Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajánlanátok nekem a dauert? fórum

Ajánlanátok nekem a dauert? (tudásbázis kérdés)


10. Anda39
2012. jún. 11. 12:35
Van olyan haj, amibe nem való a dauer - ilyen pl. a szögegyenes. :) Fodrászhoz menj el,inkább idősebbhez, aki sok dauert csinált már. Manapság már nem annyira divat, ezért a fiatalabb fodrászok nagy része nem gyakorlott ebben.
9. vicuska12.24 (válaszként erre: 6. - Epermanóka)
2012. jún. 11. 10:31
A dauer teljesen más mint amikor be van csavarva,ezt tapasztalatbol írom.Nekem is tetszett a göndör haj és jól állt egyszer csak be daueroltattam,hát nem ugyan az lett az eredmény és nagyon vártam hogy lenőjön.De nem akarok okoskodni,mert amikor én is eldöntöttem hogy dauer lessz már nem tudott le beszélni senki.De ez már évekkel ezelött volt.
8. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Epermanóka)
2012. jún. 11. 10:18

Csak tudod a szögegyenes hajadban nem biztos hogy ugy állna a dauer ahogy azt Te elképzeled. Minden haj máshogy reagál a vegyi kezelésekre. Ha van egy megbizható fodrászod aki nem csak azt nézi hogy persze csináljuk meg neked mert nekem az 6000Ft, akkor kérsed meg öt, Ö mit ajánl. Van már többféle megoldás.

Rakj fel magadról képet ugy könyebb lenne tanácsot adni hogy jo lenne-e neked. A hullámos haj divat most de nem az a bongyori mint ami a második képen van. Föleg hogy az természetes.

2012. jún. 11. 10:00
Az én vélleményem hogy inkább vágass magadnak egy jó kis tépett frizurát,a zsirosodást meg tudod kezelni samponokkal.A dauer már nem divat és tönkre teszi a hajadat. Ha szög egyenes a hajad az nagyon jó,szerintem. És ha mégis néha hullámost szeretnél hajsütővel be tudod csavarni.
2012. jún. 11. 09:57

Nem divatból, mert sokak szerint jól állna.

Többször volt begöndörítve a hajam (kicsit műhatású is ráadásul), annyira megszerettem, hogy szeretnék egy tartóst megoldást

2012. jún. 11. 09:56

Az elrontott frizurák első legfontosabb hibája


A legnagyobb problémát egy frizura esetében az jelenti, ha az egyáltalán nem illik viselőjéhez, illetve annak egyéniségéhez. Ezt arról lehet felismerni, hogy viselője nem érzi jól magát benne, vagy tetszik neki, de valahogy mégis elégedetlen vele. Nem tud hozzá felöltözni úgy, hogy igazán jónak érezze.


Sokan beleesnek abba a hibába, hogy a divat által diktált trendeknek megfelelően olyan frizurát kérnek fodrászuktól, ami nem passzol hozzájuk. Egy könnyelmű fodrász ezt adott esetben sajnos el is készíti nekik, amivel aztán nem érzik jól magukat.


A határozott típusú nők nyugodtan választhatnak trendibb, merészebb formákat és kontrasztos színeket, mert természetesen tudják majd azt viselni. A kísérletező típusú nőket sajnos sokszor olyan frizurára is rábeszélik, ami nem áll jól nekik, ezért nagyon fontos a személyiségük megismerése, mielőtt belevágnánk frizurájuk elkészítésébe. Az elővigyázatos nők általában már megégették magukat egy fodrásznál, így esetükben óvatosan kell bánni bármiféle változtatással és biztosítani kell őket arról is, hogy létezik olyan frizura, ami igazán jól áll nekik.


Az egyéniség és a frizura összehangolása kiváló lehetőség az önbizalom növelésére, amely hozzájárul hangulatunk és mindennapi közérzetünk javításához is.

2012. jún. 11. 09:55
Jó lenne rólad is egy kép. mert van akinek eleve nem áll jol a göndör haj. egyébként meg a második linkes csajnak tuti természetes göndör a haja ésnem is divat az ilyen haj mostanában, tiszta 80-as évek feelig.
2012. jún. 11. 09:37
és a helyesírási hibákért is:D:D
2012. jún. 11. 09:37
Bocsi, de ilyen hosszú a link:D
2012. jún. 11. 09:36

Sziasztok!

Mennyire ajánlatnátok a dauert nekem?

Vékony szálú, szögegyenes, dús, erősen zsírosodó hajam van.


Ilyesmit szeretnék dauer-el:

[link]


[link]


(mint a kép jobb oldalán lévő lánynak)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook