Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Agyagsárga széklete van az egyik cicámnak. Beteg? fórum

Agyagsárga széklete van az egyik cicámnak. Beteg? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 22. 21:43

Tudom mit gondolsz a csak tápról. Én is így voltam vele, hogy milyen rossz lehet nekik mindig ugyan azt enni.

Aztán rájöttem hogy mégsem. Sokkal szebb a bundájuk mióta azt eszik és nagyon utána is jártam ennek, és sok helyen hallottam hogy jobb nekik. Igaz, én jó minőségű tápot adok nekik vegyesen (rojál kanint és trénert).

És bizony ha mást adok nekik (pl konzerv, tej, akármi) akkor attól megy a hasuk.

Tehát lehet a két napi konzerv kavart be nála?

Remélem.

De ha nem javul, azért elviszem dokihoz.

5. 99279bb06f (válaszként erre: 4. - Arrival)
2010. aug. 22. 19:58

Csak sajnálom szegény cicát.

Belegondoltam, hogy milyen lenne, ha soha életemben nem ehetnék mást, csak rántott húst. Hogy megutálnám egy idő után, de mivel éhes lennék, hát megenném. Annak is mindig más az íze, a hús minőségétől függ, de akkor is nagyon utálnám egy idő után! :(

4. arrival (válaszként erre: 3. - 99279bb06f)
2010. aug. 22. 19:55

A barátnőm macskája is világ életében csak a tápot, konzervet ette meg, és még abból sem mindegy melyik márkát.

Amelyik cica kiskorában erre van szoktatva, az soha életében nem fog mást megenni, hidd el.

Bezzeg a mi cicánk a kenyeret ugyanúgy ,megeszi mint a borsót, de a kedvence a rakott kel :)

2010. aug. 22. 19:53
Miért eszik csak tápot a cica? Nem veszel neki semmi húst, felvágottat, sajtot, tejfölt?...
2010. aug. 22. 19:51

Az biztos,hogy az ételtől van.

Pld. ha sok csontost eszik, akkor az világosítja a széklet színét.

A konzerv fajtájától függ, hogy milyen. A wh.-tól pld. iszonyú sötét, ezt tudom. A tacsóstól meg hasmenéses jellegű.

Semmi gond szerintem. Még akkor sem, ha hasmenést kapna, mert egy-egy új kaja bizony hasmenést okozhat.

2010. aug. 22. 19:49

1-2 napja vettem észre hogy agyagsárga a széklete. Egyébként a viselkedése nem változott, ugyanolyan játékos és vidám.

Lehet az kavart be neki, hogy száraztápot kapnak mindig, de 1-2 napig konzervet ettek mert elfogyott a táp?

A gógli nem adott ki semmit, hiába kerestem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook