Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aki Accor melegétkezési utalványt kap segítsen, hol fogadják el? fórum

Aki Accor melegétkezési utalványt kap segítsen, hol fogadják el? (tudásbázis kérdés)

2010. ápr. 5. 17:16
Nálunk most nyitnak majd tescot, de úgy hallottam hogy elfogadják majd...ki tudja, azért érdemes máshol is érdeklődni, hátha...
2010. ápr. 1. 20:08

Köszönöm a segítségeket!

Accor honlapját néztem - csalódott vagyok, h a Penny vagy a Tesco nem fogadja el, de Cba is megteszi.

9. erika691230 (válaszként erre: 5. - Szilvamama)
2010. ápr. 1. 13:46

Sziasztok!


Nálunk sem fogadták el pár hétig a coop boltok,de mostmár újra elfogadják.

8. Erikkka (válaszként erre: 1. - Mano-Gabi)
2010. ápr. 1. 13:45

TICKET RESTAURANT MELEGÉTEL UTALVÁNY


Találatok: Név szerint Távolság szerint


1•CBA ÉLELMISZER ÉS LÁTVÁNYPÉKSÉG

7135 Dunaszentgyörgy, Kossuth Lajos utca


2•CSAPÓ VOLMOS ÓVODA ÉS ISK. KONYHA

7135 Dunaszentgyörgy, Várdomb utca 26


3•PAKSI ÁFÉSZ 29. SZ. ABC ÉS FORNETTI

7135 Dunaszentgyörgy, Várdomb utca


4•TOPOLINO PIZZA-FUTÁR

Ők fogadják el nállatok a meleg étkezési utalványt!

7. Erikkka (válaszként erre: 1. - Mano-Gabi)
2010. ápr. 1. 13:42
Meg tudod nézni az accor weblapján, hogy melyik városban melyik bolt fogadja el!
2010. ápr. 1. 13:36

Ahol tavaly elfogadták ott (már újra) elfogadják idén is. Pl CBAban. Meg hát éttermek, gyorséttermek, egyes pékségek...

(Tescoban ezt a fajtát nem fogadják el)

5. Szilvamama (válaszként erre: 1. - Mano-Gabi)
2010. ápr. 1. 13:21
Sajnos most nagyon megszigorították, eddig a Coop-os boltokban le lehetett vásárolni, de most - ha jól tudom - a boltok nem fogadhatják el. Csak azok a helyek, ahol tényleg meleg ételt árulnak. Van olyan ételfutár cég is, aki elfogadja.
4. fura
2010. ápr. 1. 13:15
Mindenhol, ahol meleg kajákat árulnak. Legyen az büfé, palacsintázó, étterem, asszem még a Mekibe és hasonlókba is, piacon is van ahol ... általában jelzik egy matricával. De szerintem rá is lehet kérdezni, én ismerek olyan közértet, ahol semmi meleg cucc nincs, mégis van a fószernak egy pizzériája, ezért a boltban is le lehet vásárolni. Egyet tudnod kell, nem adnak belőle vissza!
2010. ápr. 1. 13:13
A honlapjukon pontosan meg tudod nézni, hogy ahol te laksz ott mely boltok fogadják el.
2010. ápr. 1. 13:10
Lehet, hogy a Cba-ban, ahol van fornetti meg ilyesmi. Én is melegétkezési utlvány kapok majd, de nem tudom, milyen fajtát. Legtöbb helyre feltüntetik, hogy elfogadják-e. Én is boltban akarom levásárolni, nem pedig pizzát meg ilyesmi akarok rendelni, mert nem szeretem és a bevásárlásnak nagyobb értelmét látom.
2010. ápr. 1. 13:08

Azt szeretném megtudni hol fogadják el?

Ha jól gondolom se a Tesco és se a Penny nem fogadja el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook