Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki fogyni szeretne mégis nehezen áll neki fórum

Aki fogyni szeretne mégis nehezen áll neki (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
74. szilisári (válaszként erre: 72. - Nyunya44)
2011. jún. 22. 21:50
ó, végre egy ember, aki megérthet engem :-D engem ugyan nem a bikinis lányok inspirálnak, de szerintem csak így lehet. mindent vagy semmit :-D
73. 37979960d3 (válaszként erre: 72. - Nyunya44)
2011. jún. 22. 21:47
de jó ☺, és még mennyit szeretnél fogyni?
2011. jún. 22. 21:42

Nagyon nehezen álltam rá a dologra. És tudod, hogy mi segített? Mindig jöttek hozzánk mindenféle reklámújságok (takko, deichmann, stb.) és abba alaposan megnéztem a nőket. Na és akkor elhatároztam: én is így fogok kinézni! (na jó, enyhe túlzás, de azért nem lehetetlen:))

Mai napig ha ehetnékem támad, vagy nincs kedvem tornázni, meg szoba-biciklizni, akkor beütöm a google-ba, hogy "bikini", megnézek pár tökéletes tesű nőt, és máris dobom el a csokit és indulhat az edzés! :)


Tudom, kicsit furcsa módja az ösztönzésnek, de nekem hatásos volt! Két hónap alatt 8 kg-t dobtam le, és még nincs megállás.

71. 37979960d3 (válaszként erre: 70. - Szilisári)
2011. jún. 22. 21:35
én próbáltam, de pár nap után nagyon hiányzott a szénhidrát, a gyümölcs
70. szilisári (válaszként erre: 69. - Picurrri)
2011. jún. 22. 20:21
nem, csak vicceltem, én sosem lazítok :-) oké, kíváncsian várom a fejleményeket, de szerintem menni fog, az nem egy nehéz diéta, emlékeim szerint.
2011. jún. 22. 20:07
Jol tettetek, neha kis lazitas is kell:). Beszamolok, remelem lesz vmi eredmenye..:-s
68. szilisári (válaszként erre: 67. - Picurrri)
2011. jún. 22. 20:01

Szia!

Jól állunk, mindenki bepizzázott :-DD

Az Atkins az a lowcarb diéta, ugye? Azt gondolom nem olyan nehéz betartani. Majd feltétlenül számolj be a sikerekről!

2011. jún. 22. 19:51

sziasztok csajok:)!

En ma kezdtem el az Atkinst, es csatlakoznek hozzatok:)! Ti hogy haladtok?

66. 37979960d3 (válaszként erre: 61. - Binky)
2011. jún. 22. 17:07
de ha egyszer nekidurálod magad, egy-kettőre ledobod azt az 5 kg-t ☺
65. Shila (válaszként erre: 60. - Szilisári)
2011. jún. 22. 17:00

Igazad van,en sem szoktam enni,de havonta megesik :) Ennnnyi belefer,de nem is kivanom,ha nincs. Ez igy an jol :)

Egyebkent nem is vok annyira edes szaju :D

64. szilisári (válaszként erre: 63. - Binky)
2011. jún. 22. 00:38
bizony, én is :-)
63. Binky (válaszként erre: 62. - Szilisári)
2011. jún. 21. 23:16
biztos vagyok benne ;)
62. szilisári (válaszként erre: 61. - Binky)
2011. jún. 21. 22:31
hát nekem még kábé harmincat kell, de utóbb úgyis megint kocka hasam lesz. :-)
61. Binky (válaszként erre: 57. - Szilisári)
2011. jún. 21. 21:48

igen, engem is ez hajtott többek közt:)

de azt hiszem, én még mindig az el vagyok kesredve fázisban lötyögök, ráadásul tudom, hogy annyira azért nem vagyok vészes, akár "így is maradhatnék"

ez meg a motivációmból vesz visza, mert nem 16 kilókat kell lefogynom, hanem kb 5-öt

vagy annyit se, ha a mozgást és az izmokat belevesszük

60. szilisári (válaszként erre: 59. - Shila)
2011. jún. 21. 21:19
En inkabb nem eszem tortat, mert minek? Jobbat tesz, hogy megtanultam annyit enni, amennyire szuksege van a szervezetemnek es ami valoban ertekes tapanyag. Inkabb egy jo fahejas sult alma, mint egy csoki. Es mivel ezt hetek ota betartom, egyszer sincs buntudatom az eves miatt es ez nagyon sok pluszt ad a tobbihez.
59. Shila (válaszként erre: 55. - Binky)
2011. jún. 21. 20:48

Nah,igen,ez a pazarlos felfogasom volt nekem is... Igy neveltek! Apam allandoan belem eroltetett mindent,ha mar kiszedtem a tanyeromra.

Mara feelfogtam azt,hogy ha megeszem,az kevesbe jo,mint ha nem eszem. Mert ha megeszem es zsirkent raktarozodik ram,az nem jo senkinek. Kidobni nem kell,kevesebbet kell fozni,vagy elrakni masnapra a hutobe... Mikor paromnak vacsit fozok,es nezem ,hogyan eszik...ha mar nem bir enni tobbet, es ugy gondolom,masnap megennem,akkor elrakom. Ha nem,akkor mar szemrebbenes nelkul kidobom. Miert tunkolnam magamba? CSAK hogy ne menjen karba?


Az edes szajrol annyit,hogy ugy is lehet valaki edes szaju,ha nem zabalja magat teljesen teli edesseggel. En minden nap eszek csokit es edesseget... utobbi honapban megis fogytam! Es itt jon megint kepbe a kattanas es az ontudat!

Nehogy mar a gyomrom parancsoljon,amit olvastam is mar valahol...annyira nem lehetek gyenge.. Ha viszont ettem mondjuk tortat,akkor kevesebb kajat eszem. Kompenzalni kell!


Edesseget hazilag is lehet kesziteni,ami nem hizlal,legalabbis kevesbe :)

58. Shila (válaszként erre: 54. - 37979960d3)
2011. jún. 21. 20:43

Az en kattanasom tulnyomo reszben az volt,hogy elkezdtem azon gondolkodni,miert van az,hogy sosem ereztem jol magam a boromben.. Aztan atgondoltam,kislanykent vekony voltam,mi tobb,GEBE! Kilatszottak a csontjaim es emiatt allandoan a celtabla voltam..aztan mikor jott a fogamzasgatlo idoszak,akkor meg annyit felszedtem,hogy azon rohogtek,biztos terhes vagyok! Es akkor jottek a buta dietak es megindult a jojozas...


Most mar tudjuk,ezek max arra elegendoek,h ember lanya jol kieheztesse a szervezetet es onmagat is. Mar tudjuk,hogy eletmodot kell valtani es mozogni melle,ha szep,formas idomokat akarunk...

Mar a csapbol is az eletmodvaltas folyik es kezdem elhinni,hogy igy van! Csak azzal tudod magad formaba hozni es formaba tartani..Mindig irigykednek a sztarokra,mert h nekik szemelyi edzojuk van ,meg biztos mast esznek,stb..Hulyeseg! Csak tudjak,hogyan eljenek :)


Visszaterve a topicra, nekem a kattanas akkor jott,mikor raeszmeltem,30 eves leszek! Es atgondoltam,sosem voltam boldog,elegedett magammal! Aztan arra is rajottem,hogy igazabol en vekony testalkatu lennek,de nem vagyok,mert a hormonok szetcincaltak,no meg a buta dietakkal elrontottam mindent!

BEKATTANAS! Nehogy mar sose tapasztaljam meg,milyen erzes,mikor elegedett vagyok onmagammal es boldogan megyek vasarolni ruhat,nem gymorideggel!

MASIK bekattanas! 30 evesen bomba no akarok lenni,meg mielott babat szulok,igy akkor mar sokkal konnyebb lesz!

HARMADIK bekattanas! Egeszseges akarok lenni,es fitt a jovendo csaladomnak!


Nalam ezek jatszanak szerepet!

DDEEE a lenyeg,magam akarom szeretni es elfogadni vegre! Es itt jon az,amit a tudatrol irtal,hogy ehhez hasznaloma TUDATOM es a KITARTASOM, egeszsegem! Mert sok olyan ember van,akik sajnos kulonbozo okok miatt nem mozoghatnak!

Nincs laba, peldaul! Es ilyenkor jon,hogy halat adok,hogy nekem van es tudom hasznalni..ilyenkor elmegyek futni! Mert megtehetem,itt a gyonyoru termeszet szamomra,mint edzoterem.


(jujj ez kcisit hosszura sikerult,de meg egy gondolat!)

Azelott utaltam futni. Elkezdtem kocogni,rendesen szenvedtem. Erolkodtem! Ilyenkro valami motivalo szoveget,vagy kedvenc porgos zeneimet toltottem mp3-ra es azt hallgattam. Ma mar annyira szeretek futni,hogy a csend hangja motival. Imadom,hogy olyankor gondolkodhatok,hallgatom a madarcsicsergest,a fak susogasat.Feler egy meditacioval.

Engem ez motival! Es az erzes utana,hogy megint lefutottam 6 km-t ..nyujtok 10 percet a fuvon es buszken kihuzom magam. :)

Ennyi "roviden"


Es igen,barmit elo lehet tudatosan idezni! Az agyad szerkeszti az eleted,az agyad a szamitogeped szoftverje :)

57. szilisári (válaszként erre: 55. - Binky)
2011. jún. 21. 20:11
Nekem ennyi idosen eleg volt annyi kattanasnak, hogy nehogy mar ne legyek jo csaj ;-) most megint ez a kattanasom, reszben. De en skorpio vagyok, az nagyon onfeju leny, szoval ha valamit eldontottem, akkor az ugy lesz. No meg nehogy mar a gyomrom dirigaljon a fejemnek ;-)
56. Binky (válaszként erre: 46. - Csibész25)
2011. jún. 21. 18:31

:(

gondolom a virágpor?

mondjuk van pollenmentes méz, de azért nem érdemes venni

55. Binky (válaszként erre: 54. - 37979960d3)
2011. jún. 21. 18:30

richtig

nem tudom, én is várok erre a bizonyos kattanásra, azt tudom, hogy tavaly egyszer elhatároztam magam, és pár hónap alatt ledobtam vagy nyolc kilót


most elég sok minden tart vissza

nekem is az édesszájam a gond, meg hogy nem szeretek pazarolni, ezért bármit főznek itthon, abból úgy érzem kutyakötelességem enni:)

54. 37979960d3 (válaszként erre: 53. - Shila)
2011. jún. 21. 18:04
Az a helyzet, hogy van az a kattanás ugye, ami kell igazából a fogyókúrához. A kérdés az, hogy lehet-e ezt tudatosan is előidézni? Mert az ember ésszel tudja, hogy kövér és érzi, hogy nem szeretne kövér lenni, de mégis, ha nincs meg ez a kattanás, akkor nem tud belekezdeni a diétába vagy életmódváltásba.
53. Shila (válaszként erre: 49. - Szilisári)
2011. jún. 21. 17:42

Es ez is tok igaz!


De amugy is,minden fejben dol el :)

52. Shila (válaszként erre: 45. - Szilisári)
2011. jún. 21. 17:41

Helyt adok! Ha az ember valamit el akar erni (es itt tok mindegy,mirol beszelunk) tuti h valami mas lemondasaval jar!)


El kell donteni,mi a fontos! Egy nagy adag torta (en esetemben eppen igaz :D ) vagy az h jol erezzuk magunkat a borunkben :) (en most eppen jol erzem magam ,a sajttortatol :D )

51. Shila
2011. jún. 21. 17:38
Ez de vicces,pont sajttortat tomok magamba...es enm birom abbahagyni :D Azon gondlkoztam,nem szoktam igazan kivanni az edesseget,de ha valami jo,az jooo! Es ez naon jooo :D
50. 7048df9ab8 (válaszként erre: 43. - Binky)
2011. jún. 21. 14:45
Azé. XP
49. szilisári (válaszként erre: 48. - Csibész25)
2011. jún. 21. 12:46

akaraterő :-DDD

de komolyan mondom, az édes ízről pár hét alatt le lehet szokni. csak azt muszáj kiböjtölni.

48. csibész25 (válaszként erre: 47. - Szilisári)
2011. jún. 21. 12:25
Azt hiszem rosszul fejeztem ki magamat. Szóval nem az van, hogy megállás nélkül édességre vágyom, csak ha egyszer elkezdek édességet enni, utána napokig nem tudom abbahagyni.
47. szilisári (válaszként erre: 46. - Csibész25)
2011. jún. 21. 09:46
Esetleg egy banan nem segit ilyenkor? Az veszett edes :-)
46. csibész25 (válaszként erre: 44. - Binky)
2011. jún. 21. 07:55
Köszi, de a baj csak az,. hogy allergiás vagyok a mézre:-(((
2011. jún. 21. 00:42

Bizony, nehez neki allni, nekem 3 evbe telt. Nekem nem mukodnek a dietak, aminek egy oka van: vegetarianus vagyok jo 10 eve es minden dietaban az van, hogy sovany hus, sult hus, stb. Illetve untam, hogy erzelembol eszem es nem azert mert ehes vagyok.


Nekem az valt be, hogy eszem, amennyire ehes vagyok, de par dolgot soha nem eszem. Peldaul olyat, amiben cukor vagy feherliszt van. 7 het telt el, 10 kiloval kevesebb vagyok (sokbol fogytam, persze) es napi 1-1,5 orat mozgok.


Igazabol az a lenyeg, hogy az ember felfogja, hogy az bizony lemondassal jar, mas kerdes, hogy van, aki azt valasztja, hogy kevesebbet eszik, de barmit vagy tobbet eszik, de kevesebbol valaszt. De a fogyokura mindenkeppen erofeszitesbe kerul.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook