Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik eldöntötték, hogy le kell fogyniuk, különben sosem lesznek boldogok! fórum

Akik eldöntötték, hogy le kell fogyniuk, különben sosem lesznek boldogok! (beszélgetős fórum)


1 2 3
49. 1675f7fe54 (válaszként erre: 44. - Sz.rozika)
2011. aug. 24. 08:39

Ezek után tőlem azt csinálsz amit akarsz. Én csak átadtam neked a sok-sok megfigyelést, amit emberekkel kapcsolatban és fogyival láttam.És ennyi.

Aki akar annak eljut az agyáig, aki nem az megy a saját feje után.És ennyi.

48. Évi anyuka (válaszként erre: 6. - Reni79)
2011. aug. 24. 08:39
Evés előtt igyál meg 2 pohár vizet!
47. 9f98008a3b (válaszként erre: 38. - Timmy0520)
2011. aug. 24. 08:38

Tisztában vagyok azzal mi a boldogság, és azzal is, hogy az azt megelőző lépcső a kiegyensúlyozottság.

Így ha valaki nincs egyensúlyban, az boldog sem lesz, bármit is talál ki.


És tényleg nem akarok bántani senki, de mondom, ezek merész kijelentések itt.

46. hidewatch (válaszként erre: 33. - 1675f7fe54)
2011. aug. 24. 08:38

Jó-jó, de én nem a mély pszichológiai problémákra gondoltam, bár azokat is meg kell oldani. De akkor itt egy példa: Van egy férjed, aki szeret, szép lakásod, amiben laktok, jó állásotok, szeretetben éltek. Szabadidődben szeretsz síelni, de nem bírja a combod. Szeretsz kocogni, de nem bírja a térded. Szeretsz szépen öltözni, de nem jók rád a szép ruhák. Komplexusos vagy, nem tudod elengedni magad idegen környezetben, mert mindig arra gondolsz, hogy mindenki azt nézi, hogy milyen kövér vagy, mintha mindig ott ülne valaki a válladon. Ilyen komplexusok és gátló tényezők között nem lehet az ember felszabadult, vagy legalábbis én nem tudtam az lenni, ezért felemeltem a seggem, és elmentem a konditerembe. Jóval kevesebbet eszem mint azelőtt, korcsolyázógépen is edzek a síelésre, kocogok, és van egy csomó szép ruhám. 48-ról eljutottam 42-44-re, még bőven van min dogozni, de ennyi is elég volt ahhoz, hogy a lehetőségek tárháza nyíljon meg előttem. Nagyjából erről szól ez az egész.


Az én súlyfeleslegem a múltban alakult ki, teljesen tudatában vagyok annak, hogy miért, mi volt az oka, arra is emlékszem, hogy mi járt a fejemben, miközben tömtem magamba a kaját, sosem fogom elfelejteni. Itt ennek pszichológiai maradványa már nincs, fel van oldva a probléma, de a zsír nem ugrik le magától, az már itt marad, amíg én el nem zavarom, még akkor is, ha lelki teher már nem nyomja a vállamat. Sajnos ez egy ilyen üzem.

45. sz.rozika (válaszként erre: 43. - 1675f7fe54)
2011. aug. 24. 08:34
ismétlem, nem tudsz rólam semmit, közöm sem volt még soha egyik betegséghez sem, és nem is lesz.. nincs testképzavarom, tudom milyen vagyok és milyen akarok lenni és azt is hogy miért.
44. sz.rozika (válaszként erre: 39. - 1675f7fe54)
2011. aug. 24. 08:32

Bocs, de eldönthetem én, mitől leszek boldog? Nem is ismersz, miért jelentesz ki dolgokat?

Ha neked rossz tapasztalatod van, szívesen veszem, ha megosztod, de nem ebben a formában, már bocs.

43. 1675f7fe54 (válaszként erre: 40. - Sz.rozika)
2011. aug. 24. 08:32

Neked akarok jót-még ha nem is tetszik a nyilt hsz-om.

Az anorexia nem játék, ahogy a bulimia sem. Nézd meg azokat a nőket, akik ezekben szenvednek +testképzavar alakul ki...


Ha a lelked rendbe teszed-egyrészt olvadnak a kilók, másrészt tartzós lesz a dolog.

Belekapdosni ebbe-abba felesleges-magadnak ártasz csak vele.

42. sz.rozika (válaszként erre: 38. - Timmy0520)
2011. aug. 24. 08:31
köszi!!! jó, hogy ilyen emberek is vannak :)
41. sz.rozika (válaszként erre: 36. - Mosolyka2)
2011. aug. 24. 08:30
Jól hangzik nagyon, de én sajna elég eredményközpontú vagyok, ami itt ugye a lement kilókat jelenti...
40. sz.rozika (válaszként erre: 33. - 1675f7fe54)
2011. aug. 24. 08:29
köszi a "biztatást"
39. 1675f7fe54 (válaszként erre: 38. - Timmy0520)
2011. aug. 24. 08:28
Attól nem lesz.Az első 1-2-3 hónap igen, de utána a lelki problémák ujra elöjönnek-és idő kérdése, hogy anorexiába, bulimiába fordul,vagy vissza szedi önmaga a leadott felesleget.
38. Timmy0520 (válaszként erre: 16. - 9f98008a3b)
2011. aug. 24. 08:26
Szerintem a boldogság mindenkinek mást jelent. Engedd már meg neki, hogy ő boldog legyen attól, hogy lefogy. Nem általánosított, ez a fórum címéből is kiderül.
37. reni79
2011. aug. 24. 08:24
Egy kérdés!Otthoni sztepperrel mennyit kell edzenem hogy hatásos legyen mint cardioedzés?
2011. aug. 24. 08:24

Sziasztok!


Amíg az ember lányában nem jön egy szikra / amikor már betelik a pohár / addig nem is érdemes elkezdeni, mert annak a vége a kudarc lesz. Annak meg mi értelme? Ezért nem hiszek a rövid távú diétákban. De igenis van értelme az apró változtatásoknak, mert ezek hosszú távon is tarthatóak és sikeresek. Ezek a változtatások általában a rossz szokások elhagyása, az meg már csak jó lehet, nem ? :))))


Hatalmas kitartás és akarás kell a fogyókúrához, másképp nem megy. És ha ehhez nem érik meg az agyunk / az a bizonyos szikra / addig nem nagyon fog menni.

Szerintem nem abban kell gondolkodni, hogy minél rövidebb idő alatt minél több kiló leadjunk, hanem hogy az apró változtatások / este nincs bezabálás / tényleg hosszú távon működjenek. Mindig csak előre és az amit eddig rosszul csináltunk az csak a hátunk mögött lehet sosem előttünk. Én erre koncentrálok.

35. hidewatch (válaszként erre: 30. - Sz.rozika)
2011. aug. 24. 08:23
Valami olyasmi :)
34. sz.rozika (válaszként erre: 29. - 9f98008a3b)
2011. aug. 24. 08:23
Nem, nem vagyok. De besevanyodott sem. A kettő között azért jó nagy a táv...
33. 1675f7fe54 (válaszként erre: 28. - Hidewatch)
2011. aug. 24. 08:23

"Amikor valakinek súlyfeleslege van, de az élete egyéb más területein minden szuper, "


Ilyen nincs. Ugyanis ha mélyebbre ásol, mindig kiderülnek a lelki problémák.

Amit a topikinditó irt, hogy ettől lesz boldog-az egy önbecsapás és nagy bukta fog belőle származni.

32. 9f98008a3b (válaszként erre: 28. - Hidewatch)
2011. aug. 24. 08:21

Értem, értem.

Merész kijelentés, amivel nem értek egyet.

De hajrá!

Fogyjon le, aki nem elégedett a külsejével!

Sikerrel!



Azért bevallom, nem értem ezt, mert naponta kb. 2-3 fogyis fórum indul.....

31. dae5feea41 (válaszként erre: 25. - Sz.rozika)
2011. aug. 24. 08:21

Próbálkozni mindig lehet természetesen.

Még olyan is van, aki meg is tudja tartani a leadott kilók utáni súlyt, de ez is életvitel függő. Ha nem sokkal eszik kevesebbet, ha a normális életében sem viszi túlzásba a kenyér fogyasztást, vagy bármit, annak nyílván egy rostdiéta után nem fognak felszaladni a kilók. De aki visszatér a rendes, finom főétkezésekre, tartalmas reggelikre, ott már egészen más a helyzet. Ezért kell megfelelő fogyókúrát választani, mert ami jó egyeskének, nem biztos hogy megfelel ketteskének. :)

30. sz.rozika (válaszként erre: 28. - Hidewatch)
2011. aug. 24. 08:20
Köszi!! Mintha belém látnál :) Netán hasonló cipőben jársz / jártál?
29. 9f98008a3b (válaszként erre: 24. - Sz.rozika)
2011. aug. 24. 08:19

Nézd!

Nem is mondtam, hogy az lennél, de vannak olyanok.


Amúgy kiegyensúlyozott vagy?

28. hidewatch (válaszként erre: 16. - 9f98008a3b)
2011. aug. 24. 08:18
Szerintem a témaindító itt nem konkrétan arra gondolt, amire te. Amikor valakinek súlyfeleslege van, de az élete egyéb más területein minden szuper, de azt az illető a súlyfeleslegéből fafadó komplexusok miatt nem tudja felszabadultan kiélvezni, akkor tényleg a fogyás vezet az igazi boldogsághoz. Nem a boldogsághoz, hanem az igazi boldogsághoz. Én teljesen átérzem a fórumindító indíttatását.
27. dae5feea41 (válaszként erre: 23. - 4b6a2525df)
2011. aug. 24. 08:18

Én ezzel foglalkozom már évek óta. :) Ez amolyan kisebb össze szokott csapat, személyes vállalkozás. Bár itt csak tanácsokat adni vagyok. :)


Nem feltétlenül kell hozzá személyes találkozás. Ez emberfüggő, kinek melyik megoldás a kényelmesebb. Általában a személyre szabott diéta felállítása előtt sok mindent megkell tudni a másik félről. Mit szeret enni, mi az amit nem szeretne elhagyni az étkezéséből, milyen időközönként mennyit és mit szokott enni egy átlagos napon, milyen az időrendje, mikor tud főtt ételt fogyasztani, ugye van aki csak késő este mikor hazaér... Mennyit mozog a munkája a során, vagy csak úgy egyáltalán egy átlagos nap alatt. Mennyit szeretne lefogyni... és egyebek, és ezután történik egy havi étrend összeállítás.

Mert van akinek valami nagyon jól beválik, de más az életvitele miatt nem tudja alkalmazni, esetleg nem sikerül, mert nem szívesen csinálja. Ezért fontos hogy valaki olyan fogyókúrába kezdjen bele amit később is megtud tartani, hogy ne szedje vissza a felesleges kilókat.

2011. aug. 24. 08:17
Szerintem egy fogyókúrának egyénre szabottnak kell lennie. Nekem, pl. az abonett féléktől megfájdul a gyomrom. Számomra egyetlen fogyókúra létezik, mégpedig a stressz (ilyenkor nem tudok enni).
25. sz.rozika (válaszként erre: 22. - Dae5feea41)
2011. aug. 24. 08:15
Teljesen igazad van!!!! De az ember hisz és próbálkozik, aztán általában kudarc is a vége... persze vannak kivételek...
24. sz.rozika (válaszként erre: 16. - 9f98008a3b)
2011. aug. 24. 08:14

Szia!


Igenis van, hogy ezen múlik. Nem tudhatod mi van a dolgok mögött. De ettől függetlenül nem tartom magam besavanyodottnak.

23. 4b6a2525df (válaszként erre: 15. - Dae5feea41)
2011. aug. 24. 08:12
Ki az a mi? és ez személyes találkozáson alapul?
2011. aug. 24. 08:12

Lehet furcsa amit írok, de én nem hiszek az efajta diétákban mint pl. a tészta, rozs, hal és társai.

Mert a későbbi életviteled során sem csak ezt fogod enni. Biztos, hogy a felesleges kilóktól megszabadulsz, de amint vissza állsz a rendes étkezésre, ami mindenféle táplálékból áll, fél év alatt szépen elkezdenek visszaszökni a leadott kilók. Ennek pedig szerintem nem sok értelme van.

21. sz.rozika (válaszként erre: 12. - Bonifác)
2011. aug. 24. 08:11

hát megértelek téged is, a lustaság nálam is befigyel, ezért is tartok még mindig ott, ahol :(

na de majd most!!!

20. reni79 (válaszként erre: 19. - 1675f7fe54)
2011. aug. 24. 08:10
:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook