Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Purple Mangosteent ismeri valaki? fórum

Purple Mangosteent ismeri valaki? (beszélgetős fórum)


9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Lukka)
2018. márc. 20. 18:49

Nekem is vannak hájak, hol jobban alábélelve, hol kevésbé. De én már 60 éves vagyok.


Ha találsz valamit, nagyon alaposan nézz utána, nehogy az egészséged lássa kárát.

2018. márc. 20. 18:44
Nem híztam vissza. Zöldteát vagy ooolong teát iszok minden nap és csakis vizet. Szerencsére édesszájú sem vagyok. Sajna szeretem a hasam, szeretek jókat enni, akkoris hajlandó vagyok enni ha nem vagyok éhes. Nem vagyok extra kövér, 65 kilo vagyok, viszont "hájas" vagyok pocak-csípő téren. Most elkezdtem egy 30 napos kihívást ami a minden napi tornáról szól,arra gondoltam rásegítenék valami ilyennel, hamár a kaját úgysem tudom megállni.
2018. márc. 20. 18:21

Esetleg (addig is) próbálj meg egy jó multivitamint szedni, amiben ásványi anyagok is vannak. Saját tapasztalatom, hogy ha a szervezet kellően el van látva, azzal is csökken az éhség, mert a szervezet csak éhség-jelzéssel tudja a hiányt jelezni.

Ha ehhez zöld teát iszol, amit a Loomya is tartalmaz, megfelelően elkészítve és lehetőleg édesítés nélkül, akkor azzal sem teszel rosszat magadnak, és talán a fogyásban is segít.

2018. márc. 20. 18:08

Ez őszintén meglep, de elhiszem, hogy ezt tapasztaltad.

A 10 kg-t visszahíztad utána, vagy tovább fogyni szeretnél?


A Loomyában azért elég sokféle összetevő van, ez a bogyó meg ha jól látom, csak egyféle gyümölcs.

2018. márc. 20. 17:43
Azért, mert mondjuk létezett a Loomya kapszula amivel 10 kg-ot leadtam. Semmi mást nem kellett tenni csak egy szemet reggel bevenni.Plusz sokkal jobb volt a közérzetem, nem voltam fáradékony. Sajnos új összetétellel kezdték el gyártani és már nem hatásos. Ezt hasonlóképpen állítják be. Igenis ki lehet fogni olyat ami úgy hat ahogy leírják.
2018. márc. 20. 13:35

Fogyásra gondolsz?

Miért pont ez válna be?


Pénzkidobásnak inkább beválik.


Ha csak ezt vagy azt kellene megenni a fogyás érdekében, már mindenki karcsú lenne. Észszerű étkezés, sport, esetleg orvosi segítséggel. Nem megy másképp.

2018. márc. 20. 13:22
Ezt én is elolvastam, az érdekelne kimondottan ez a szer bevállt- e valakinek?
2018. márc. 19. 22:44

A mangosztán vagy más néven királygyümölcs, fanyar mangosztán vagy ázsiai mangosztán délkelet-ázsiai eredetű örökzöld fa, illetve annak termése. Élőhelyei közé tartozik még Délnyugat-India, Puerto Rico és Florida is. Wikipédia

Tápértékadatok

Mangosztán

Mennyiség / 100 g

Kalória (kcal) 72

Lipidek 0,6 g

Koleszterin 0 mg

Nátrium 7 mg

Kálium 48 mg

Szénhidrát 18 g

Rost 1,8 g

Fehérje 0,4 g

A-vitamin 35 IU C-vitamin 2,9 mg

Kalcium 12 mg Vas 0,3 mg

D-vitamin 0 IU B6-vitamin 0 mg

B12-vitamin 0 µg Magnézium 13 mg


Ez nem az a "rengeteg vitamin, amire a szervezetnek szüksége van"... Ne higgy csodaszerekben! Akik meggazdagodnak belőle, azokat nem érdekli az egészséged.

2018. márc. 19. 21:33
Purple Mangosteent ismeri valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook