Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik depisek ide fórum

Akik depisek ide (beszélgetős fórum)


28. 2757fc97dc (válaszként erre: 26. - Jessika1)
2011. máj. 30. 21:40
Köszönöm szépen! Igen, tudom, még előttem az élet...
27. jessika1 (válaszként erre: 24. - Timycat)
2011. máj. 30. 00:28
Az alvás is sokat segit,én tők hisztis használhatatlan vagyok ha nem alszom,de tök éedekes,hogy egyik nap heppy vagyok,másik nap magam alatt,hangulatváltozásaim vannak,szegény párom:(
2011. máj. 30. 00:24
Szia gyuszko,nagyon sok erőt és kitartást kivánok neked ,sajnálom a barátnődet,nagyon nehéz lehet most neked ,de gondolj arra ,hogy sokminden van még ebbe a világban ami vár rád,kitartás:)
2011. máj. 30. 00:17

Sziasztok!


Én egy éve mély depresszióval küzdök, ugyanis elvesztettem a barátnőmet, egy balesetben! Egy éve történt, azonban még mindig úgy érzem, mintha tegnap történt volna! Járok pszichológushoz, a családom, a barátok is sokat segítenek, ennek ellenére sokszor esem vissza. Tegnap előtt is kicsit visszaestem... Elkezdtem naplót vezetni itt a Hoxán, mert az is jó dolog, ha kiírja magából az ember, ami bántja, vagy aminek örül! Az írás nagyon jó dolog!

24. timycat (válaszként erre: 23. - Jessika1)
2011. máj. 30. 00:13

akkor nem depis voltál, szerencsére. Sajnos abból nem elhatározás kérdése a kilábalás.


Ez most csak egy mélypont volt. Tudom én is épp nehéz időszakom élem, de ettől nem vagyok depis, legalábbis remélem nem fajul odáig. Csak fáradt vagyok -lelkileg, szellemileg, hihetetlenül

2011. máj. 30. 00:01
Sziasztok,én ma felkeltem és elhatároztam,hogy végetvetek a depressziómnak,és sikerűlt,mindenki mennyen ki legalább1 órát a szabadba,nekem olyan volt mint a gyógyszer,szerintem az itthon léttől voltam depis ja és elmentem fodrászhoz:)
22. e1641dee25 (válaszként erre: 18. - Bucóka20)
2011. máj. 29. 14:08
Nagyon helyes, kívánom, hogy sikerrel járj! Mert ez elég nagy dolog...
21. e1641dee25 (válaszként erre: 20. - Edibest)
2011. máj. 29. 14:04

Hüh, nna igen, de azért mégsem lehet csak úgy megrugdosni embereket (sajnos :D )...

Nem járok dokihoz, bár már gondoltam rá, hogy nem volna baj beszélni egy szakemberrel, de hiszek abban, hogy valójában nincs nagy baj, és próbálok magamon segíteni, mindenféle módon, hogy ne is legyen baj. De amikor rossz időszakom van, akkor nagyon sötéten látom a dolgokat, és nem könnyű...

20. edibest (válaszként erre: 12. - E1641dee25)
2011. máj. 29. 10:23

páromra találtam :)

ráadásul jól összebasztam a férjemmel, nekem most őt lenne kedvem megrugdosni

és igen, én is haragszom magamra én is az önsajnálat miatt, de...mit csináljak, ha tényleg semmi öröm nincs a napjaimban, jó kivéve a kislányom, de azon kívül a háztartás van csak, amihez hihetetlen lusta vagyok, mióta ilyen szarul vagyok. megmozdulni sincs kedvem.

Te jársz ezzel orvoshoz?

2011. máj. 29. 10:07
Az elmúlt hetekben rendszeresen nézem a Titkot,hogy erőt adjon...és segit!!!
18. Bucóka20 (válaszként erre: 17. - E1641dee25)
2011. máj. 29. 09:45

Nagyon nehéz sajnos!

Sokszor hallja az ember,h csak akarni kell,de ez nem így van.Sok dolog van ami közrejátszik még.

Én is tudom,h soha nem fogok meggyógyulni,de azt elérhetem,h tünetmentes legyek.És ezen vagyok,minden áldott nap.

17. e1641dee25 (válaszként erre: 14. - Bucóka20)
2011. máj. 29. 09:33

Persze, igazad van, de a baj akkor van, ha ez a rosszkedv állandósul, és innen már csak egy kis lépés a depresszió...

És igen, küzdeni kell, szemléletet váltani, találni valamit, ami "felráz", mielőtt még baj lenne. Csak piszok nehéz... :/

16. Bucóka20 (válaszként erre: 15. - Koscsaj)
2011. máj. 29. 09:26

Érthető!

Akinek nem inge,ne vegye magára.:)


Én is beteg vagyok/voltam..szal tudom miről beszélsz.

15. Koscsaj (válaszként erre: 14. - Bucóka20)
2011. máj. 29. 08:53

Pánikbeteg és depressziós vagyok és azon fáradozom nap,mint nap hogy lelkileg talpra álljak!Gyógyszer nélkül.

Ez nálam nem egy átmeneti állapot erre csak tetőz a magányom.Ennyi.

2011. máj. 29. 08:25

Nekem annyira fura,hogy valaki(valakik) egy lapon említik a rossz periódust/magányt/unalmat... a depresszióval.A depresszió tudomásom szerint egy betegség,nem holmi pár napja,hete tartó "rossz kedvűség"...

Depressziósnak és egyéb pszichés betegségben szenvedőnek elég nyavajás lenni.(én tudom)

Szóval szerintem inkább próbálja meg mindenki saját magát kirángatni a gödörből...úgy sem segít senki(mindenki leginkább) csak magára számíthat.

Persze jó,ha vannak barátok,meg szerető család aki segít...de élni kell az életet,nem pedig túlélni.


Ezt nem rosszindulatból írtam,de addig segítsen mindenki magán,amig lehet....mert ha elfajul a helyzet,onnan már igencsak nehéz feltápászkodni!

2011. máj. 29. 07:08

Sziasztok!

Nekem vannak barátaim de pl ma reggel az első érzés amikor felébredtem a rohadt magány volt....gyűlölöm!!

12. e1641dee25 (válaszként erre: 11. - Edibest)
2011. máj. 28. 22:48

Ejj, ez durva... én is itthon vagyok csaknem 3 éve a kicsimmel. Barátok nincsenek, az evés mint pótcselekvés dettó...

Csak az tart még úgy-ahogy "egyben", hogy tudom, a fiamnak nem egy romhalmazra van szüksége, és nem hagyom el magam...

De gyakran lenne kedvem "valakit megrugdosni", vagy ordítani, ahogy a torkomon kifér, mert sehogy sem sikerül kimászni ebből a posványból...

És utálom magam azért, hogy ennyire el tud hatalmasodni rajtam az önsajnálat...

11. edibest (válaszként erre: 7. - 93f84765e4)
2011. máj. 28. 14:10

Teljesen átérzem a helyzeted, csak annyi a különbség, hogy én egy gyerekkel vagyok itthon 16 hónapja. Egy barátnő még akad, aki időnként rámnyitja az ajtót és ennyi.

Ha nagyon mélyponton vagyok, akkor berakom a gyereket a kocsiba és megyünk csavarogni, vagy anyósoméknál.

És a zabálás is megegyezik, hízok, mint egy disznóóó.

Most kaptam új antidepresszánst, minden reményem abban van.

10. edibest (válaszként erre: 9. - 54840f0fce)
2011. máj. 28. 14:07
úúúúúúú!!!!Azt NEM kéne!!!!!!!!
2011. máj. 28. 10:44
Isti bizi öngyi leszek
2011. máj. 28. 10:42
Munka, munka.... Hisztis ügyfelek. Mindig arra vágyom, hogy történjen valami, de ha történik akkor is általában negatív dolog. Migrénem is van. De pozitív, hogy ma reggel véletlenül idetaláltam.:)
2011. máj. 28. 08:25
szia!teljesen megértelek!én 5 éve vagyok itthon a gyerekekkel minden nap ugyanolyan és az évek alatt a régi barátok is elkoptak.én is folyton probálok kitörni a depiből mert sajnos ez miatt folyamatosan zabálok főleg unalmamban és ez meg is látszik.szoritok hogy neked sikerüljön kitörni a mokuskerékből:)
6. e1641dee25 (válaszként erre: 4. - Jessika1)
2011. máj. 27. 21:39

Mókuskerék....hm megértelek valamelyest...és ilyenkor felmerül az emberben a kérdés: Mi az egésznek az értelme???

De ha vannak barátaid, akkor ők ki tudnának zökkenteni, nem?

5. inomerisc (válaszként erre: 1. - Jessika1)
2011. máj. 27. 21:39

Szia! Én is 2 napig "intenzívdepis" voltam. Hála Istennek, estére elmúlott.

Lehet, hogy az időjárás változás, hormon, stressz, vagy mind3 is okozhat zűrzavart a fejben.

Ha van kivel, beszélj, mond el a gondod, bajod.

Ha van mivel, írd ki a gondolataidat magadból.

Nekem bevált ez a recept.

Sokszor elég egy baráti ölelés.

Én most veled vagyok, ismeretlenül is ölellek.

2011. máj. 27. 21:35
Eszerűen csak ilyen érzésem van már pár napja ,hogy mindennap uyan az,monoton,bulizni is ritkán megyek.,sokat űlők itthonstb....
3. e1641dee25 (válaszként erre: 1. - Jessika1)
2011. máj. 27. 21:29

:(

sajnálom! Mi a baj? Vagy csak úgy?

Én nem vagyok depis, csak megöl a szerelem... :'(

2011. máj. 27. 21:28
Minden rendben?:D
2011. máj. 27. 21:19
Most pont ilyen hangulatban vagyok,remélem változni fog.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook