Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik unatkoznak....gyertek beszélgessünk!:-) fórum

Akik unatkoznak....gyertek beszélgessünk!:-) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2010. júl. 21. 17:52

Nálunk ott lett elrontva ze, hogy kiskorunk óta megkaptuk a márkás cuccokat, mert anyum és apum is "csak a márka". mamám sokszor mondta tesómnak meg egyik unokateósmnak illetve nekem, mert minket márkába cisnáltak anyuék. nekem is elválltak anyuék én apuval maradtam mindenem megvolt, tesómnak is anyunál aztán mikor jött, h na jön a baba akkor már meggondoltam mit mennyiért veszek. már csak leértékelve veszek márkás ruhát és már túrkálok is. már nem érdekel. de a kínai cuccokkat nem tudom miért, de bemegyek egy boltba érzem azt a "bűzt" ami ot telkap és ki is fordulok az üzletből. :( az a idióta cipőszag és ott vannaka ruhák is egybe.. engem taszít :S


strand nem votl akker hát ugye ahogy elkezdett nagyon fújni a szél a hét elején elkezdték a pacsálót meg a mélyebb gyerekmedencét takarítani meg vmit cisnálnak a csempékkel.. és a héten nem is lesz nyitva a strand. vagyis nyitva lesz de csak az úszómedencét lehet használni.. hát így nem tudok kimenni gyerekkel.. így délelőtt játszón voltunk most meg várom hüljön a levegő és lemegyünk savanyúvízért, mert úgy megkívántam. de lehet ebből nem lesz semmi, emrt néha a nap is lemegy és beborul.. igaz 10perces az út, de hát nincs kedvem a 13kilós gyerekkel a kezembe hazaszaladni, ha mégis lekezd szakadni:D így még várok kicsit :D /lusta vagyok elindulni az is a baj :D/

189. Bucóka20 (válaszként erre: 187. - 367d5fde7b)
2010. júl. 21. 17:42

Amikor kicsi voltam,akkor nekünk gyere ruhás boltunk volt.Nem márkás ruhás,de jó minőségű bébi és gyerek cuccok voltak ott.Onnan öltöztem kb 12 éves koromig.Persze mindenem megvolt.:-D Közbe anyáék nekem eláltak,de apa még 2 évvel ezelőttig is azt a gyerek boltot csinálta.Persze akkor már nm onnan voltak a cuccaim.:-d Nekem 90%ba mindig anyum vásárolt.Tudja mai napig a méreteimet,mindent meg mer nekem venni,Hisz ha nekem nem jó akkor neki majd jó lesz..Ő vmivel azért magasabb 180körül meg vékonyabb.De 1 évvel ezelőttig ugyan azokat a ruhákat hordtuk,van bőven,...de volt ami csak is az övé..és volt ami csak is az enyém.Egy rövid ideje lett külön szedve a cuccaink,mert már rám alig jöttem az ő cuccai.Híztam tízen-húszon kg-ot..:O))

Így már én is magamnak vásárolok...de sose voltam oda a márkás cuccokért,pedig apum..ő megtehette/megteheti h megvegye..meg anyum is..:-) Talán a súlyom...miatt...:-S



Ma egész nap strandolás volt,kisültem,megsültem...:-DD bnőkke voltam,de jóó volt..:-))

És te?Tnap volt strand?

2010. júl. 21. 14:37
h tellik a napod?
2010. júl. 20. 09:48

akkor nem unatkoztál tegnap :)


hát őszinte leszek... én évekkel ezelőtt elsem tudtam volna képzelni, h én egyszer túrkálóba beteszem a lábam. hozzá voltam szokva, h kiskorom óta ott a márkás cipő a lábamon meg a márkás ruha rajtam... anyu modnjuk régebben is oskat járt turizni. aztán elválltak anyuék még minidg megvotl a luxus.. én se piacról,se kínaiból semmi ilyen helyről nem öltöztem csak a márkás ruha.. aztán terhes lettem és elkezdtem Adának néha turiból venni 1-2 kis ruhát. aztán magamnak és mára meg már szinte mániákus túrkáló lettem :D mondjuk van, h semmit sem veszek, de a fílingje. nyárra szaladgáló papaucsot is onnan turiztam 220 forintért new look márkájút és még a cimke is rajta volt. mondjuk kínaiba azóta sem megyek be meg piacon sem vásrálok csak a plázába meg turiba. de manapság nem veszek meg egy nadrágot tíz ezrekért hanem leértékelve szoktam. nayon ritka, h ha teljes árért veszek meg valami máskás ruhát. megvárom maíg lemegy az ára. meg a gas-ba van törzsvásárlói kártyám amivel minidg kapok 30% kedvezményt így oda azért bejárok 1-2 ruhát elég olcsón megkapok így. de rájöttem, h nem a márka a minden nem szégyen turiba járni. csak így nőttem fel és van egy szint, amit nem adok lejjebb, de így is sokat változtam a régi önmagamhoz képest. átértékeltem pár dolgot mióta anya vaygok :D


és ma mi a program?

186. Bucóka20 (válaszként erre: 185. - 367d5fde7b)
2010. júl. 19. 21:27

Én ma apummal voltam mamámnál ebédelni,utána meg bnőmmel voltunk a kertünkbe napozni meg Baba szaladgált ott magának.Olyan fél5-ig voltunk kb.Utána punnyadás..vártam barátom,h megjöjjön melóból.:-)


Turi...ügyes vagy,a turi jó kis hobby amúgy,főleg anyumnak.Ő nagy turis,én nem tudok...vagy nem akarok.Pedig rengeteg cuccom van onnan.Anyának...meg..leírhatatlan mennyiségű cucc.Táska,papucs,szandál,ruha...minden!

2010. júl. 19. 21:01
na én megyek is fekszem le, mert igen elfáradtam ma. jóéjt. majd holnap ;)
2010. júl. 19. 19:18

szia!


ma is olyan kis szeles idő volt így délelőtt plázáztunk, mert feladtam ott a telószámlámat meg bementünk turiba. 110 ft költöttem :D adának egy ilyen rózsaszín szafaris sapkát strandra, mert a többi sapija már kezd kicsi lenni. meg magamnak kis táskát találtam amit magamon keresztbe tudok tenni. mert van olyna, h sportosabban vagyok öltözve akkor ott az övtatyó, de ha kicsit elegánsabban avgyok akkor meg csak kézitáskáim vannak vagy túl nagy ávlltáskák. és már rég szerettem volna ilyen csinosabb ilyen táskát. most 80 forintért találtam:d átmenetileg megteszi xd


és a Te napod h tellt?

183. Bucóka20 (válaszként erre: 182. - 367d5fde7b)
2010. júl. 19. 17:09

Hello!

Nah miujs?Hogy telik a nap?:-)

2010. júl. 18. 21:48

oksi

jóéjt

szia

181. Bucóka20 (válaszként erre: 180. - 367d5fde7b)
2010. júl. 18. 21:43

ott biztos soha nincs unalom a 8gyerekkel,haláli lehet...szó szerint..amikor kicsi csecsemők még...egyszerre sírnak..jön a foguk..ahhh.:-))



most mennem kell,majd holnap beszélünk...

jo éjt!

szia

2010. júl. 18. 21:41

na igen őt én is sajnáltam nekem ő az egyik kedvencem.. de hát vhol megértem én az anyját is meg tesóját is. de a végére belátta a dolgokat ő is. bár mondjuk anyám ilyeneket mondana nekem meg olyan kapcsolatunk lenne, mint nekik lehet nem laknék már itt :D


na igen azt én is megfigyeltem h alig melóznak de albérlet, autó meg ilyenek.... más élet van kint, mint itthon.. mondjuk 16-17évesen én sem szültem volna.


dehogynem elbírnál 1 gyerkkel. de enynivel na sztem 2 szülőnek is nehéz :D de legalább zajlik az életük :D

2010. júl. 18. 21:37
írnék=bírnék:-))
178. Bucóka20 (válaszként erre: 177. - 367d5fde7b)
2010. júl. 18. 21:37

fele gyerekkel nem írnék el,sőt még lehet egyel sem...


én is volt amikor meghatódtam,nagyon fiatalon szülnek,de mind1iknek már kocsija meg lakása,albérlete van...

akik ott szegénynek mondják magukat,itt simán a gazdagabbak közé tartoznának..


én szegény Farah-t (őt se így kell írni:-D) őt sajnáltam,persze érthető volt h nem bulizhat annyit mint azelőtt,de amiket az anyja mondott,meg egyszer a nővére,h nem való anyának stb stb..az szemétség volt.

2010. júl. 18. 21:33

jézusom mennyi gyerek :D


láttam a várandós tiniket meg a tini mamikat is, d eén a tévében. de így h felvezsi nekem ez az izé különben én sem tudnám, h mikor kezdődik :D első évadban sokszor sírtam catlynéken /nem így írják :D/, mikor elvitték az örökbefogadó szülők a picit meg a későbbiekben is volt, h megkönnyeztem

176. Bucóka20 (válaszként erre: 175. - 367d5fde7b)
2010. júl. 18. 21:26

én neten néztem végig az első évadot meg a tini mamikat , te azt láttad? szerintem a 2. évadot is itt fogom nézni,mert sose akkor kapcsolok oda amikor kezdődik,meg a drága barátom..nyamnyog miatta..:-D


még a travel&livinen megy egy nagyon jó műsor,az egy 6-os iker családról szól.vannak a 6-os ikrek,3lány-3fiú meg van 2 -iker- nagy tesójuk.a kicsik ilyen 2 év körüliek sztem,de lehet több,de ők haláliak...:)

2010. júl. 18. 21:21

ugye napközben az mtv szól folyamat és ha megy nézem bár általában ismétlik. tegnap is nem tudom egymás után hány részt leadtak mind ismétlés. de beállítottam, h minden új részt vegyen fel ez a doboz és majd a mai új részt megnézem, ha lefekszem. mert ez a uoc-s izénk van, h megtudom állítani a műsort meg visszatekerni meg feltudok venni dolgokat:D de jó, h mondtad,mert elfelejtettem, h ma volt új rész :D


imádom egyébként csak sokat ismétlik :S

174. Bucóka20 (válaszként erre: 173. - 367d5fde7b)
2010. júl. 18. 21:19
én a fitalokról szóló filmeeket szeretem,erről jut eszeme h az mtv-n megy a várandós tinik,te azt nem nézed?én imádom,már a 2. évad megy
2010. júl. 18. 21:09
itt a macskanő szól de na nem érdekel.. taxinak egyik részét sem néztem.. nem szeretem az ilyen filmeket :D én régebben az egyforma amerika filmeket szerettem mikor minidg a legszerencsétlenebb lett a bálkirály v királynő meg ilyenek:D manapság is megnézem őket, de áttértem a romantikusokra meg a nagyon jó vígjátékokra :D
172. Bucóka20 (válaszként erre: 171. - Bucóka20)
2010. júl. 18. 20:58

itt.- [link]



:-D

171. Bucóka20 (válaszként erre: 169. - Angyal89)
2010. júl. 18. 20:58

Szia!

Itt kérdezz utána,most jelent meg egy számmisztikás cikk.

170. Bucóka20 (válaszként erre: 168. - 367d5fde7b)
2010. júl. 18. 20:57

én se hangolódtam rá a taxi 3-ra,barátom azt nézi..

álmos én nem vagyok,...még elmolyolok egy darabig...

2010. júl. 18. 20:54
Sziasztok! Nincs itt valaki az ért a számmisztikához? Szeretném ki elemezni a párom és az én születési dátumomat. Előre is köszönöm! :)
2010. júl. 18. 20:54

köszönöm, megkaptam :)


kéne lassan feküdni.. vagyis legalább a laptopot eltenni, de gyerkőc alszik, tévében semmi sincs:D

167. Bucóka20 (válaszként erre: 166. - 367d5fde7b)
2010. júl. 18. 20:44
Elküldöm privibe az ismertető oldalt.
2010. júl. 18. 20:34

na majd utána járok. ki a könyv szerzője?


én is ezeket nézem a tévében általában bk, fókusz, vacsoracsata.. meg az mtv szól egyébként egész nap. kivéve mikor a minimax :D

165. Bucóka20 (válaszként erre: 164. - 367d5fde7b)
2010. júl. 18. 20:24

én ha tv-t nézek mindig a travel&livinget nézem,ez a kedvenc csatornám....itt mindig van ami érdekel..


ezenkívül 7köznap fókusz,v.csata,b,közt,gyilkos elmék...ezek mennek nálunk..más nem naon..:-)


Én nem vagyok vmi nagy filmes,sőt....ritka az a film amit én megnézek..egyszerűen nincs olyan ami tetszene..

kivétel az ilyen csajos filmeket..:-))



Visszatérve erre a pozitív gondolkodásra,sokan ajánlották nekem a Titok c.könyvet...én megvettem,de lusta voltam eddig elolvasni,bár sokan Istenítik....használtan sztem olcsón hozzá tudsz jutni.Én is így vettem.:-)

2010. júl. 18. 20:18

na igen.. én is megjártam pár dokit, de sztem hamaorsan megint felkeresem akihez a legtöbbet jrátam, mert mostanában megint sokszor érzem, h vmi nem stimmel... utálm ezt :( na de csak pozitívan ugye :))


utálom h osha semmi jó nem megy a tévében :@

163. Bucóka20 (válaszként erre: 162. - 367d5fde7b)
2010. júl. 18. 19:58

hmmm..nekem ne mondd,én tudom milyen..én jártam pszcihológusnál,pszcihiáternél,kineziológusnál,természertgyógyásznál,akupunktőrnél, szal..:-)

lényeg h tudatosítsa magába az ember,h nincs baj,nem ájul el stb..persze mondani könnyű,de amikor ott a -helyzet- ember legyen a talpán aki nyel egyet és tovább -lép-

2010. júl. 18. 19:52
írtó rossz dolog ez.. én sokáig jártam pszihológushoz /tudom, h nem így kell írni/, gyógyszereket szedtem. terhesen jött nálam nagyon elő mikor vártam a sorom dokinál és csak jöttek az emberek... után ajobb lett sőt teljesen jól voltam.. és pár hete érzem megint, h vmi nem stimmel,ha sok ember vezs körül. bepánikolok köztük...
161. Bucóka20 (válaszként erre: 159. - 367d5fde7b)
2010. júl. 18. 19:50

pontosabban generalizált szorongás,csak azért nem írtam le,mert nem sok ember tudja h mi is ez...,de nem is kell h tudják...

nekem ez 2 éve van...volt amikor nem volt,most éppen...elvagyok vele..



igen,sikerülni fog,ez biztos:-)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook