Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » African Mango + MetaBurn? fórum

African Mango + MetaBurn? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. ápr. 13. 23:51
Nem tudom, hogy mennyire hatásos-e ez az african mango, de ha valakit érdekel, akkor az amazonról is lehet rendelni például, meg lehet, hogy bioboltokban is van, szóval, akit érdekel, be tudja szerezni biztonságos forrásból is.
2012. ápr. 13. 22:27
Sos. Valaki tudna segiteni,hogy mi van akkor ha nem veszem àt a termèket,ugyanis utánàtvétellel rendeltem??!!Sajna beleestem én is az àtverésbe. :-( SOS.....
13. Roza78
2012. ápr. 13. 14:13
En is meg akartam rendelni amikor lattam , hogy csak a postakoltseget kell fizetni , de aztan kerte a hitelkartya adatait es gyorsan lekapcsoltam. Az emberek is eleg butak, hogy ilyen semmibol jott cegeknek odaadjak ezeket az adatokat. Pont ma olvastam a blikkben a cikket, hogy atveres az egesz.
12. jeva
2012. ápr. 12. 20:32
újabb álombogyi került a süllyesztőbe..
2012. ápr. 12. 17:37

"Fogyással verik át a nőket

2012-04-12 16:54:41

Magyarország — Pofátlan lehúzás: ez állhat egy fogyasztószereket dicsérő weblap mögött.


Afrikai mangót és egy fogyasztószert ajánl az oldal, a hatást kommentelők dicsérik több soron keresztül. Ha valaki hozzászólást írna a megadott űrlapon, az nem jelenik meg a sok, már fent lévő, elégedett kommentár közt. Mindez gyanús lett a budapesti R. Ritának (36) is, de akkor már késő volt: őt is behúzták a csőbe.



Csak úgy repülnek a kilók – ígérik, de főleg a bankszámla fogy a lemondhatatlan megrendelés után. Fotó: Northfoto

– Az oldalon két link mégis működik: azok, amelyek az afrikai mangó rendelési oldalára visznek. Ezeken keresztül lehet kérni két ingyenes termékmintát is hatszázvalahány forintos postaköltség kifizetése mellett. Úgy voltam vele: ennyit megér. Azt csak utóbb vettem észre, hogy ez a szenzációs ajánlat mindennap épp aznap „jár le" – ecsetelte lépre futását a fővárosi nő.


– A megrendelés végén ugyan figyelmeztetnek, hogy ha 15 napon belül nem mondom vissza, akkor beleegyezem, hogy havonta küldjenek nekem 40 ezer forintnyi terméket, de gondoltam, legfeljebb lemondom a megadott telefonszámon, e-mailen. Ám a cég nem reagál erre, több ezer facebook-felhasználó is erre panaszkodik.



Az oldalon egyedülállóként kínálják az afrikai mangót mint csodaszert


A weblap bekéri a termékminta-rendelésnél a személyes és bankkártyaadatokat, köztük a háromjegyű CV kódot, vagyis a kártya hátoldalán lévő azonosítójának utolsó három számjegyét. Rita bankja a pénz leemelése után közölte: ha kiadta az említett adatokat, ők nem tudnak technikailag semmit megakadályozni. Ha pénzt „kér le" az oldal üzemeltetője, a bank engedélyezi. Le kell tehát cserélnie a kártyát, jogszabály híján nincs más lehetősége. Dr. Morvay György, az Országos Fogyasztóvédelmi Egyesület elnöke nem csodálkozna, ha az oldal valahol a Seychelle-szigeteken lenne bejegyezve.

– Ha valaki nem adja meg egy szolgáltatás lemondásának lehetőségét, az ellen hatósági eljárás indítható. Elektronikus kereskedelem esetében a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság az illetékes – mondta. Rita itt már megtette a feljelentést, most várja, mire jut a hivatal. "

"

10. rlibertas (válaszként erre: 9. - Mszabone)
2012. ápr. 12. 08:50

Én is nagyon bekattantam, de jó hogy ti már utána néztetek.

A mozgás a legegészségesebb.Mégha van is ez a szer, nem tudom legalább egy orvosi vélemény jó lenne róla.De még azt is direkt odaírják az aljára, hogy nincs.

Nekem elsőre a leggyanúsabb ez a ma jár le az ingyenes minta volt....

És hogy ha ekkora menőség, és mindenhol hallani róla, akkor máshol miért nem lehet kapni?

9. mszabone (válaszként erre: 4. - Ettesz2)
2012. ápr. 12. 07:29

Igazad van. Minden ilyen dolgot fenntartással kell fogadni, hiszen könnyű elcsábúlni, mert igazán ilyen fogyáshoz nem kell küzdeni a mozgással. Utánanéztem én is, ilyen újság tényleg nem létezik és ha megnézzük az oldalon a képeket ,a nő 3 hónap alatt fogyott, rengeteget, persze a haja is megnőtt legalább 10-20 cm-t.

Én is vadásztam ezeket a fogyókúrás dolgokat, mindig utánanéztem és bele kellett törődnöm, hogy sajnos küzdés nélkül nem megy. Január 1-től kezdetem futni, először 100 m-t sem tudtam, most már 11 km-t futok(60 perc) megállás nélkül minden másnap, mely 5 kg fogyást eredményezett eddig(hozzáteszem nem diétázom mellette, három gyermekem van, nem tudok külön koszton lenni).Ez tartós fogyás, kitartás kell hozzá, de el kell fogadni sajnos ,hogy mozgás nélkül nem megy :D Szép napot nektek :D

2012. ápr. 9. 22:10

Én is nagyon kiváncsi volnék a termékre.... DE !

Ugyanezen köröket leirtam, mint "ettesz2".


Nem létezik a "magyarhirmondó", nincs ilyen nevű bemondó hölgy, sőt! A facebook-os nőt sem találtam sehol.

Az én kérdéseimet sem jelentették meg az oldalon...gondolom, okkal....

A kártya adatait tényleg ki ne adjátok!!!!

7. e260d7f4a3 (válaszként erre: 4. - Ettesz2)
2012. ápr. 9. 19:51
pont ugyan ezekre a végletekre jutottam én is. Nekem eddig sikerült 18 kg leadnom, de nem is ettől várom a folytatást! Csak a kis ördög nem alszik, és mindig valami könnyebbet keres az ember:S de nem!!!! Maradok a bevált módszeremnél:)
2012. ápr. 9. 19:40
A hirdetést meglátva először megörültem,aztán nyomozni kezdtem.Angol nyelvü véleményeket tudtam csak olvasni,a lényeg az,hogy lehet,hogy jó a termék,de bankkártya adatokat semmiképpen ne adjatok meg,mert bődületes összegeket vonnak le(az ingyenes termékminták után jönnek a nem ingyenesek)és nem lehet leállítani!!!
2012. ápr. 9. 15:11
Na,erre én is kiváncsi lennék:D
2012. ápr. 9. 10:30

Nem próbáltam ki, és nem is fogom. Rengeteg az átverés, és szkeptikus vagyok. Egy ingyen tesztcsomagot hirdető oldal okán kicsit nyomoztam tegnap. Óriás átverés szerintem. Kattintsatok a [link] oldalon bármelyik linkre, mindig ugyanazt mutatja. Ja, és tegnap még tegnapig élt ez a vissza nem térő ajánlat, ma már máig. Hm?! Van a hirdetés alján egy kamu fórum is, kamu nevekkel. Hozzászóltam a fenti tapasztalataim alapján, de természetesen nem került megjelenítésre a moderátor által. Nyílván nem véletlenül. A google-ban rákerestem arra, hogy HÍrmondó. Nincs ilyen internetes újság. És Tóth Nóra, aki beszámol a tapasztalatairól, nos szerintem ő sem létezik.


Ettől függetlenül persze még lehet hatásos a szer. De amit ilyen kamu oldalakon kell népszerűsíteni, az már bűzlik.

2012. ápr. 9. 10:01
Sziasztok! Beállok a sorba... :o) Én is kíváncsi lennék tapasztalatokra!!!
2012. ápr. 8. 19:03
hali engem is érdekelne:)
2012. ápr. 8. 00:41
Vakaki tudna mondani véleményt erről a kombinációról? Azok válaszát várnám, akik esetleg már ki is próbálták.. Előre is köszönöm!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook