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
193. matyi78 (válaszként erre: 191. - Gpetra)
2009. ápr. 28. 21:17
..én is Petra vagyok :)
192. matyi78 (válaszként erre: 191. - Gpetra)
2009. ápr. 28. 21:16
Te is ott voltál? :) Én is. De én imádtam...persze ez az elvakult gyönyör lehet attól is, hogy most voltam először Ákos koncerten a hosszú rajongói múltam ellenére... A végén még annyira kívántam volna egy nagyon nagy tombolást az utolsó dal után, de persze egyszer véget kell érnie mindennek. Ami nagyon tetszett, az az hogy a közönség a végén szakított a rá szabott ülős szereppel és a színpad elé vonult. Én csak felálltam a harmadik sorban...de ez nem is fontos. Legszívesebben végigturnéznám az évet... :)
191. gpetra (válaszként erre: 189. - Matyi78)
2009. ápr. 27. 14:43
Főként lírai dalok voltak, egytől-egyig átdolgozások. Természetesen volt az össze "kötelező", emellett elővettek egy csomó régi dalt, és azokat dolgozták át. Nekem vegyesek az érzelmeim. Egyrészt imádom Ákost, a dalait, a zenekart, nagyon jól éreztem magam tegnap, mégis valahogy erőltetettnek tűnt a tegnapi. Ettől függetlenül örülök, hogy ott voltam, de nekem a rockosabb koncertek jobban tetszenek.
190. matyi78
2009. ápr. 27. 14:39

...most már tudom. Tegnap este a BKK-ban megtapasztaltam...! KIHAGYHATATLAN!!!! Régi dalok átdolgozva veszedelmesen jóra, plusz új nóták. Aki tud menjen el érte bárhova!


[link]


[link]


[link]

189. matyi78
2009. márc. 23. 14:11
Az idei 40+1 koncertsorozat lírai dalokat tartalmaz két felvonásban a kiírás szerint....szerintetek ez mit takar? Ákos dalok andante hangfekvésben, vagy teljesen ismeretlen, eddig nem hallottak..?
188. Brehmem
2008. nov. 15. 09:35

SZiasztok!


Eladó a következő Ákos és Bonanza cuccok:


CD-k

- Ismerj fel

- Ikon

- Hűség

- Utolsó hangos dal

- A hét parancsszó

- Még közelebb

- Test

- Új törvény

- Beavatás

- Karcolatok

- Élő dalok

- Újramix

- Kaland a régi királlyal

- Vertigo

- Firedance

- IDS

- Call My Name (Dedikált)

- A pillanat emlékműve

- Bonanza Live Banzai

- Búcsúkoncert

- Búcsúkoncert (Első kiadás)

- A jel

- Jóslat (Első kiadás)

- Elmondatott

- The Compilation


Maxi CD-k

- 1956

- A szavakon túl

- Adj hitet

- Alig hitted

- Keresem az utam

- Keresem az utam Remixek

- Az utolsó hangos dal

- Ölelj meg újra

- Minden most kezdődik el

- Mindenki táncol

- Ilyenek voltunk

- Minden ami szép volt


DVD-k

- Andante

- Utolsó hangos dal

- Bonanza Banzai 87-92


VHS-ek

- Ákos a BS-ben

- Hűség

- Utolsó hangos dal

- Beavatás

- Ismerj fel + Ikon Live CD

- Bonanza Live Banzai


Könyvek

- Napló feletteseimnek (dedikált)

- Dúdolnom kell

- Szív seb ész

- Hűség könyve

- Kottás album 2006

- Fény kép + Majom a ketrecben Maxi CD

- Pesti est különszám 1-5

- Bonanza Füzet 1-3 (Tökéletes állapotban a Megváltó bakelittel és a poszterekkel)


Bakelit lemezek

- Ákos Karcolatok

- A jel

- Induljon a banzáj

- 1984

- A pillanat emlékműve

- Elmondatott

- Bonanza Live Banzai


Érdeklődni a brehmem@freemail.hu címen lehet.

187. may89
2008. okt. 10. 10:26
kecskeméten voltam a koncertjükön...csodálatos volt....komolyan még a könnyem is kicsordult örömömben! Csak így tovább Ákos! Te vagy a legnagyobb!
2008. okt. 2. 14:18

Sziasztok


Ha valaki esetleg szeretné követni az Ákossal kapcsolatos sajtóanyagokat tudok ajánlani egy nagyon jó szolgáltatást:

[link]


Ez egy ingyenes tartalomfigyelő oldal, bármilyen téma megadható. Én nemrég regisztráltam, és már van is egy 'Ákos, zene' rovatom, amihez jönnek a friss hírek - méghozzá a teljes online sajtóból válogatva!

Ajánlom mindenkinek!

2008. szept. 11. 18:49

Szept 20. Ez a tuti időpont! Ákos 40! Kongresszus Központ, JUBILEUMI előadás!!! Na erre van 4 jegyem!! Ketten leptük meg vele egymást!!


Skype: bmelectra

2008. szept. 9. 20:34

Van 3 db eladó jegyem a szept 21-i Ákos koncertre (fszt.4.sor), ára: 9.000 Ft/db.


Érd.:layla111@freemail.hu

2008. szept. 4. 06:15

ÁKOS-ritkaságok rajongói gyűjteményből,remek állapotban!


ANGOL NYELVŰ CD-K (so much larger, vertigo, call my name), KISLEMEZEK (keresem az utam, majom a ketrecben, andante és ILYENEK VOLTUNK MAXI, MINDEN,AMI SZÉP VOLT MAXI), dedikált alig hitted maxi, dedikált új törvény és az andante dupla album!A cd-k mellé szívesen adok ma már nem beszerezghető posztereket, régebbi újságcikkeket, egyéb relikviákat (pl. bonanzás pulcsi: )


érd.: blablalujza@gmail.com

182. Mia26
2008. júl. 12. 17:05

Eladó eredeti Ákos cd-k:

-Ikon

-Indiántánc

-Ákosh:Call my name

-Az utolsó hangos dal

-Karcolatok

-Keresem az utam remix pályázat

-Keresem az utam Remixek

-Még közelebb Tripla dvd 2007-es


Érdeklődni az alábbi emailcímen: bonanza25@citromail.hu

181. Tomio
2008. jún. 23. 11:41

Kedves Ákos Rajongók!


A zene.hu rajongói honlapokat versenyeztet! Mindenki nevezhetett, aki saját készítésű oldalt szentel kedvenc előadójának. A legnaprakészebb Ákos-oldal, az Á.R.T. bejutott a döntőbe, jelenleg első helyen van, de nagyon nyomul a Rúzsa Magdi honlap szavazóbázisa... A zene.hu főoldalán lehet szavazni, a jobb oldali táblázatban. Hajrá Á.R.T.!


Amennyiben Te is úgy gondolod, szavazz Te is az Ákos Rajongói Társaságra. Szavazatodat előre is köszönjük!


Szavazás - [link]

Ákos Rajongói Társaság - [link]

180. guc (válaszként erre: 179. - Virág3)
2008. jún. 7. 00:14
Köszönöm a próbálkozást! Már találtam e-mail címet: akos@akos.hu, írtam neki, remélem sikerrel járok.Majd leírom a fejleményeket.
179. Virág3 (válaszként erre: 178. - Guc)
2008. jún. 6. 18:19

Néztem Ákos honlapján, de ott sajnos nincs ilyesmi. Talán az ottani fórumozók tudnak segíteni!

Majd írd meg, hogy sikerült-e a meglepi, nagyon kiváncsi vagyok!

178. guc
2008. jún. 6. 17:23
Írjátok meg nekem Ákos levélcímét és egyéb elérhetőségeit legyetek kedvesek, egy nagyon kedves barátomnak szeretnek egy örömteli meglepetést szerezni az esküvőjén és ezért lenne szükségem rá. Köszönöm előre is!
2008. ápr. 18. 21:22
Sztem,ezt még nem lehet tudni,talán ha már megjelent a várva-várt album is.
2008. ápr. 17. 11:35

Hahó! Sziasztok!

Van valakinek valami infoja arrol hogy 2008-ban lesz -e Ákos koncert valahol az országban?

2008. ápr. 5. 17:14
2008. ápr. 5. 17:04

ÁKOS!

A JÓ ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!!!!

2008. ápr. 1. 21:18

Újra MAJOM A KETRECBEN!!

zenés dráma Ákos dalokkal


Részletek az előadásból:

[link] M


a Gödöllői Fiatal Művészek Egyesületének előadása

2008. ÁPRILIS 13-ÁN 15 ÉS 19 órai kezdettel a Petőfi Sándor Művelődési Központban (2100 Gödöllő, Szabadság út 6.)


"Neve Fidél Attila. Már a nevében is kódolva van a sorsa. Pszihológusként dolgozik. Ez a hely, ahol él. Itt zajlik az élete. Szép felesége, és 12 éves fia van. 32 éves, és ezen a napon egy véletlen balesetben elveszíti gyermekét. Ezt ő még nem tudja, de bizonyos értelemben már most elveszítette. Ez nem volt mindig így. Korábban eszelősen boldog volt. A családjával volt boldog. Ma már kevésbé nyitott erre."


A történet részeként 18 Ákos dal hangzik el az előadás során, élő zenekari kísérettel (Hello, Keresem az utam, Ölelj meg újra, Láss bennem mást, Altató, Valami véget ért, Csak te vagy, Átkozz el, Test, Ki helyett szeretsz stb.).


A fiú szobája, a Harcosok klubja, a Tágra zárt szemek, a Las Vegas, végállomás, az Amerikai szépség, A boldogságtól ordítani tudnék és a Hatodik érzék című filmek felhasználásával írta és rendezte: Horváth Zoltán


Jegyek kaphatók a gödöllői Petőfi Sándor Művelődési Központ Kht.-ban

Jegyinformáció: 06/28-514-130, 06/20-3555-423

további információ: [link] , gofme@freemail.hu

2007. dec. 27. 19:27
Duna tv! Még közelebb koncert!
171. szanád
2007. nov. 6. 19:31
ÁKOS FOREVER!!!!
2007. okt. 14. 21:59
néztük,köszi!
169. szanád
2007. okt. 14. 21:16
már nézem...
2007. okt. 14. 21:12
Nézzétek a filmmúzeumot!!
167. gpetra (válaszként erre: 164. - Szanád)
2007. okt. 8. 18:30
Nekem egyszer sem ment. Szerintem borzalmatos... Én nem erőltetném.
166. szanád (válaszként erre: 165. - Tengericsillag)
2007. okt. 8. 17:15

a családnak is nagyon tetszett,a fiam el volt ájulva hogy a dobos milyen jól gitározik.

A fiam is dobolni tanul,

165. tengericsillag (válaszként erre: 164. - Szanád)
2007. okt. 6. 19:09
sztem is tök aranyos.A kisfiamnak még nem tudtam megmutatni mert nincs itthon,de Anyukámnak is nagyon tetszett.
164. szanád (válaszként erre: 163. - Tengericsillag)
2007. okt. 6. 08:54
EZ NAGYON JÓ !!!!!! király ....már vagy 3x megnéztem.....
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook