Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » African Mango + MetaBurn? fórum

African Mango + MetaBurn? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. máj. 2. 18:45

Sziasztok,

Akinek szüksége van a weboldal címére, ahol az elérhetőségek és a lemondás feltételei megtalálhatóak, jelezze, privátban megírom.

44. Zso1 (válaszként erre: 43. - Ladybird64)
2012. máj. 2. 17:58

Köszönöm szépen, akkor elkezdem én is :)

Az érdekelne még, hogy hogy is kell szedni? Erre már nem emlékszem. Reggel egy tabi a mangóból és este egy tabi a metaburnból? Vagy kettő? Étkezés előtt/után?

Köszönöm!

2012. máj. 2. 17:37
Én hétvégén elkezdem szedni. Utána néztem, elvileg nem káros. Ahány portált néztem, mindenhol jókat irtak az afrikai mangóról, a metaburn meg pre meg probiotikumokból áll. De majd folyamatosan írom hogy mi a tapasztalatom.
42. Zso1
2012. máj. 2. 16:33

Sziasztok!

Tapasztalat: Megrendeltem mindkettő terméket kb még 3 héttel ezelőtt, mikor a fészbúkon is először jelent meg a hirdetés. Persze utána olvastam, hogy mi ez, és láttam a hozzászólásokat. Azonnal, ahogy elküldtem a manit le is mondtam rögtöm e-mailen mindkettőt, hogy nehogy vonjanak a továbbiakban a kártyámról. Pár óa múlva meg is kaptam a visszaigazoló mailt, mindkettőtől, hogy nem küldenek újabb termékeket és töröltek is a rendszerből. Azért megkérdeztem, hogy küldik e a kapszulákat, a vélaszuk az volt hogy ha töröltem magam, akkor nem kapom mega termékmintákat. Bosszankodtam egyet, aztán annyiban is hagytam, 1300ftot kidobtam az ablakon, de tutira tanultam az egészből. Erre ma csenget a postás, és a mangot is és a metaburnt is a kezembe nyújtotta. Hát nagyon meglepődtem.

Na most ajánlom, hogy ezek után ne merjenek levonni egy fillért se, ha már egyszer lemondtam. Megtartottam mind a két e-mailt azért.

A kérdésem az, hogy aki megkapta, az elkezdte már szedni? Tényleg hatásos? Nem tudom eldönteni, már a sok negativ tapasztalatok miatt hogy merjem e szedni, hogy nem lesz e valami mellékhatása, ilyesmi. Szeretnék kérni egy választ, azoktól, akik megkapták a kapszulákat! Köszi előre is!

2012. máj. 2. 13:05
Sziasztok! Én ma kaptam meg az afrikai mangót, a múlt hét vége felé, külön a metaburnt. Fizetni nem kellett a postásnak.Még nem kezdtem el szedni, de ha már elküldték kipróbálom. A kártyámat én is letiltottam, már meg is kaptam az újat, cirka 2 hét alatt, ami csak úgy megjegyzem 9500 forintomba került. (a letiltás 5000, az új kártya igénylése 4500) igy aztán ha jól megnézzük, nekem ennyibe került ez a kis "kaland".Küldtem lemondó e-mailt mindkettőre, amit nyugtáztak is. Hát ilyen hülye sem leszek többet, hogy így beleugorjak valamibe....
2012. máj. 1. 09:05
Egyébként azon kívül ,hogy ennyire rosszul jártatok a megrendeléssel,van valakinek arról tapasztalata ,hogy milyen az afrikai mangó?
2012. máj. 1. 09:00

Sziasztok. Sajnos én is beleestem a csapdába. Először 20600 forintot majd mire észrevettem ,letiltottam a kártyám , de sajnos ők gyorsabbak voltak és még 1 nappal később 18000 forintot vontak le. A kártyám 27-én tiltottam le és ők pedig 26-án vonták a másikat. Hát kb. rosszul lettem.

Most már küldtem lemondó e-mailt és persze a kártyám is letiltottam. Ez úgy elég lesz?Kérem segítsetek, nehogy megint így járjak. Ugye csak a kártya számot kérték?

Ekkorát bukni!

2012. ápr. 27. 14:27

Sziasztok! Én is beleestem a csapdába, megigényeltem az ingyenes tesztet, kb. 3 hete, amit azóta sem kaptam meg, sőt, levontak a számlámról összesen 38.000 Ft-ot egymás utáni két napon....:(((


Ezt ma vettem észre, és azonnal le is tiltattam a kártyámat.


Az internetes oldal, ahonnan igényeltem az "ingyenes" tesztmintát, azóta eltűnt.


A igényléskor nem volt semmilyen apró betűs rész, hogy ha nem mondod le a további küldést, akkor levonnak a számládról pénzt stb. stb.!!!!!!!!! Ez csak egy ingyenes tesztmintáról szólt, semmi másról....


Ez egy hatalmas átverés!!!!

2012. ápr. 27. 10:05
Sziasztok! Ma felhívtam a bankomat. De milyen jól tettem! 2× próbálták meg levenni a pénzt. Egyszer 20e ft felett egyszer meg 17e ft valamennyit. Még jó hogy nem volt pénz a számlámon. Úgy hogy most 1000ft ellenében kapok egy másik kártyát.Kiváncsi leszek lesz e még próbálkozás.
2012. ápr. 27. 06:56

Sziasztok! Én tegnap írtam nekik, hogy le szeretném mondani. Ezt kaptam vissza:

Köszönjük érdeklődését ügyfélkiszolgálás.


Ez az e-mail egy visszaigazolás, hogy az afrikai Mango figyelembe véve és a MetaBurn töröltek egy kérés. Nem lesz további díjakat. Köszönjük érdeklődését termékünk iránt.


Kérjük, ossza meg velünk, ha mi lehet a szolgáltatás az Ön számára a jövőben.


Üdvözlettel,

Afrikai Mango Support Team

De ma bemegyek a bankba és megkérdezem mi a teendőm. Nem szeretném ha a fizum esetleg illetéktelen kezekbe kerülne.

35. marianna567 (válaszként erre: 34. - Edus1976)
2012. ápr. 26. 15:04

Szia!

De nézd meg a honlapot már nem is létezik és az előttem irók is mind erre hivatkoznak.....

2012. ápr. 26. 14:43

Sziasztok!

én ma kaptam meg az egyik bogyót. csak véletlenül ütöttem be a nevét és kidobta ezt a fórumot. Szörnyűségeket olvasok itt. Jól értelmezem hogy lenyúlják a számláról a pénzt? Mit csináljak most? Én "csak" a kártyám számát adtam meg. Most nincs a számlámon pénz. Hál isten. Menjek be a bankba és tiltassam le a kártyámat? Segítsetek nekem! Köszönöm! Lemondó levelet írtam nekik kihelyst megkaptam a csomit. Ma hozta a postás, de csak az egyik volt benne. Fizetnem nem kellett a postásnak.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Ezen az e-mail címen mondtam le: african_mango@qweightlss.com

2012. ápr. 26. 14:15

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni sajnos én is beleestem ebbe a csapdába és már a kártyámat letiltottam ,de sajnos már az idegtől nem emlékszem hogy a regisztráláskor a számlaszámot is fel kellett e tüntetni vagy pedig csak a kártya számot kérte (bár ez utóbbi rémlik nekem hogy csak a kártya számot kellett meg adni) amit már nagyon bánok. Ma telik le a 15.nap(és lemondtam) és mivel ma emailt. -irtam még nem jeleztek vissza rá…gondolom nem is fognak!!!!De ha lett volna a számlámon pénz ma szépen le is vették volna az összeget(19445.-).-ot. pedig még nem lett volna ma aktuális. De a terméket azért ők sem siették el , el küldeni mert még meg sem érkezett , de már a pénzt azt leemelnék. Amúgy akkor hogy próbálja ki az ember ha nem is küldik….már sejtettem hogy van valami gubanc vele!!!!!És most látom mennyi sok rosszat irtok róla…..ez az emberi hiszékenység SAJNOS!!!!

Ja: és a 15.nap után is le lehetett mondani vagy nem ,soha többet?????

Láttam egy hozzászólónál **mazsola**konkrétan nála , hogy lementette (word doksiba , plusz a lenyíló füleket, elérhetőség stb. ) az oldalt ezt nem tudnád nekem átküldeni, nagyon fontos lenne?????Írj és adok egy elérhetőséget……Köszi.

32. marianna567 (válaszként erre: 21. - **mazsola**)
2012. ápr. 26. 14:15

Szia

Láttam egy hozzászólónál **mazsola**konkrétan nála , hogy lementette (word doksiba , plusz a lenyíló füleket, elérhetőség stb. ) az oldalt ezt nem tudnád nekem átküldeni, nagyon fontos lenne?????Írj és adok egy elérhetőséget……Köszi.

31. Kedo
2012. ápr. 26. 11:44
Sziasztok! Nekem ma megérkezett a csomag ... viszont a lentiek alapján nem tudom, hogy ki merjem-e próbálni. Mi a véleményetek? Valaki kipróbálta már?
30. juditgelencser (válaszként erre: 29. - Ladybird64)
2012. ápr. 25. 10:10
köszi
29. Ladybird64 (válaszként erre: 27. - Juditgelencser)
2012. ápr. 23. 21:27
Metaburn a másik termék.
2012. ápr. 23. 21:26
Sziasztok, Sajnos belefutottam én is ebbe a dologba, én is megrendeltem még 15-én a "próbacsomagot", de nem érkezett még meg.Hát kiváncsi vagyok hogy egyáltalán küldenek-e valamit.... Természetesen a bankkártyámat letiltattam, úgyhogy mindent összevetve elég drága lett ez a termék nekem, ami még meg sem érkezett.
2012. ápr. 23. 10:01

Sziasztok!

Én is megrendeltem, habár én a webkártyámon keresztül fizettem, amin csak annyi pénz van amennyit éppen fizetni kell, úgyhogy azzal nem sok mindent tudnak kezdeni.

Teljesen ki vagyok akadva, hogy a megadott telefonszámon (06-800-20-206) csak angolul beszélnek, én pedig nem igazán beszélek angolul. Mocskos átverés az egész. E-mailben mondtam le a mangós készítményt, de a másikra már nem emlékszem mi volt. Légy szíves segítsetek, hogy mi a másik neve, hogy azt is le tudjam mondani. 682 Ft volt mindegyik termék külön-külön.

Előre is köszönöm segítségeteket! Üdv

2012. ápr. 20. 20:37

Na sziasztok .Új infóval jövök.

A megrendelt African Mangó kapszulát visszaküldtem.

Jött a futárszolgálat a rendkívüli nagy csomaggal,amit azon percen vissza is küldtem. Hál istennek nem buktam bele (hogy lekopogjam).

Remélem mindenki sikerrel jár aki belefutott a csalásba.

25. f.j.
2012. ápr. 19. 18:27
és a metaburnt is itt kell lemondani?
2012. ápr. 17. 09:24

Most nézem, hogy lent a support-os email-cím nem jól van beírva, pedig az oldalukról másoltam be. szóval hogy van ott egy szóköz a com előtt, pedig így kellene kinéznie:

support@mangosupp.com

2012. ápr. 17. 09:19

Én arra az e-mail címre küldtem a lemondást, amit lent írtam, az a support kezdetű és ma válaszoltak is rá. Előbb megköszönték hogy írtam, aztán közölték, hogy nem találják a számlát a nevemre és az e-mail címemet, valamint a szállítási címemet sem és kértek hogy adjam meg a megrendelés azonosítószámát. De mivel én nem kaptam ilyen számot, gondolom talán azért nem, mert nem adtam meg kártyaadatokat, remélem hogy innentől kezdve nincs mitől tartanom.

Szóval nekem működött ez az e-mail cím, de érdekes módon a választ nem erről a support kezdetűről kaptam meg, ahova küldtem, hanem egy másik címről: african_mango@qweightlss.com

hát erről, ha nem tudod elküldeni a másikra, küldd ide, hátha így sikerül.

22. Renibaby22 (válaszként erre: 21. - **mazsola**)
2012. ápr. 15. 16:30

Szia.Próbálkoztam a lemondással e-maillel,de sajnos a címre nem küldi el,mert hibás a cím. :S Telefonos lemondásba pedig nem bízok,mert a mocskok még megcsinálják,hogy onnan is pénzt vegyenek le.. :)Más cím nincs ahova lehetne küldeni lemondást?

Köszi

2012. ápr. 15. 09:05

Segítségül azoknak akik hasonlóképpen jártak, de nem mentették le az oldalt és nem tudják a cég elérhetőségeit, bemásolom ide ezeket.


Automatikus szállítási információk: Ha megrendelését ma feladja, egy 30 napra elegendő Advanced African Mango csomagot kap, és szállítási költségként csupán 1083.00 Ft összeget számítunk fel. Ha úgy érzi, hogy az Advanced African Mango nem Önnek való, mondja le a rendelést a mai naptól számított 15 napon belül, és ezzel elkerüli a 19448.00 Ft vételárat, valamint az exkluzív Advanced African Mango automatikus kiszállítási programjában történő részvételt, amelynek keretén belül a megrendelés kiszállítását követő 30. naptól kezdve minden 30. napon egy hónapnyi adagot küldünk, valamint kiszámlázzuk a 19448.00 Ft vételárat és 1083.00 Ft szállítási díjat. Ha bármikor le kívánja mondani a rendelést, hívja az 06-800-20206, vagy további információkért látogasson el az mangodietnow.com/hungary címre. Kérjük, vegye figyelembe, hogy minden díj elszámolása napi USD-árfolyamon történik. A díjakat terhelő félként mangosupp.com lesz feltüntetve.


E-mailes ügyfélszolgálat

Az e-maileket munkaidőben, azaz amerikai keleti parti idő szerint 9 és 19 óra között kezeljük. Kérjük, hogy megkeresésében tüntesse fel teljes nevét és irányítószámát support@mangosupp.com.


Yknot Global, Ltd.

25 Sherif Way

Letchmore Heath

Watford, Herts, WD25 7QS, United Kingdom

2012. ápr. 15. 08:54
Már az a weboldal sem létezik, ahova el kéne látogatni a visszamondáshoz, még szerencse hogy a rendelésnél lementettem word doksiba az egész oldalt kimásolva, plusz a lenyíló füleket, elérhetőség stb., különben most azt se tudnám hova kell küldeni a rendelés lemondását. Találtam egy ügyfélszolgálati e-mail címet, oda küldtem egy üzit, hogy lemondom a megrendelésemet, persze ez nem garantálja hogy megkapják, vagy megnyitják, de azt a telefonszámot biztos nem fogom felhívni ami meg van adva, ránézésre is gyanús, nem is értem hogy mehettem ebbe bele! Az ember azt gondolná, hogy egy ezresért miért is ne, aztán jön a koppanás, remélhetőleg nem túl nagy. :@
2012. ápr. 15. 08:44

Hello!

Hadd kérdezzem meg, ugye csak az a jobb oldali utolsó lépéses kártyaszám megadásos résznél volt lehetőség megadni a bankszámlaszámot? Csak mert már nem emlékszem, én ott nem adtam meg, de mellette bal oldalon a kis keretben megjelent hogy megrendeltem a terméket 1083 Ft-ért. Viszont abban vagyok bizonytalan, hogy előtte volt-e még az azóta felszívódott rendelési weboldalon számlaszámos rublika. Nem rémlik hogy ilyet töltöttem volna, de azért gondoltam megkérdezem itt, hátha valaki biztosan is tudja. remélem nem volt!! mert akkor tuti nem adtam meg..

18. Renibaby22 (válaszként erre: 16. - Roza78)
2012. ápr. 14. 10:20

Nem adtam meg semmi hitelkártya számot..semmit.

Úgy rendeltem hogy ha hozzák(futárszolgálat),akkor fizetem ki.De ezek után már nem kell,akármi jót írnának róla.Remélem nem lehet baj belöle?! :@

2012. ápr. 14. 09:36

Sziasztok! Hát ez gyönyörű! Veterán internetező létemre éb is belefutottam bbe a csapdába! 2 napja gyanútlanul megrendeltem ezt a cuccot, és de nem gyanakodtam, mert a Facebook oldalamról irányultam erre az oldalra. Eszembe se jutott, hogy a Facebook-on csalók is hírdethetnek :(

Szerencsémre én is tettem fel kérdést a hozzászólásoknál és amikor még egy nap múlva sem jelent meg és a rendelésről sem kaptam igazoló e-mailt, gyanút fogtam. Elkezdtem nyomozni, így jutottam ide hozzátok. Öt perce letiltottam a kártyámat. Hétfőn igényelek másikat.

Most várom a próba csomagomat, átveszem, kipróbálom. Ha jó, O.K, ha nem, akkor sem vesztek semmit, hála nektek! Majd ha megpróbálják használni a kártya adataimat, akkor jön a meglepi!

Köszönöm nektek, soha többé nem leszek ilyen óvatlan! :)))

16. Roza78 (válaszként erre: 14. - Renibaby22)
2012. ápr. 14. 07:40
Ha nem adtad meg a hitelkartya adataid akkor nyugodtan atveheted, mert nem tudjak levenni a tobbi penzt, ha viszont megadtad akkor nem tudom mert a cikkben azt irjak ,hogy nem tudod lemondani. Ebben az esetben jobb ha masik hitelkartyat kersz.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook