Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » ...akinek depressziós/idegbeteg/elmebeteg szülője/szülei vannak... fórum

...akinek depressziós/idegbeteg/elmebeteg szülője/szülei vannak... (beszélgetős fórum)


1 2
13. Bosziii (válaszként erre: 4. - Tücsimücsi)
2010. ápr. 30. 20:17
Hidd el,ő gázabb ha nem szedi.Sokkal gázabb.Nem véletlenül találták ki az antidepresszánsokat.
12. Bosziii (válaszként erre: 3. - Moonika80)
2010. ápr. 30. 20:15
Igen nincs. Csak azt nem értem, hogy nekem mért nem hiszi el,hogy nem normális. Ha két ember ugyanazt mondja,akkor abban van valami. Ha én is azt mondom,hogy beteg,meg az orvosai is,akkor ezt csak fel tudja fogni... de belátni se akarja. Nem tudom,hogy tudnám beadni neki a gyógyszereit. Már mindenhogy próbáltam,szépszóval,kiabáltam vele,megpróbáltam megfélemlíteni,ráijeszteni...ami egy ideig bevált...egy ideig.A legújabb heppje,hogy úgy csinál mintha bevenné,iszik rá,majd mikor elfordulok kiköpi.És letagadja.Mindent tagad. A 25 év alatt már úgy ismerem mint a tenyerem.Azt is előbb tudom mikor mire gondol,előbb mint saját maga.
11. Bosziii (válaszként erre: 2. - Panda40)
2010. ápr. 30. 20:11
Ő nem csak volt. De ebből nem lehet meggyógyulni.Csak szinten tartani...egy ideig,aztán csak rosszabb lesz.
10. Bosziii (válaszként erre: 6. - 04e95f637a)
2010. ápr. 30. 20:05
Ez egy kicsit durvább. Egy rongytáskában voltak cuccaim. Kidobta mert értéktelennek találta. De könyördöm,hogy jön ahhoz valaki,hogy önjogúlag bármit is tegyen a cuccaimmal,vagy egyáltalán hozzányúljon,mikor előzőleg megmondtam neki, hogy ne turkáljon.És ha egy nagyobb összeg van benne? Azt is kidobja?
2010. ápr. 30. 19:46
Orvosi értelemben nagy különbségek vannak a fenti betegségek között! Nem mindegy, hogy érzelmi zavarai, memória gondjai vannak, időskori érelmeszesedés/agylágyulás/Alzheimer/skizofrén stb. Szóval ezekkel a kifejezéssel óvatosan kell bánni.
8. moonika80 (válaszként erre: 7. - 71494e8723)
2010. ápr. 30. 19:44
de Te legalább szeded a gyógyszert, ami "kordában" tart.
2010. ápr. 30. 19:42
Hát nem jó kilátások rám nézve..
2010. ápr. 30. 19:39

Nálunk én vagyok idegbajos!:DD


Anyám el szokta cipelni a ruháimat,"kölcsönvettem" címszóval,bejárkál a szobámba,még nem vagyok itthon,felbontogatja a leveleimet,és bár nem ért a telefonokhoz,erősen kutat sms ek után benne! :S

2010. ápr. 30. 19:38

Én egyszer a szemeteslapátot tettem a hűtőbe:)


Viccen kívül...nehéz együtt élni az ilyen beteggel, főleg ha nem is kooperál

4. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Bosziii)
2010. ápr. 30. 19:38
Lehet jobb, ha nem szed gyógyszert, az utóbbi hónapokban annyi olyat olvastam, hogy a gyógyszertől még jobban bekattannak egyesek...
2010. ápr. 30. 19:37
az ilyen betegeknek sajnos nincs betegségtudatuk.
2010. ápr. 30. 19:35

szia!

az en anyam is volt!

2010. ápr. 30. 19:32

Anyám... Nem tudok vele mit kezdeni.

Ma például a ruháim egy részét dobta ki,mert szerinte azok rongyok. Már felhívtam a szeméttelepet is...

Szerintetek a virslit mióta szokás a fiókba tenni a hűttő helyett?

És ha egyszer megmondod, hogy ne nyúljon a cuccaidhoz, mért nem érti meg?

Ha egyszer tudja, hogy beteg (már 25 éve) mért nem veszi be a gyógyszereit?????????????

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook