Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik unatkoznak....gyertek beszélgessünk!:-) fórum

Akik unatkoznak....gyertek beszélgessünk!:-) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2010. júl. 18. 19:29
na de akkor most mész a suliba és sikerülni is fog :)
2010. júl. 18. 19:29
szorongásos betegség? na nekem is volt egy időben dokitól dokiig jártam.. nem bírtam a tömeget.. volt, hogy a boltba lementem és a sok ember láttán rámjött egy "roham"...
2010. júl. 18. 19:16

Akkor szakítottam barátommal vagyis ex barátommal,úgy volt h együtt költözünk egerbe,már minden sínen volt.Végül borult minden.Beteg lettem ez idő alatt (szorongásos -agybaj- végül nem mentem el.

Rá egy évre úgy tűnt,h sikerült összeszednem magam és elmentem volna volt osztálytársammal,de akkor már nem volt hely.

Így most megyek,ez az utolsó lehetőségem.De most már nem állhat senki és semmi az utamba.:o)

2010. júl. 18. 18:52
mi történt anak idején? ha nem titok persze :)
156. Bucóka20 (válaszként erre: 155. - Bucóka20)
2010. júl. 18. 18:42

Jahhh suli...persze h várom,kicsit izgulok is,de már alig várom h elkezdődjön.

2éve nem járok suliba,akkor fejeztem be az érettségit,most újra -diák- ként a padba ülni,fura lesz.Főleg egy másik városa...kihívás,de ennyi kell.


Bár már most végzős lehetnék,ha annak idején el nem cseszem.

155. Bucóka20 (válaszként erre: 154. - 367d5fde7b)
2010. júl. 18. 18:40

Holnap?!Nem tudom,nem sok dolgom van,otthon kell pakolásznom meg elmenni a karláncomért az ékszerboltba,mert múltkor elszakadt.Babának kell elmenni kutyakaját venni...ennyi..:-)


Te?Strandolás vagy majd kedden?:-)

2010. júl. 18. 18:37

majd jövő ősszel. áprilisban lesz 3éves mire beszokna már nyári szünet. így majd csak ősszel állunk neki.


holnap mi jót csinálsz? várod már a tanfolyamot?

153. Bucóka20 (válaszként erre: 152. - 367d5fde7b)
2010. júl. 18. 18:31

értem-értem...

jövőre kezdi lányod az ovit?

2010. júl. 18. 17:59
ááá, balatonon semmi muknalehetőség. meg oké, hiányoznak a barátok/haverok, apuék, d eén már ott élni nem tudnék. nyáron van csak ott élet különben semmi sincs ott. meg úgy gondolom itt fehérváron adának is több lehetőség van arra, h sportoljon v bármi meg ovóda és ilyenek terén. és így, h nem ott élünk sokkal jobb mikor lemegyünk "nyaralni" :D
151. Bucóka20 (válaszként erre: 149. - 367d5fde7b)
2010. júl. 18. 17:41
és akkor miért nem lellén keresel egy szép kis lakást?
2010. júl. 18. 14:45
oksi, sziaa :)
2010. júl. 18. 14:45
jaj az nem jó :( én mamám 2007. januárjában halt meg és mi az ő lakásában élünk most. vagyis anyu ebben a lakásban nőtt fel, mama meghalt akkor ami volt bogláron lakásunk ahol anyu lakott tesómmal mikor elváltak azt eladtuk és ezt meg felújítottuk. sajnálom azt a boglári lakást, mert bár anyuékl nem élet ott talán 2évet utána visszajöttek fehérvárr albérletbe és az a lakás csak volt én voltam ott csak jóformán, de hát mostmár mindegy. marad lelle és az, h apuékhoz megyek vagyis megyünk meg mamáékhoz :D
2010. júl. 18. 14:41

Most el kell mennem,mert még hajat kell mosnom és 3 ra jön az -uram-.:-))

Később leszek...sziaa:o)

147. Bucóka20 (válaszként erre: 146. - 367d5fde7b)
2010. júl. 18. 14:34

Jahh értem,akkor már csak egy megfelelő lakást kell találnod,és kezdődhet a külön kis életetek.:-)

Egy lakóparkba én is nagyon szivesen el laknék,de nálunk itt..nemigen vannak.Ami meg van az aranyáron,annyiból már szinte egy kisebb családi házat vesz magának az ember.Vagyis egy önálló cs.házat..

Nálunk se pláza se semmi olyan nagy dolog nincs,amitől olyan messzire tudnék költözni.:-D

Mindenhova oda érsz 10-15 perc séta a max,de akkor már a város egyik végéből a másikba van.(gyors tempóval)


Én novembertől egyedül (lényegébe),mert novembere meghalt mamám:'( és papám egyedül maradt,de anyukám még akkor oda költözött és így én egyedül maradtam.Bár minden nap haza jár...reggelente 1-2 órára munka előtt,de egyedül vagyok legtöbbször/párommal!:-)

2010. júl. 18. 14:09
nem, hanem anyuval még egyenlőre. most vagyunk lakás vásárlás akcióban :D szüleim/nagyszüleim közösen modnták, h ha találok megfelelő lakást akkor lehet róla szó, h vezsnek egyet. nálukn ez családi szokás, h a zsülők/nagyszülők közös erővel vesznek lakást a gyereknek/unokának, h elindítsák az életben. most rajtam a sor. már rég külön élnék, ha nem jön ada, de ő jött. nagy segítség ez, d emég nem találtam geflelő helyet. bár én lakóparkba szeretnék költözni, de azok baromi drágák... meg mindegyik sz@r helyen vannak... az egyik mondjuk jó helyen van tőlünk nem messze.. ezen a környéken szeretnék mindenféleképpen maradni, mert a legnyugisabb lakótelep. minden itt van közel a belváros 10perc sétával meg a pláza is. remélem összejön. te szüleiddel élsz v külön?
145. Bucóka20 (válaszként erre: 144. - 367d5fde7b)
2010. júl. 18. 14:00

Én se vagyok minden kutyával puszipajtás,a kicsiket imádom simogatni,de a nagyok közül leginkább a spániel dobbantja meg a szívem.:-)


Ti a lányoddal ketten laktok?

2010. júl. 18. 13:40
én azért kaptam ,emrt baromira féltem minden állattól. tesóm nem, de én igen. és papám azt mondta, h milyen ciki már, h ő állatorvos és a sjaát unokája meg fél a kutyáktól. nekik akkor palota pincsijük volt és nem mertem hozzájuk menni. pedig ikerházban laktunk lent lellén. meg laknak mai napig is apuékkal.. akkor megkaptam Eriket és a kutyáktól nem félek már. avgyis van amelyiktől igen :D meg nagyon sok állattól félek. és ezáltal nem is igen vagyokn nagy állat barát :S
143. Bucóka20 (válaszként erre: 141. - 367d5fde7b)
2010. júl. 18. 13:31

Nah véletlen egybeesés..:-)

Én hosszú évekig könyörögtem egy spániel kutyusért,volt is egy (szuka) pár hónapig,de akkor még nagyon kicsi voltam.

És Babát megkaptam ...soha senkinek oda nem adnám.:)

142. Bucóka20 (válaszként erre: 140. - 77304f6156)
2010. júl. 18. 13:29

Szia


Szerintem nem,nem venni észre,hacsak rosszul nem lesz tőle.

141. 367d5fde7b (válaszként erre: 139. - Bucóka20)
2010. júl. 18. 13:26
nekünk is spánielünk van a balatonon. ő kan kutya és Erik a neve. de hát ő már idősebb kiadás :) 14éves és fekete. sajnos neki már nincs sok hátra egyébként, sokat betegeskedik meg ilyenek. papám állatorvos minidg mondja, h elkéne alttani az lenne neki a legjobb. de apuék nem engedik meg én sem, mert őt én kaptam annak idején egyik születésnapomra :)
2010. júl. 18. 13:19

Sziasztok!

Ha nyugtatót szed be a párod, és amúgy sosem szokott azt észre veszed rajta?

Légyszi segítsetek...

139. Bucóka20 (válaszként erre: 138. - 367d5fde7b)
2010. júl. 18. 13:17

Tőlünk nem messze vannak tavak,van amelyik fizetős van amelyik egy -susnyás- közepén van.:-)

Bár őszintén szólva én is jobban szeretem a medencés vizet,mint a tavakat.A tónál jó,hogy nincs nyüzsi stb,se cigány...de az a víz..egy az h nekem túl hideg.:-D másik meg h kitudja mi van az alján?:-))


spánielem van,egy szuka akit úgy hívnak,hogy Baba 2 éves és -bűn- rossz.(néha):)))

2010. júl. 18. 13:09

játszótereztükn 1órát, most alszik ada.. majd délután is tezsünk 1 kört csak akkor tovább lent maradunk. csak furán érzem magam sokszor a játszótéren a 30as szülők között a magam kis 23évével :D


az a baj, h itt fehérváron inncs tó ahova lehet menni. csak ugye arrébb a velencei-tó.. na, de ada nem szereti tavaly nem votl hajlandó belejönni a vízbe.. meg nem tudom én sem szeretem.. kiskoromban sem rajongtam érte. bár ada a balatonban sem érzi magát biztonságban egyedül az ilyen medencékben. lellén hiába van megcisnálva tengerpartosra a pat széle nem szeret ott lenni. bekell mennünk az élmény fürdő részbe haol medencék vannak. szerencse, h ismerősök dolgoznak minidg a pénztárban és így nem kell fizetni a belépőért. nem járunk sokat strandra heti 1x-2x és hétköznap akkor nincs annyi ciány, mint hétköznap :D


milyen kutyád van?

137. Bucóka20 (válaszként erre: 136. - 367d5fde7b)
2010. júl. 18. 12:54

Akkor menjenek a tóra fürdeni,ne a strandra.Szokás ide-szokás oda...nekem ez nem fér bele.


Most nm is esik,szerintem ennyi volt...de nagy -vihar- volt,legalább kicsit lehűlt a levegő.



Apum most vitte el a kutyumat sétálni,így már végképp semmi dolgom.Majd barátomékhoz megyek később át.


Nektek jó volt a séta?

2010. júl. 18. 12:44

akkor nálatok drágább a jegy:D biztos a pezsgőfürdő meg az a vízesés miatt :D


hát aquapark szerűség v nem is tudom, mert sok a melegvízes medence is. de hát nem egy strand filingje van az tuti :D


azt modnják egyébként, h a cigányoknál ez vmi "törvény", h akinek gyereke van v házas annak nem szabad a strandon levetkőznie... hát oké fürödjön ruhába, de akkor öltözzön át és ne abba strandoljon, maibe egész nap izzadt... tavaly sok ilyen volt, de idén hála küldik ki őket a vízből :D


esik még felétek? itt olyan szép az idő, h csak na. süt a nap, de a szél is fúj. nagggyon jó ez az idő. eltudnám viselni hetekig is :D

135. Bucóka20 (válaszként erre: 133. - 367d5fde7b)
2010. júl. 18. 11:25
oksyka.szia :-)
134. Bucóka20 (válaszként erre: 132. - 367d5fde7b)
2010. júl. 18. 11:25

nálunk amúgy 850ft a felnőtt és 550ft a diák...nekem is diákom van :-)


akkor az az árpád fürdő olyasmi mint egy aquapark (sejtettem:)


ez a ruhástól bemenetel egy -hányás-...nem tudom,hogy némelyik ember nem gondolkozik?!!

2010. júl. 18. 11:23
na lelépek gyors gyerkőccel sétálni utána jelentkezem :D
2010. júl. 18. 11:14

a miénk? mikor kicsi voltam és jöttem nyaralni ide rokonokhoz akkor is ennyiből állt a strand.. sőt, anyu gyerekkorában is :D


az az árpád fürdő régen török fürdő volt most lett felújítva baromi szép lett meg minden.. tele pezsgőfürdkkel meg ilyen olyan medencékkel.. hát nem hiszem, h én oda sűrűn foogk menni :D


ti strandotok jobb, ha van pezsgőfürdőtök meg vízesés... itt semmi. cigány itt is van, de hát ezek.. tavaly ruhástól fürödtek meg ilyenek, de idén kizavarják őket a vízből és talán kevesebben is vannak kicsit. csak délután 4 után olcsóbb a jegy akkor jönnek ki kisgyerekekkel. oké, sok köztük a normális is akikkel szoktam beszélgetni is meg van olyan, aki akkor szült mikor én, de sajnos sok van a rosszabbik fajtából is :(

2010. júl. 18. 11:10

4800?:-DD mit adnak annyiért?:O))

Nálunk van egy kis bébi medence,egy gyerek medence,egy felnőtt..ami ketté van osztva és van úszó része.Van pezsgőfürdő része (kb 10fős) meg van ilyen vízesés vagy mi a nyavalya.:-D


Annyira jó,hogy hűsöljön az ember,de sok a szlovák és rengeteg a cigány.Amitől egy idő után,amikor már csak őket látom,hányingerem lesz.


Pedig azt hittem,hogy a ti strandotok felszereltebb.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook