Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


2220. fc7d07cebe (válaszként erre: 2219. - Melone13)
2010. jan. 5. 09:23

Hali!

Pénteken megyek az első kontrollra, már szúrom néhány napja, csak az a bibi, hogy eléggé fáj, már magamnak be sem tudom adni, ami elég meglepő mert az előzőnél szinte meg sem éreztem.

Valószínű azért van, mert sokat edzettem mostanában...hát így jár aki nem tud nyugton maradni:D

2219. melone13 (válaszként erre: 2217. - Fc7d07cebe)
2010. jan. 4. 21:23

Köszi.Nem adom fel,lesz ami lesz.

Kíváncsi vagyok szerdán mit lát.

Te mikor mész?

Már te is szúrod ugye?

2218. melone13
2010. jan. 4. 21:22
Ides megy a drukk!!!!!
2217. fc7d07cebe (válaszként erre: 2215. - Melone13)
2010. jan. 4. 20:44
Van esélyed, mert péntekig, emelt hormon adaggal, még bármi lehet:D
2216. fc7d07cebe (válaszként erre: 2214. - Ides)
2010. jan. 4. 20:43
Hát ez tök furi, hogy mégis inszem...egyébként ha annyira fejletlen, hogyhogy nem szúrták ki az átjárhatóságin? Lehet, hogy túlzott az ottani dokid, bízzunk benne, hogy mégiscsak használható, különben lombikra küldtek volna...nem kérdeztél rá, hogy miért döntött így?
2215. melone13
2010. jan. 4. 17:57

Hát mximálisan rábízom magam, nincs mit tenni.Azért titkon remélem, bár esélye nem sok van, hogy megtörténik a csoda és mégis sikerül.

Ides fel afejjel, sikerülni fog, és ezúttal 9 hónapig veled lesz ababácska.Szépen a méhed legbelső zugában húzza meg magát:DD

2214. Ides
2010. jan. 4. 14:54

Nah csajok megvagyok én is:D

Inszemet csinlunk ,nem lombikot(bár nem tom mi az esélyem,mert az itteni dokim mondta hogy igencsak kezdetleges a másik vezetékem is)ha megint méhen kívüli,akkor már csak 1x lehet:SAztá már csak tuti lombik,de remélem nem lesz baj.Még egy ilyent átélni...

Nah és február végén és március elején kezdjük ha megjön a bajom:D

2213. fc7d07cebe (válaszként erre: 2212. - Melone13)
2010. jan. 4. 13:09

Szia!

Ha tényleg felesleges lenne, már most leállította volna a kezelést. Bízz benne, ő az orvos, tudja mit csinál! Egyébként az inszem soha nem felesleges, mert ha másra nem, arra tökéletesen alkalmas, hogy az orvos kitapasztalja, hogy hogyan reagálsz a gyógyszerekre és ez egy későbbi lombiknál életbevágóan fontos lehet:D Sokkal nagyobb pofáraesés szerintem ha egy lombik stimulációt le kell állítani, mert az orvos nem tudta belőni a gyógyszeradagot (merthogy ilyen is van), vagy olyan, hogy a lombik előtt egy nappal a csajnak eldurrant az összes petesejtje és nem volt mit leszívni. Szóval nem felesleges, tessék kitartóan végigcsinálni:D

2212. melone13
2010. jan. 4. 11:00

Megérkeztem.Hát nem vagyok feldobódva.

Egyetlen 15mm es tüszőm van bal oldalon(ez van elzáródva), és méhnyálkahárya is csak 6mm.

Emelte a merinal adagot, szerdán konroll, és pénteken inszem.Csak félek tiszta felesleg.

2211. evask
2010. jan. 4. 09:46
B.U.É.K mindenkinek!
2210. melone13 (válaszként erre: 2209. - Fc7d07cebe)
2010. jan. 3. 21:59

Köszi aranyos vagy.Hát a méhnyálkahártyám az előző ciklusban igencsak vékonyka volt.Most a 3.napon mért3mm-t, de ugye holnap kiderül.Apa kanái kifogástalanok:D

Persze mindenkinél más ez a feszkó érzés.

Mondjuk nekem napi 1 clostytól is 3-4 tüsző volt petefészkenként.

2209. fc7d07cebe (válaszként erre: 2208. - Melone13)
2010. jan. 3. 21:52
Azért ne aggódj, mert ha elég vastag a méhnyálkahártya, akkor nem gáz, hogy ha pár nappal előtte csinálják. Nálunk elég vastag volt, az igazi gáz az volt, hogy nem volt még megrepedve a tüsző a beavatkozáskor...de ez sem feltétlenül baj, mert ha jó minőségűek a spermiumok, akkor "bevárják" a tüszőt. Szóval ne aggódj!!! Az sem mérvadó, hogy érzed a petefészkedet, ez teljesen az egyéni érzékenységtől függ, én a beavatkozás előtt és utána másfél héttel is éreztem szurkálást, fájdalmat van aki meg semmit.
2208. melone13
2010. jan. 3. 21:43

Sziasztok.

Tücsi én is átéltem ezt párszor, főleg az elmúlt néhány hónapban.Sajnos nem könnyű tudom, sőt még tanácsot is nehéz ilyenkor adni.

Én próbáltam lekötni magam, az olvasás, és a torna jött be leginkább.Plusz mivel nálam komolyabb lelki gondok is voltak, ezért pszicho terápiára is járok.Nekem segít.

Csumika.Attól félek nálam is hasonló lesz a helyzet.Még csak a 9.napon járok, de már elég rendesen feszít.Főleg jobb oldalon.

Bízom benne, nincs semmi gond.De holnap majd megmondja Szűcs.

Ides lehet még talizni is fogunk?:DD

Nicho.További gyönyörűséges problémamentes babavárást.

2010. jan. 3. 21:09

Sziasztok!

Melone! Én is Szűcshöz járok, nekem azért csökkentette le, mert amikor a 2/3-ot adtam, akkor (az orvos elmondása szerint túl korán) a 12. napon meg kellett csinálni az inszemet. Szóval a cél most 1 petesejt (mert fel lettem világosítva, hogy akkor a legnagyobb az esély), de lehetőleg a 14. napon.


Ides drága, várom a beszámolót a hétfőiről:D


Nicho, neked meg nagyon örülök, olyan jó olvasni, hogy nincs semmi gond szorítok, hogy a továbbiakban is ilyen problémamentes legyen minden:D


Tücsi kitartás, próbáld meg hasznosan eltölteni ezt az időt, ha van rá lehetőséged szervezz olyan programokat amire gyerek mellett később nem lesz idő, amúgy nemsokára itt van február vége és kezdheted:D

A barátnődtől próbálj elvonatkoztatni, mindenkinek megvan a maga keresztje, nekünk ez jutott (lehetne rosszabb is), de hidd el másnak sem tökéletes minden, legfeljebb nem beszél róla:D

2206. tücsi29 (válaszként erre: 2202. - Fc7d07cebe)
2010. jan. 2. 19:46

Hello bello:)

jaja, el voltam tűnve..bocsi lányok..kicsit kiakadtam..a barátnőm terhes lett(kicsit furcsa módon)..kellett pár nap mire feldolgoztam..és mindent át kellett gondolnom..túl elhamarkodottan gondoltam h túl vagyok a baba elveztésén..de már tuti minden..vootam a bmc-ben..nem jó hírek..várni kell még 1 hónapot..aztán megint vizsgákatok(több mint 1 éve volt hormonom)..majd valamikor február végén kezdhetem az inszemet..de nem vagyok kiakadva..majd a mikulás hhozza:)..veletek mizu?

2205. nicho
2010. jan. 2. 18:50

Sziasztok lányok!


Csak benéztem hozzátok, hogy kivel mi újság. A babásoknak gratula, a többieknek megy a drukk!!!!!


Nálam a terhességem eddig /13. hét/ tünetmentes.

De nagyon örülök, hogy a HSG után sikerült természetes úton teherbe esnem. Pedig a párom spermaszáma 6 millió volt.

Szóval nem volt se hányinger, se émelygés. Állítólag a kívánósság majd ezután kezdődik. Majd meglátjuk.


Hamona!

Nekem 6,5 hetesen volt 8,8 mm a bébim.

2204. Ides
2010. jan. 2. 16:34

Csá én is hétfőn megyek ,sztem megbeszéljük a történteket,és sztem meg is vizsgál.sztem persze..

majd hétfő este beszámolok.puszi addig is:D

2203. melone13 (válaszként erre: 2202. - Fc7d07cebe)
2010. jan. 2. 13:40

Szia!!

Én Szűcshöz járok, és 2/3 merionalt naponta.Van még receptem choragonról, és prenylről(reméle jól írtam).

A choragont ismerem, de ezt a másikat nem.

Hétfőn megyek uhura, és remélem akkor már mondja mikor lesz inszem.

Viszont már kezd feszíteni jobb oldalon.És ez átjárható, szóval reménykedem.

Te kihez jársz?Mikor mész dokihoz?Nem mondta miért kel csak fél adagot szúrnod?

2010. jan. 2. 13:28

Sziasztok!

Ides, Tücsi mi van veletek? El vagytok tűnve...

Hamona szorítok, hogy növögessen rendesen a babókád!

Melone te kihez jársz? Mennyi szurit kell adnod naponta? Nekem az első inszemnél 2/3-ot kellett, most lecsökkentette 1/2-re.

2201. melone13
2010. jan. 1. 16:57

B.U.É.K mindenkinek!!


Gratulálok a kismamiknak először is!

Csumika!Ha isten is úgy akarja, egyszerre leszünk babásak.Csudi jó lenni!!


Nos nem tudom mért ájultam el a szurinál, nem éreztem, hog yr5osszul lennék.Aztán se kép se hang.Másnap a férjem adta be, tegnap pedig én magamnak, és semmi gáz nem volt.

Remélem mostmár menni fog, mint a karikacsapás.

Mindenkinek sikeres boldog babás évet kívánok!

2200. Marianna82 (válaszként erre: 2199. - Hamona)
2010. jan. 1. 15:18

Szia!


Nekem dec.3-án volt a beültetésem,és 22-én voltam uh-on,akkor 7mm-es petezsákot látott a Szűcs doki.És most 6-án szívhangot nézünk,nekem azt mondta ha minden rendben elengednek!


Mindenkinek Sikeres,Babás,Boldog Új Évet Kívánok!

2199. hamona
2009. dec. 31. 16:27

Sziasztok! A legutóbbi uh-n (a betöltött 7. héten) 9 mm-es volt a babánk, Tanár Úr keveselte a méretét. Az interneten azt találtam, hogy ekkor 7-12 mm-esnek kell lennie, szóval nem tudom, hogy aggódjam-e, legközelebb rákérdezek. Ti mit gondoltok, van valaki hasonló várandóssági időben, vagy előrébb, de még emlékszik?


Melone, hajrá a szurikkal!

Csumika, cak pozitívan a januári inszemhez, képzeld el, ahogy megtörténik a fogantatás és aztán képzeld el az embrió növekedését.

Marianna, te kihez jársz? Nekem 20.-án volt a beültetés és még nem küldenek át szülészhez. Milyen eredményed volt az uh-n?


Mindenkinek minden jót kívánok és babát minél hamarabb! BÚÉK!

2009. dec. 31. 13:02

Sziasztok!

Ma voltam a BMC-ben, az inszem előtti 3. napi uh-ra kellett volna mennem, de igazából csak ma jött meg. A doki ettől függetlenül fogadott és így hál istennek nem buktam egy hónapot a hosszú hétvége miatt. 8-án megyek vissza kontrollra.

Az orvos után 4 órán keresztül a gyógyszertárakat jártam, (gyakorlatilag fél Budapesten át) mert sehol nem akarták nekem kiadni a gyógyszert (annyi nem volt nekik mint amennyi fel volt írva, ha kevesebbet adnak akkor meg nem stimmel az év végi egyenleg). Végül, mikor már majdnem elbőgtem magam az egyik helyen, megesett rajtam a patikus nő szive és mondta, hogy lekönyveli úgy hogy ne zavarjon be nekik az év végi zárásnál és a hiányzó adagokat is meghozatja nekem. Szóval vannak még segítőkész patikusok:D

Sikeres és Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

2197. fc7d07cebe (válaszként erre: 2195. - Melone13)
2009. dec. 31. 12:43
Elájultál??? Ennyire izgultál?
2196. Bobett
2009. dec. 30. 20:40
Mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet kívánok, váljanak valóra az álmok!
2195. melone13 (válaszként erre: 2194. - Fc7d07cebe)
2009. dec. 30. 18:24

Szia!

Egész nap tök elfoglalt voltam, épp csak bekukk.

Nos tegnapi első szuri érdekesen sikeredett.

Simán beadtam, aztán elájultam.Még jó, hogy a férjem ott állt mellettem.Ma megpróbálom úgy, hogy fekszem, hátha úgy jobb lesz.

2009. dec. 29. 20:02

Sziasztok!

Brigi, Makami üdv nálunk!:D


Melone tök jó, hogy elkezdhetted, majd számolj be, hogy hogy megy a szuri.


Marianna, megy a drukk hatodikára:D


Én ott tartok, hogy holnap kellene megjönnie, de elég izgalmas lesz a dolog, mert ha nem jön meg holnap, akkor csak egy hónap múlva kezdhetem az inszemet. Eddig semmi jele...majd meglátjuk.

2193. Marianna82 (válaszként erre: 2192. - Lisa35)
2009. dec. 29. 17:48
Köszönöm:)
2192. lisa35
2009. dec. 29. 16:55
Nagyon drukkolok hatodikára!
2009. dec. 28. 19:02

Sziasztok lányok!


Melone:Örülök hogy a mensid ilyen rendes volt és végre Te is kezdhettél!Sok sikert kívánok Neked:)


Brigi:Szia,gratulálok a kisfiadhoz:)Te aztán tényleg erős csaj vagy hogy mindezt végig csináltad,és Te vagy az élő példa arra hogy nem szabadfeladni!


Lányok! Én 6-án megyek szívhang vizsgálatra.Nagyon izgulok hogy minden rendben legyen,aztán egy időre elbúcsúzom a BMC-től...de nem véglek,hiszen még öt babócánk van a fagyiban,nem hagyom csak úgy ott őket sem:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook