Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni örökbabára/gyermekre várók / olyanok akik már örökbe fogadtak, gyertek beszélgessünk fórum

Debreceni örökbabára/gyermekre várók / olyanok akik már örökbe fogadtak, gyertek beszélgessünk (beszélgetős fórum)


2012. jún. 1. 08:18

Szia!

Lehet, hogy még szoktál ide benézni. Én is gondlokoztam azon, hogy indítok egy zárt klubbot a témában, mert valahogy az Örökbefogadás-örökbeadás fórumon nem igazán érzem azt, hogy lehetne beszélgetni bármiről.

Mikor az első bejegyzésemet írtam, és tettem fel kérdéseket, megkaptam a magamét, hogy olvassak vissza. Aztán privát üzenetet nagyon sokat kaptam, és úgy sok segítséget is, de azt annyira nehéz követni, hogy mindenkinek válaszoljak, és így mások nem tudnak tapasztalatot szerezni azoktól, akik hajlandóak szóbaállni a "kezdőkkel".

2011. aug. 3. 10:32

Szia,Marcsika!

Írtam Neked priviben.

2011. aug. 3. 10:26

Szia!

Van ilyen fórum: Örökbefogadás - örökbeadás a címe. Szerintem szívesen látnak ott Téged is.

Sok-sok tapasztalatot tudsz ott szerezni.

2011. aug. 3. 10:22

Sziasztok!

Először is magamról pár szó: örökbe szeretnénk fogadni a párommal. Még a legelején járunk. Szívesen veszek tapasztalatokat, tippeket ezzel kapcsolatban. Gyertek beszélgessünk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook