Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Agytörzsi károsodás antibiotikumtól, valakinek van tapasztalata? fórum

Agytörzsi károsodás antibiotikumtól, valakinek van tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


26. health79 (válaszként erre: 25. - Hmkati)
dec. 1. 22:38
Nagyon köszönöm!😞
25. Hmkati
nov. 29. 09:50
Jobbulást az édesanyádnak. Nektek meg nagyon sok erőt kívánok.Amíg javulás lesz, vedd fel a kapcsolatot a MEOSz-szal, talán tudnak segíteni, olyan fekve használható számítógéppel, amivel, tud kommunikálni. Fejpálca, vagy szemegér által. Ugyanis tényleg nagyon nehéz felnőttként megszokni a hallókészüléket, ami nem adja ugyanazt a hangélményt mint a fül. idősebb ismerőseim képtelenek voltak megszokni.
24. Hmkati (válaszként erre: 11. - Papája)
nov. 29. 09:42
Hello! régebben, illetve akkoriban a Clorocidnak volt ismert a halláskárosító mellékhatása. kivonták a forgalomból kb 30 éve.
23. health79 (válaszként erre: 16. - NomNom)
nov. 22. 10:37
Kedves NomNom!Igen,ezt a cikket magam is olvastam,sajnos.De reméltem ellenkező tapasztalatokat.Minden esetre köszönöm,hogy utána néztél!
22. health79 (válaszként erre: 13. - Pinkhód)
nov. 22. 10:35
Sajnálom...Jobbulást neked is!Valóban,nagyobb bajt sose okozzanak..Talán ez is épp elég.
21. health79 (válaszként erre: 15. - Chelsey)
nov. 22. 10:34

Mi magunk is szívből reméljük.Hálásak vagyunk mindannyiotok támogatásáért,teljes szívünkből..

Sajnos éjjel sem alszik.Nem mozog,éjszakánként legalább 4-szer pelenkázom.Rengeteg nyugtató.Meg akar halni😥Írásban kommunikálunk vele.Hétfőn talán már meglesz a hallókészülék,de 2 professzor is azt mondja,"a legvalószínűbb,hogy hiába,mert nem fog hallani vele"Ettől előre rettegek.

20. health79 (válaszként erre: 11. - Papája)
nov. 22. 10:30

Kedves Papája!Köszönjük a jókívánságaidat!Ennek a gyógyszernek is ismert volt a mellékhatása,főként Parkinsonos esetében(amit szintén gyógyszer,a Mezitan okozott).Miután 8 napig nem kötötték át és elfertőződött,6 féle baktériumtörzset kellett kiirtani a szervezetéből.Itt már mindegy volt a kórháznak,vagy belehal a fertőzésbe,vagy ez történik.🙁

Ez a gyógyszer most az Amikacin volt

19. health79 (válaszként erre: 9. - Cicaanya)
nov. 22. 10:25
Hála Istennek!Nagyon köszönöm!❤
18. health79 (válaszként erre: 7. - Enissa)
nov. 22. 10:24
Úristen!😱
17. PaulA66 (válaszként erre: 11. - Papája)
nov. 22. 08:07
Több ilyen esetről tudok én is.
16. NomNom (válaszként erre: 1. - Health79)
nov. 21. 21:25

Sajnos úgy tűnik ez is egy semmit érő "csodaszer", amivel a kétségbeesett embereket veszik hülyére. Nagyon haragszom az ilyesmire.:(

Nézz utána de semmi jót nem találtam (legalábbis hiteles oldalakon).

Ilyesmit írnak:

"A tudomány jelen állása szerint semmi értelme ezzel autizmust vagy bármilyen más betegséget kezelni vele otthon. Az égvilágon semmi sem bizonyítja, hogy bármit is gyógyítana, sőt még az sem bizonyított, hogy bejuthat-e az agyba az orron keresztül, ahogy alkalmazni szokták."

15. Chelsey (válaszként erre: 1. - Health79)
nov. 21. 21:08

Rákerestem erre a mellékhatásra. Úgy tűnik, hogy bizonyos szélesspektrumú antibiotikumokra genetikailag érzékenyek lehetnek egyes betegek. Éppen ezért pl. Angliában laborvizsgálatot javasolnak mielőtt beadják, mivel állandó süketséget okozhatnak még viszonylag kis mennyiségben is az erre genetikailag hajlamosaknál.

[link]


Remélem, hogy nem ez történt a ti esetetekben és javulni fog anyukád állapota! Mihamarabbi felépülést kívánok anyukádnak!

14. Pinkhód (válaszként erre: 1. - Health79)
nov. 21. 19:23
Jobbulást Neki ! Remèlem hamarosan javul az állapota!
nov. 21. 19:18
Tiszta horror amiket itt olvasok :( Akkor mèg örülhetek, hogy a gyógyszereim "csak" szèkrekedèst okoznak (meg èrdekes álmokat).
12. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Health79)
nov. 21. 18:39

Nagyon sajnálom!

Rengeteg türelmet és annál is több erőt!

11. papája (válaszként erre: 1. - Health79)
nov. 21. 16:52

Ismerősünk lánya kb. 3 évesen (most úgy 50 körüli) kapott antibiotikumot valamilyen fertőzésre. Sajnos a gyógyszer neve nem jut eszembe. Ettől siket lett. Egész életében és most sem hall. Megtanították a Siketek Intézetében mindenre, amire lehet.

Sajnos ő is az antibiotikum áldozata lett.

Ismerősünk szerint ismert volt ennek a gyógyszernek ez a mellékhatása, mégis adták a gyereknek.

Talán valami szulfoamid rémlik.


Nagyon sajnálom, ami veletek történt. Kívánok mielőbbi teljes gyógyulást , sok erőt és jó egészséget.

10. andi6020 (válaszként erre: 7. - Enissa)
nov. 21. 15:29
Te jó ég! Rettenetes mik vannak.
9. cicaanya (válaszként erre: 1. - Health79)
nov. 21. 14:49

Hát kérdezd ahol kell...én ajánlom,anyumnál és nálam is nagy változásokat észleltünk ♥

De mindent tudni kell nekik, hogy tudjanak segíteni.

Ismerősöm édes anyukájának fújta és komából kijött...nem tudták, hogy lehetséges...megmondta mit csinált, és haza is vitte. De szerintem kinek hogy hat,nekem nagyon jól.

8. Enissa (válaszként erre: 7. - Enissa)
nov. 21. 14:27
Bocsánat privátba akartam!
7. Enissa (válaszként erre: 6. - Andi6020)
nov. 21. 14:27

Szia Andi!

Kolleganőm édesanyjának egy vérnyomáscsökkentőt cseréltek egy ártatlannak vélt másikra, a mellékhatása , mintha leforrázták volna, lejött a bőre, égésiosztályra került, majd belül kezdtek a szövetei vérezni. Három nap alatt vitte el 1 szem tabletta.

Rémes mik vannak. Ami egyiknek életmentő a másiknak halálos.

nov. 21. 14:19

Istenem :( Nem is hallottam még ilyent.

A legjobbakat kívánom nektek!

5. health79 (válaszként erre: 4. - Enissa)
nov. 21. 13:56
Köszönjük mindenkinek a támogatást!
4. Enissa (válaszként erre: 1. - Health79)
nov. 21. 13:42
Remélem tudnak segíteni! Sok-sok türelmet kívánok és mielőbbi javulást az állapotában!
3. health79 (válaszként erre: 2. - Semleges)
nov. 21. 13:31
Nagyon köszönjük!
2. semleges (válaszként erre: 1. - Health79)
nov. 21. 13:24

Jézusom még nem hallottam ilyet, nagyos sajnálom:(

Kívánom, hogy gyógyuljon meg.

nov. 21. 13:17

Anyu gerincét megműtötték.Mozgásképtelen lett,noha érzékel,izomereje van.A sebét elfertőzték.Az antibiotikumtól 95 %-ban elvesztette a hallását.


Nagyon kétségbe van esve.


C-Pe.tidnek lehet valami esélye ezekkel szemben?


Zárójelentésen Antibiotikum okozta agytörzsi károsodás áll.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook