Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


2130. fc7d07cebe (válaszként erre: 2127. - Melone13)
2009. dec. 19. 13:30
Nekem nagyon jó volt inszem előtt, hogy végig sportoltam, így levezettem a stresszt és teljesen kiegyensúlyozottan tudtam menni a beavatkozásra. Én mindenkinek csak ajánlani tudom, persze mértékkel:)
2129. melone13
2009. dec. 19. 13:29
Tényleg kérdezni szerettem volna, hogy nektek mennyibe kerültek a szurik?Nekünk azt mondta Szűcs, hogy mikor megyek a 3.napon vigyek 10-15ezer ft-ot a szurikra.Ez csak az első kör, vagy hozzávetőleg ennyi az össz.?
2128. melone13 (válaszként erre: 2126. - Fc7d07cebe)
2009. dec. 19. 13:24
Hát igen.A mi gyerekeink elmondhatják majd magukról, nekik két apukájuk van:DD
2127. melone13 (válaszként erre: 2125. - Fc7d07cebe)
2009. dec. 19. 13:23

Nekem volt már egy 9, és egy 7 hetes terhességem.Igen okozhatja a nyálkahártya, progeszteron hiány, na és lelki dolgok.Nem kizárt, hogy tudat alattiban rettegtem attól, hogy nehogy olyan legyek mint anyám, és ezáltal én magam öltem meg csúnyán fogalmazva a babókat.Ez azonban csak feltételezés, nem tény!!De akkor is rémisztő.

Ez azonban most megoldódni látszik, járok terápiára, ahol nagyon sok minden felszínre kerül, és természetesen a sebek gyógyulni látszanak.

Szűcs azt mondta most ne próbálkozzak semmi csodabogyóval a nyálkahártya vastagításra, mert bekavarhat a hormonoknál.Gondolom erre is van vmi speckó szuri.

De a méhpempőt hallottam, hogy jó lehet rá.

Sport?Hát mivel aktívan fogyózom, így az megvan, bár most kicsit lazítok, ellustultam picit.De mivel tudom, én simán képes vagyok a hormonoktól dagadni, így újra mozgásba lendülök:DD

2126. fc7d07cebe (válaszként erre: 2124. - Ides)
2009. dec. 19. 13:07
Én azt mondtam a Férjemnek, hogy mi majd elmesélhetjük a leendő gyerekünknek, hogy őt hármasban hoztuk össze, Mi+ a Szűcs:D
2125. fc7d07cebe (válaszként erre: 2123. - Melone13)
2009. dec. 19. 13:05

Egyébként tényleg úgy van, hogy csak az elsőt para beadni, utána menni fog.

Én még soha, egyetlen pillanatig sem voltam terhes:S de mostmár jó lenne:D

Gondolom a vetélésnek köze lehet a vékony nyálkahártyához, hogy nem tud megtapadni. Nem mondott semmit a Szűcs, hogy hogyan lehetne ezen javítani? Én csak annyit tudok laikusként, hogy a vas szedése meg a sport vastagítja...de lehet, hogy van hatékonyabb módszer is.

2124. Ides
2009. dec. 19. 13:03

jajj ezt én is megfogadtam:D:D:D

nah de az itteni dokit is megszorongattam volna egy kicsit,annyit segített,meg olyan kedves volt velem,aztá nem került rá sor,nehogy félreértse....

de mondjuk amúgy is ölelkezős vagyok:D

2123. melone13 (válaszként erre: 2121. - Fc7d07cebe)
2009. dec. 19. 12:56

Ez durva.Na nehogy már ennyi emberség ne legyen bennük, mármint a házi dokikban.Oké kötik őket is szabályok, de ez akkor is durva szerintem.

De én biztos vagyok benne, nálam ha az első bennt lesz, utána menni fog az.Max. majd csukott szemmel döföm:DD

Nálunk apa teljesen rendben, nála kész hadsereg áll fenn.

Nálam van gubanc.Elzáródott petevezető, pco, és nagyon vékony nyálkahártya.

És 2 vetélés a hátam mögött, aminek az oka teljesen ismeretlen.De Szűcs szerint nagy esélyekkel indulunk, mert én természetes úton is képes voltam teherbe esni.Persze az már mellékes,hogy közel 5 év alatt 2×:S

Hát az biztos, ha elsőre sikerül, Szűcs nyakába ugrok.Ő meg pisloghat a szemcsi mögött.:DD

Bár lehet sámliról kell nekilendülni a magasság különbségek miatt:DD

2122. fc7d07cebe (válaszként erre: 2118. - Melone13)
2009. dec. 19. 12:44

Nálunk az van, hogy az Uram katonáival van gubanc, kevés és lassú, nálam elvileg minden rendben.

Most annyi E és C vitamint nyomatok Szegénykémbe, hogy az egy lónak is sok lenne, de hátha ez fog segíteni:D

2009. dec. 19. 12:41

Nekem is tiltakozott a Párom, hogy ő nem bírja az ilyen dolgokat és nem tudja beadni, meg az nekem fáj, de mondtam, hogy ha én sem és ő sem adja be akkor mi lesz? mi leszünk az első pár, ahol azért nem lesz gyerek, mert megakadtunk az első szurinál? Na, ez hatott, egyből beadta:D

A házidokis szurkálásról annyit, hogy egyik nap mikor nem volt otthon a Párom, bementem a házidokihoz és mondtam neki, hogy ezt a szurit most be kellene nekem adnia. Mondta, hogy hiába vittem igazolást, hogy a BMC-be járok kezelésre, ő ezt nem adhatja be, csak akkor ha olyan papírt viszek, amin rajta van, hogy konkrétan ezen a napon, ilyen és ilyen adagban ezt a gyógyszert kell beadnia orvosi kérésre...na ez volt az a nap amikor megtanultam magamat szurkálni, nem volt más választás:D

2120. melone13 (válaszként erre: 2119. - Ides)
2009. dec. 19. 12:02

Nálunk is közölte, ő tuti nem fog szúrkálni,ha nem megy magamnak, a szemben levő utcában van a házidokim majd ők beadják.Mondta persze ember.

De majd én megmutatom milyen erős, ügyi vagyok:D


Nyugi, hidd el lesz hová:)

2119. Ides
2009. dec. 19. 11:28

úú én az első perctől magam szúrtam,mert közölte az uram hogy nem bír megszúrni..ez van:D

csak most hova döfködjem....

2118. melone13 (válaszként erre: 2115. - Fc7d07cebe)
2009. dec. 19. 11:12

Drukkolok, hogy sikerüljön.Ezek szerint nálatok nagyobb baj lehet mint nálunk.Nekünk egyértelműen azt mondta inszem javasolt, aztán meglátjuk.

A szurikkal úgy vagyok, hogy a babóért mindent, de azért kicsit tartok tőle.De gondolom az elsőn kell túlleni aztán megy magától.

2117. melone13 (válaszként erre: 2116. - Ides)
2009. dec. 19. 11:09

Hát szerintem vágásnál tuti kevés 11 ciklusnyi regeneráció, de majd megmondják.

Szerintem tuti elkötik, merthogy az ugye ott szabadon marad.Persze fogalmam nincs, mi történik ott.És ugye függ attól is, hogy mennyire sérült.

Azért kérdezz rá Szűcstől konkrétan.Én bármikor kérdeztem mindig tök normálisan válaszolt.

2116. Ides (válaszként erre: 2114. - Melone13)
2009. dec. 19. 11:03
Nah ezért nem tudom,mi van,csak mondom nem lapar volt hanem hasamat vágták fel hosszában,nem tudom mit akar a dokika csinálni,csak mondta menjek,mondom jó gondolom én is megnézi mit ügyködtek velem.Egyébként jól tudom hogy ilyenkor el is kötik a sérült petevezetőt?Mert mondjuk azt nem mondták.
2115. fc7d07cebe (válaszként erre: 2113. - Melone13)
2009. dec. 19. 09:36

Nekünk ez lesz a 2. és reményeim szerint az utolsó inszem:D már az elsőre is úgy mentünk, hogy az eredmények alapján minimális az esély, hogy összejöjjön inszemmel, de a Szűcs rábeszélt, hogy hátha. Most meg rábeszélt, hogy még egyet próbáljunk meg:D Annyiból jó az inszem, hogy ha később lombikra kerül a sor, akkor már jobban be tudják lőni a gyógyszeradagot, ezért nem ellenkeztem, hogy miért húzzuk ezzel az időt.

Az injekció miatt ne izgulj, nem mondom amikor először be kellett adni nagyon para volt, mondta a Párom, hogy ő nézni sem bírja, szóljak ha kész vagyok de nem mertem megszúrni magam... Aztán ő volt kénytelen beadni, de egy idő után már magamnak is beadtam. Az első után nagyon megkönnyebbültem, mert semmi az egész, úgy voltam vele, hogy te jó ég én emiatt igzultam, ezt alig érezni, tényleg csak egy pillanat mintha belédcsípnének és kész...:D

2114. melone13
2009. dec. 19. 08:43

Ides, jobban vagy már?

Olvastam mi történt vele, nagyon sajnálom.

Nekem a vetélések után 3 hó szünetet ajánlottak.De lehet itt nem várnak annyit, fogalmam nincs.

2113. melone13 (válaszként erre: 2111. - Fc7d07cebe)
2009. dec. 19. 08:41

Hát igen.É legalábbis úgy ettem ki a szavaiból, hogy hétvégén nem fogad, legalábbis most.

De jó lenne, ha tudnánk egyszerre menni:D

Nektek hanyadik próbálkozás lenne ez egyébként?

Mi még csak most kezdhetünk, eddig mindenféle vizsgálatok után rohangáltunk.

De már kissé türelmetlen vagyok, plusz most már parázok az injekciók miatt is.Még sosem adtam be magamnak, de ez legyen a legkevesebb.

2112. fc7d07cebe (válaszként erre: 2110. - Ides)
2009. dec. 18. 21:05

Nem biztos, hogy sokat várnak, mert egy ismerősömnek nemrég volt lapar műtétje és csak egy ciklust kellett várnia, utána már elkezdhette szedni a fogamzásgátlót a lombik előkészítéséhez. Nem tudom méhen kívüli után mi van, de gondolom azért hívott be a Szűcs, hogy megnézze hogyan regenerálódsz.

Remélem mielőbb elkezdheted Te is:)

2111. fc7d07cebe (válaszként erre: 2109. - Melone13)
2009. dec. 18. 20:58

Szóval, ha hétvégére jön ki a 3. nap akkor így jártunk...jól értem? B.sszus én már nem szeretnék még egy hónapot kihagyni, az előzőt is ki kellett hagynom meló miatt...Na mindegy, fő a nyugalom, akkor majd úgy intézem, hogy időben jöjjön meg, beülök egy thermál fürdőbe vagy valami:D

Egyébként sanszos, hogy mi egy időben kezdünk, nekem dec.26-28 között kellene megjönnie:D

Jó lenne, ha lenne ott egy ismerős:D

2110. Ides
2009. dec. 18. 20:10

hát velem sztem várnak még,de ki tudja ők a dokik:D

remélem mindenkinek jó éve lesz:d

2109. melone13
2009. dec. 18. 19:56

Sziasztok.

Én is Szűcs betege vagyok, és én inszem előtt előtt állok.Nekem 27ére várható piroska, és a ciklus 3.napján kell mennem.Szűcs azt mondta, még 31én is mehetek, ha úgy jön ki a lépés.Ha viszont késik akkor jan. elején.

De 2.a is eleje, nem?Csak hát az hétvége.

Ja azt is hozzátette, ha 31én nem tudok menni, 1én nincs, ha pedig ekkor lenne aktuális, akkor a köv. ciklusban kezdhetek.

Kicsit zavaros számomra is ez az egész.

De én úgy vettem ki a szavaiból, hogy hétvégén ezek szerint nem vár, tehát ha úgy jönne meg, akkor várni kell a következőig.

Jaj de jó, akkor ti is most kezdenétek?Velem egy időben?

Jupiiiiiiiii

2108. Ides
2009. dec. 18. 14:28

nem érem el őket, nem tudja valaki konkrétan mikortól vannak újra jauárban?:S

lehet majd egyszerre megyünk megint:D

2107. fc7d07cebe (válaszként erre: 2106. - Ides)
2009. dec. 18. 13:22
én az inszem elkezdése miatt megyek, tehát ciklus 3. napja (kb. a szilveszteri hosszú hétvégére fog esni) szóval nem tudom mi lesz ha így jön ki, nem tudom hogyan lesz nyitva a BMC. Abba bízom, hogy hátha előbb jön meg. Szóval vagy az év utolsó, vagy az új év első napjaiban megyek. Lehet, hogy pont összefutunk?
2106. Ides
2009. dec. 18. 10:36
:D:D:D úgy legyen,nem tudom mikor mi lesz,de jauár elejére hívott vissza a Szűcs,téged mikorra?5-ét mondtál?mert nekem konkrét időt nem mondott,mondta január elején menjek
2105. fc7d07cebe (válaszként erre: 2104. - Ides)
2009. dec. 18. 09:49
Januárban megpróbáljuk a következő inszemet, remélhetőleg nagyobb sikerrel mint eddig:D, aztán ha mégsem sikerül, akkor reményeim szerint márciusban már lombik:)Szerintem addigra már Te is feltuningolod magad újra, és aztán itt fogunk egymásnak nyavajogni a terhességi hányingerről...:D
2104. Ides
2009. dec. 17. 20:42

jah:D de sztem te előbb mész,illetve lehet előbb jön össze:D:D:D

csak ügyesen:D

2103. fc7d07cebe (válaszként erre: 2102. - Ides)
2009. dec. 17. 20:37
Hát remélem tényleg rendbe jön. Gondolom most kell a szervezetednek egy kis idő mire minden helyre áll, de remélhetőleg néhány hónap alatt rendeződik ez is. Aztán megyünk együtt lombikra:D
2102. Ides
2009. dec. 17. 20:24
eddig is szedtem mert 4 nél volt amikor elmentem endokrinológushoz az inzu miatt,és mondta hogy valószínű a baba miatt ment feljebb..majd beállítják ne aggódjak..
2101. fc7d07cebe (válaszként erre: 2100. - Ides)
2009. dec. 17. 20:20

De a pajzsmirigyet be lehet állítani gyógyszerrel, nem?

Mitől jött ez megint elő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook