Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Aki volt kinezológián, milyen pozitív tapasztalatai volt utána? fórum

Aki volt kinezológián, milyen pozitív tapasztalatai volt utána? (beszélgetős fórum)


14. grizus (válaszként erre: 12. - Angelmano)
2013. szept. 28. 05:14
Hát, igazából olyan nagyon nem is ismerem az antropozófiát, van egy könyvem Rudolf Steinertől meg voltam 1-2 előadáson. De úgy ennyiből nekem szimpi, én nem zavarodtam össze. Majd ha többet tudok róla, eldöntöm, mit gondoljak.
2013. szept. 27. 18:34
Nekem semmi pozitív tapasztalatom nincs!sőőt.
12. Angelmano (válaszként erre: 11. - Grizus)
2013. szept. 27. 17:49

számomra egy nagy nesze semmi fogd meg jól. összekavarja a spirituális dolgokat a vallással, a sátánizmust a buddhizmussal, a feltámadást a reinkarnációval. mindegyik vallásból és világnézetból elcsíp egy kicsit. Szerintem ez annak, akinek komoly érzelmi problémái vannak, csak jobban összezavarja és bizonytalanná teszi.

Persze mindenkinek a saját döntése, kinek mi jön be, tiszteletben tartom. nekem ez nem jön be.

11. grizus (válaszként erre: 2. - Angelmano)
2013. szept. 25. 04:58
Az antropozófiával mi a baj? Az szerintem klassz.
10. Angelmano (válaszként erre: 8. - Coraline)
2013. szept. 24. 10:31

Szia, bocs, nem tudtam elküldeni az elérhetőséget, mert valahogy nem érvényes az itt megadott email címed...


Közben már voltál, milyen volt?

2013. szept. 2. 15:50
Balatonfüreden.
2013. szept. 2. 15:50
Kértem ma időpontot jöv 7 keddere,kiváncsi vagyok,milyen lesz...
7. Zizisicc (válaszként erre: 6. - Coraline)
2013. aug. 30. 16:42
Nem, nem feltétlen.
2013. aug. 30. 16:17
Nekem azt mondták,általában egy alkalom elég....
2013. aug. 29. 17:28
Utána jól voltam könnyedebben, de oda járni kell 3-4 hetente főleg az elején és a dolog(változás) oroszlánrésze a Tiéd! Nem szabad elhanyagolni, hogy foglalkozz-dolgozz magadon, mert önmagában két látogatás nem oldja meg.
2013. aug. 29. 16:56
Van egy nő,akit sogornő ajánlott,itt a környéken...
2013. aug. 29. 16:56
És hol lakik,és Veszprém megyében...
2013. aug. 29. 16:48

szia, én nagyon meleg szívvel tudok ajánlani egy kineziológust, mert nem mindegy kihez megy az ember. A kontárok meg az antropozófiás beállítottságú kineziológusok többet ártanak mint használnak.


Elküldtem a honlapjának a címét, én 2x voltam nála, hasonló jellegű problémákkal küzdök mint te, bár én természetesen lettem mind2x terhes, most a 22. héten vagyok, és jól érzem magam.


Ő a legjobb az országban!!!

2013. aug. 29. 16:30
Sziasztok,én most határoztam el,h elmegyek egy ilyen szakemberhez,érdekelnének a vélemények és tapasztalatok,kinek mennyire és mikben segített.nekem az a gondom,h babát szeretnénk,4 beültetésem már volt,és a párommal van a probléma.A második már sikerült is,de 6.héten elment,az ikerterhességem,a folyamatos gyomorgörcs miatt,ami már a méhemnél folytatodott.Most újra ott tartok,h ha kis esély is van rá,h terhes legyek már a méhem görcsöl,és nem tudom az okát,de amig meg nem oldom ezt a dologot,nem fog megmaradni a baba,még ha sikerülne is.Ezt szeretném kideríteni,h mitől van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook