Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajakfeltöltés tapasztalatok fórum

Ajakfeltöltés tapasztalatok (beszélgetős fórum)


538. *Linda* (válaszként erre: 537. - Dorinna)
2008. jan. 6. 18:24

Nekem nincs még töltve :)

én is mostanában szeretném csináltatni.

537. dorinna
2008. jan. 6. 17:35
Én azon a számon,ami a honlapjukon van. Kontúr klinika azt hiszem. A neten találtam. Szóval akkor te úgy tudod, hogy ő jó dokinak számít? Én is azt hallottam a barátnőmtől, akinek ő csinálta a melleit, botox, zsírleszívás, hogy ügyes. Csak Kelemen Annának is ő csinálta a száját, és az maga az undor (hozzáteszem még mielőtt lecsesznétek, hogy féltékeny vagyok), hogy csak számomra. TEhát én olyat soha életemben nem szeretnék, mert nem tetszik. És már az sem tetszett, hogy annak a 16m éves Kittykének az eleve vastag száját megcsinálta tök természetellenesre. Szerintem tök közönséges volt és még jobban az lett. Na most mit fogok kapni, hogy milyen irigy, féltékeny vagyok. :) Pedig nem, csak őszínte. Nekem a természetes tetszik, és attól még lehet mű, csak ne úgy, hogy aki nem ért hozzá az is levágja. Na mindegy. Amúgy neked mivel van töltve a szád és hány ampullával? MÁrmint Linda. :) Majd írj.
536. *Linda*
2008. jan. 6. 16:16

Ezt találtam a szilikon olajról: :((((


Amit tilos használni már 8-10 éve nyugaton az a folyékony szilikon olaj. (Nem tévesztendő össze a mellnagyobbításkor használatos szilikonnal!!!) Magyarországon tapasztalatom szerint az olcsó beszerzési ára miatt még egy-két helyen használják, de ilyet ne engedjen betölteni. Évek múlva nagyon sok mellékhatása lehet. Üdvözlettel: Dr.Jánky György

535. *Linda* (válaszként erre: 534. - Dorinna)
2008. jan. 6. 15:43

Én a Wágner dokiról azt hallottam, hogy nagyon ügyes.

Te melyik tel.számon tudtad elérni???

534. dorinna
2008. jan. 6. 15:08
A nem felszívódóról csak annyit mondott, hogy 20 ezer. Akkor az egy évesre a hyaluronra mondta, hogy 1 évig marad meg kb. és az 60. Aztán mondott valami más anyagot, amit 2-3 hónapig marad meg, az is 60, de azt meg kell rendelnie, arra mondta, hogy nem éri meg, mert se szám nem lesz se tartós. Ennyit tudok. Most csak azt kell eldöntenem, hogy a wágnernél csináltassam 60-ért az egy éveset, vagy a Juhász péternél a 3-6 hónaposat 75-ért. Fogalmam sincs. Szerintetek? Szájfeltöltést m indegyik ugyanúgy csinálja nem? Szóval nem lehet az egyik ügyesebb, mint a másik. Mert akkor nyilván Wágnernél maradok, hisz nem vagyok a pénzem ellensége. :)
533. *Linda* (válaszként erre: 532. - Dorinna)
2008. jan. 5. 22:06

szerintem biztos, hogy van több féle...

Wágner a nem felszívódóról nem mondott semmit?

532. dorinna (válaszként erre: 531. - *Linda*)
2008. jan. 5. 09:20
De az, hogy lehet, hogy más orvos a hyaluron savra 3-6 hónapot mond, Wágnernél 1 év? Nem értem. Annyi sebészt hívtam fel. Mind azt mondta, hogy 3-6 hónap a felszívódása. Vagy hyaluronnál is van több féle?
531. *Linda* (válaszként erre: 530. - Dorinna)
2008. jan. 4. 21:33

Szia!

A Hyaluron sav szívódik fel kb. 1 év alatt.

A szilikon olaj nem szívódik fel, azt csinálja Wágner 20ért.

530. dorinna
2008. jan. 4. 21:26
Sziasztok! Valaki léci magyarázza el érthetően mi micsoda. :) Felhívtam ma a Wágnert, hogy mennyiért csinálja a felszívódosat, mert az enyém 75-ért, hátha ő olcsóbban. Az én dokim ugye 75- hyalurin amire azt mondta 3-6 hónap alatt szívódik fel. A wágner azt mondta nála 60 és 1 év alatt szívódik fel. Most akkor nem ugyanaz a hyalurin vagy mi a vihar ??? :) Nem vágom!!!!!!!!!!!
529. *Linda* (válaszként erre: 528. - Punktum)
2008. jan. 3. 20:41

Érdekes, hogy csak érzéstelenítő krémet adott...állítólag az semmit nem ér...

Sok doki érzéstelenítő injekcióval csinálja.

528. punktum (válaszként erre: 525. - Szussz)
2008. jan. 2. 22:27
Na hát én rendszeresen elájultam a tűtől, de ezt kibírtam :) Igen fájt, de csak szúrásonként pár pillanatig, kb. 10 szúrás volt (szúrásonként kb. 0,1ml-t nyomott), aztán minden szúrás után összeszorította az ujjaival a szúrásnál. Annyira nem volt vészes, hogy ne bírjam ki újra esetleg, meghát a szépségért meg kell szenvedni :) Először felkent egy érzéstelenítő krémet, kb 15 perc mire hatott rendesen, addig csevegtünk, aztán még 15-20 perc volt maga a töltés. Én egy héten belül kapok időpontot.
527. dorinna (válaszként erre: 526. - Szussz)
2008. jan. 2. 20:30
Juj figyu szerintem először kérdezz végig másokat is. Őszínte leszek. Én azért megyek ahoz, akihez, mert nem csinál "csúnya" szájakat állítólag. Nem vállalja el a természetellenes dolgokat. Kicsi nőknek nem csinál óriás mellett, nem tölti túl a szájakat, ha valaki ilyet akar, átirányítja a kollégához. Nekem ez volt egy szempont. És ajánlották, mert az a jó, ha ajánlják mert akkor már valahol bevált. Szerintem nem lakhatsz te annyira messze, hogy ne tudj felutazni egy jó dolog érdekében. Időpontot bármikor kaphatsz. ÉN felhívtam már másnap mehettem volna szinte, csak nem volt úgy pénzem még, mert melóhelyet váltottam és ugye februárban kapom az első fizut, azért megyek akkor. :) Nah szóval nézz körül a neten mindenképp de ha gondolod megadom az ő számát is. :)
526. szussz (válaszként erre: 524. - Dorinna)
2008. jan. 2. 19:02
Az engem is bosszantana, hogy nem tud az eddigi töltéseiről képet mutatni! Én nem Pesti vagyok, de a közelemben van aki ezzel foglalkozik. De neki sincs még honlapja sem.. és persze kicsit félek, nehogy "sufni" jellegű legyen.. mivel nincs a környéken más, csak ő aki csinálja. De azért pénteken felhívom..
525. szussz (válaszként erre: 522. - Punktum)
2008. jan. 2. 19:00

Na most már csak rászánom magam előbb utóbb én is! Csak én nagyon félek a tűtől, meg persze a szüleim majd kitagadnak :-))

Mondtad hogy az első is fájt mikor töltötték. A másodiktól nem félsz? Amúgy kb. hány ponton szúrják meg a szádat?

Kb. mennyi idő ,mire valaki időpontot kap? Tudom, attól függ hova szeretnék menni..

524. dorinna
2008. jan. 2. 14:04
Azt nem értem még, hogy elvileg ugyanazon a helyen csináltattad ahol én fogom nem? Istenhegyi magánklinika. Na és az én dokim Dr. Juhász Péter is mást mond , meg a tiéd is. Nem vágom. Neked fél és 1 év között szívódik fel, nekem meg 3-6 hónap alatt. Az árak is 70 neked, nekem 75???? Furi. Képeket nem tudott mutatni amiket eddig csinált, mert nincs neki. Fasza.
523. dorinna (válaszként erre: 522. - Punktum)
2008. jan. 2. 11:13
Okés. :) De a képen neked látszik pedig, hidd el! És ott már lement a duzzanat nem? Nekem tényleg nem kéne nagyobb. Az már olyan mű. Pont ez szép ami most van neked.
522. punktum (válaszként erre: 521. - Dorinna)
2008. jan. 2. 10:22

Szia.

Ne kérj kevesebbet, nekem már lement a duzzanat mostanra, és szinte alig látszik, úgyhogy tuti megyek újra, de ezt mondta is a doki, hogy 1 hét mire kialakul, és az első töltés általában nem látszik, mert a mélyebb rétegekbe kerül (nem szívódik fel, vagy tűnik el, egyszerűen mélyebbre kerül).

521. dorinna
2008. jan. 2. 10:04
Akihez én megyek, azt mondta nekem, hogy 1 ml nem fog látszani, csak annyira, hogy a szám kontúrját fogja megerősíteni. A tiédnél azért látszik, hogy jóval vastagabb lett. Neked már lement a képen a duzzanat teljesen?
520. dorinna (válaszként erre: 519. - Punktum)
2008. jan. 2. 10:02
Hello. Tényleg szép lett a szád. Mondjuk nem hittem volna, hogy ilyen "kevés" anyag is így meglátszik. Látod ettől féltem én, hogy nehogy többet tegyenek. De a tiéd még szép, nem arra mondom, csak, hogy kevés is azért eléggé látványos. Amúgy tök hasonló szám van mint a te régid. :) Alul nekem tök vastag, felül... :) Na mindegy. Én febr. 7-én megyek de csak olyat kapok ami 3-6 hónap alatt felszívódik. De lehet akkor kevesebbet kérek bele. Lehet azt is szerinted?
519. punktum (válaszként erre: 517. - *Linda*)
2007. dec. 31. 19:26
A dokim azt mondta, hogy korábban volt ilyen átmeneti a végleges és a felszívódósak között, ami 1-2 évig is tart, de már nincs, nekem először olyat töltött volna, de azt is akkor vonták be.
518. punktum (válaszként erre: 517. - *Linda*)
2007. dec. 31. 19:24

Ezt mondta a dokim is, hogy betiltották, úgyhogy tegyek úgy mintha nem tudnék róla hogy más még használja...

Amúgy köszönöm a dícséretet :)

517. *Linda* (válaszként erre: 510. - Szussz)
2007. dec. 31. 15:43

Igen, kb. fél-1 évig tart.

Szerintem van olyan is , ami évekig tart, de a szilikon olajat állítólag már betiltották, csak nem értem akkor, hogy Wágner miért használja még mindig...

516. *Linda* (válaszként erre: 512. - Punktum)
2007. dec. 31. 15:40
Szép természetes lett!!
515. szussz (válaszként erre: 512. - Punktum)
2007. dec. 31. 15:34
Nagyon szép lett!!!
514. Lipiani (válaszként erre: 512. - Punktum)
2007. dec. 31. 12:50
Nagyon szép lett!!!!!
2007. dec. 30. 23:11
Szerintem használjatok szájfényt! Nekem bevállt!
512. punktum (válaszként erre: 511. - Dorinna)
2007. dec. 30. 22:36
Na tettem fel képet, felülre ment 0,8ml, alulra 0,2. Egy ampulla az 1ml ha jól tudom, nekem ezt osztotta el. Ez most 4 napos. Megyek majd még egyszer egy kicsit formálni (középen szeretném hangsúlyozni picit alul felül), de lehet akkor már csak 0,6-ot kapok (doki javasolta). Szerintem természetesnek hat, látszik hogy előtte felül papírvékony volt. Ja, erre kb. egy évet mondott a doki.
511. dorinna (válaszként erre: 507. - Punktum)
2007. dec. 30. 18:42
SZiasztok. Na tök szupi. Megcsináltattad. :) Figyu akkor neked 1 ampulla ment felülre, vagy a 0,8 annál kevesebb? Nem vágom. Én febr. 7-re kaptam időpontot az Istenhegyi klinikára, most csak megbeszélésen voltam, én 1 ml-t kapok azt tom. De felhívom még előtte Wágnert, mert ha nála olcsóbb a felszívódos, akkor nála próbálom ki, és ha bejön itt megcsináltatom a szilikon olajast. Mert ha természetes, akkor tök jó. Tegyél fel léci képet. :) Ja és B.U.É.K. mindenkinek!!
510. szussz (válaszként erre: 509. - *Linda*)
2007. dec. 30. 14:41

Köszi :-) megnéztem a honlapjukat, és tényleg nagyon szimpatikus :-)Januárban felkeresem őket, hátha mielőbb meg tudják csinálni :-)

Kb. fél év alatt szívódnak fel ezek az anyagok? Olyan nincs, ami tovább tart, de nem végleges?

509. *Linda* (válaszként erre: 508. - Szussz)
2007. dec. 30. 13:17
Állítólag az Aesthetica-ban is ügyes dokik vannak és szépeket csinálnak, ott is meg lehetne próbálni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook