Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajakfeltöltés tapasztalatok fórum

Ajakfeltöltés tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2008. febr. 6. 23:06
Tényleg Linda, Te mikor mész? Március?
777. szimonetta (válaszként erre: 776. - *Linda*)
2008. febr. 6. 23:05
Én mondtam neki, hogy 1ml kérek, és csak a felsőbe. Megcsinálta, és mondta, ha szeretnék még bele, vagy ha vmi gondom lenne, akkor menjek vissza. Igazából semmi rosszat nem mondott a szilikonolajról. Sokan kérnek. Nincs rá panasz. Remélem én is, hogy nem emeli meg. :)
776. *Linda* (válaszként erre: 775. - Szimonetta)
2008. febr. 6. 22:40

Egy kicsit biztos hogy lejjebb megy majd, de szerintem nem annyira mint a hyaluron savas.

És Wágner nem mondott semmit a sz.olajról?

Remélem hogy márciusban is 30ezer lesz még...:)

Az 1 ml-t ő javasolta vagy Te kértél ennyit?

775. szimonetta (válaszként erre: 774. - *Linda*)
2008. febr. 6. 22:34
Köszi szépen! :)) Ilyen volt a szám eredeti formája is, csak teltebbé tette. És hihetetlen, hogy 1ml-től ilyen lett. Bár lehet, h lejjebb fog menni. Sőt, biztos egy kicsit. :( De elégedett vagyok nagyon. Nem az ajakba adta azt a két érzéstelenítő injekciót, hanem a felső ínyembe, közvetlenül a szám alá. Mondhatni a két szemfogam fölötti ínybe. Meg még be is lidokainozta a számat. Nagyon rendes volt. Nem, árat hál'Isten nem emelt. 30 ezret fizettem.
774. *Linda* (válaszként erre: 766. - Szimonetta)
2008. febr. 6. 22:27

Úúúúúristen, gyönyörű lett!

Nagyon szép telt és a formája is jó nagyon!!

Ügyes vagy :)))))

Nem emelt árat a doki? :)

Ja és az érzéstelenítőt nem az ajakba adja???

773. szimonetta (válaszként erre: 772. - Nyuszy_j)
2008. febr. 6. 21:43
Köszii!! :)))
772. Nyuszy_j (válaszként erre: 771. - Szimonetta)
2008. febr. 6. 21:37
Wow, nagyon szep lett !!!
2008. febr. 6. 20:08
Na tettem fel egy mostani képet!
2008. febr. 6. 19:58
Nem szeretném, ha visszamenne a felére. Ez pont így jóóó! De ha visszamegy, akkor újból töltetek, hogy pont ekkora legyen, mint amilyen most. 20 perc alatt meg volt az egész, annyi se.. Érezni igazából semmit nem éreztem. Szóóval, nem para.. és nem bántam meg egyáltalán. Nagyon örülök neki.
769. dorinna (válaszként erre: 765. - Csillllag)
2008. febr. 6. 19:57
Na nekem is pont ez nem tetszik, hogy a száj és az orr közötti rész is olyan ducikás lesz, vagy olyan mintha a levegőt ott tartaná valaki. :) Fura. De most megint akarom. :) Hihetetlen a határozottságom. Egyik nap mennék és csináltatnám, utána meg félek, hogy de mi lesz ha a régit sírom vissza. :) Komoly. De nekem mondta a Wágner a múltkor, hogy simán lehet, hogy a szád formája ne változzon, nekem is úgy tervezte, hogy csak a kontúrjába fogja fecskendezni és úgy nem lesz olyan, legalábbis ezt mondta.
2008. febr. 6. 19:19
Visszavontam... kb pont egyszerre... :-)
2008. febr. 6. 19:16

Mesélj Szimonetta! Mi volt Wagnernél? Gyönyörű lett a szád?

Tapasztalatból mondom ne ijedj meg a mai kinézetétől... két-három nap múlva a felére fog visszahúzódni.

2008. febr. 6. 19:15
Na sziasztok! :) Most értem haza! Megvan az új szám!!! Gyönyörű lett! A formája egyáltalán nem változott! 1ml van bent, és csodaszép, természetes. Nekem pont elég volt ez az 1ml. Bár lehet, hogy még fél elférne.. de majd meglátom egy hét múlva. Holnap teszek fel róla képeket. Előtte-utánit is. És az orvos is nagyon kedves volt. Két érzéstelenítő injekciót kaptam a felső ínyembe, és még be is kenték. Még az orrom is elzsibbadt. :) De utána nem éreztem szinte semmit. Mondta az orvos, hogy ne nagyon beszéljek, nevessek, és hasonlók. De sajnos nem bírtam ki a barátnőm miatt. :) Ő végig bent volt velem. Utána pedig össze vissza nevettetett. Ma már inkább ki sem nyitom a szám. Amikor mosolygok vagy beszélek, akkor fáj kicsit. Mintha csípne, vagy égne. De tökéletes lett. Kb. 5-6-szor szúrt meg. És a képeket nem felejtem el.
765. csillllag (válaszként erre: 761. - Dorinna)
2008. febr. 6. 19:14
1 ampullát rakott neki. Azon gondolkoztam hogy az is jó lenne ha a kontúrjába tenne 0,5ml-t vagy csak oda alulra hogy oldalról ne legyen lapos.. de elössör mindenképp felet fogok...mert nem merem, mert félek hogy elrontják... Amúgy még az nem tetszik, hogy akinek felvan töltve a szája, annak a szája felett is vastaf..nekem meg pont úgy kéne csak hogy csak a kontúrjától befelé legyen vastagabb.. olyan természetes.. szerintetek megtudják ilyenre is csinálni?
764. csillllag (válaszként erre: 763. - 8fb1a5b1aa)
2008. febr. 6. 19:09
miii???:O nekem nincs feltöltve!!! de örülök hogy így látod...
763. 8fb1a5b1aa (válaszként erre: 727. - Csillllag)
2008. febr. 6. 18:46
Bocsi, de neked már fel van töltve...
762. punktum (válaszként erre: 761. - Dorinna)
2008. febr. 6. 18:12

Szia.

Nekem 1ml van most (de még megyek), nagyon picit látszik csak, és egyáltalán nem változott a formája. A dokim nekem is megkérdezte, hogy hogy szeretném változtani, ugyanolyan maradjon a formája csak mindenhol arányosan vastagabb legyen, vagy ha akarom, középen hangsúlyozzuk picit stb. Szóval 1ml felszívódósnál egyáltalán nem kell félni.

761. dorinna (válaszként erre: 760. - Csillllag)
2008. febr. 6. 16:20
1 ampullát tett be neki? Én is ugyanazért nem merem, meg akarom is, amiért te. A szám formáját megakarom tartai, mert az bejön, csak egy kicsit lenne vastagabb.De amilyen mákos vagyok, azt tuti nem lehet összehozni, vagy máshol lesz vastagabb mint ahol szeretném és akkor egyből változik a formája is. De azért 1 ampullát betöltetek, csak felszívódósat.
760. csillllag (válaszként erre: 759. - Dorinna)
2008. febr. 6. 16:11
hááát.. ugyan olyan mint volt.. talán picit nagyobb.. nem sok változást láttam, pedig nagyon vékony szája volt.. de még megy majd...
759. dorinna (válaszként erre: 754. - Csillllag)
2008. febr. 6. 14:16
Tényleg és a te barátnődnek milyen lett?
2008. febr. 6. 12:43
Sziasztok,én csak olvasgatni szoktam,de én is várom a képeket:)
757. csillllag (válaszként erre: 756. - Szimonetta)
2008. febr. 6. 12:42
na akkor már biztos túl vagy rajta...:)
756. szimonetta (válaszként erre: 755. - Csillllag)
2008. febr. 6. 08:47
Na ez az. Hogy lesz az én vékony számnak formája? Én most indulok! :) FÉLEK - kicsit...
2008. febr. 6. 02:04
Amúgy nekem az nem tetszik, hogy amikor valakinek feltöltik nem lesz formája.. és én azt nem szeretném hogy más milyen legyen, csak azt hogy nagyobb, ezért tartok tőle.. mert a formájával meg vagyok elégedve..csak 1 picit lehetne nagyobb.. és azt se értem, hogy akinek teljesen vékony a szája.. annak hogy alakítja ki a formáját?
754. csillllag (válaszként erre: 753. - Szimonetta)
2008. febr. 6. 02:00
Drukkolok hogy szép legyen:) és meséljj majd el mindent!!:):) Állitólag az csíp egy kicsit amikor megy bele az anyag.. de barátnőm szerint nem vészes..
753. szimonetta (válaszként erre: 752. - *Linda*)
2008. febr. 5. 22:52
Jajj, köszi! :) Remélem, tényleg így lesz.
752. *Linda* (válaszként erre: 751. - Szimonetta)
2008. febr. 5. 22:45

Állítólag az injekció után semmit nem fogsz érezni.

Akkor hajrááááá!!!! :)))

751. szimonetta (válaszként erre: 749. - *Linda*)
2008. febr. 5. 22:43
Igen, mindenképpen kérek. Injekciót fogok. Talán úgy nem lesz majd olyan borzalmas. :)
750. csillllag (válaszként erre: 740. - Dorinna)
2008. febr. 5. 22:19
De ha nincs rajta szájfény akkor nagyon vékonynak tünik!!!:(
749. *Linda* (válaszként erre: 748. - Szimonetta)
2008. febr. 5. 21:54

De abban "az a jó", hogy legalább elaltatnak és ha felkelsz benned van a sok fájdalomcsillapító...

Fogsz kérni előtte érzéstelenítő injekciót vagy elég lesz a lidocain?(vagy valami krém?) :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook