Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Adventi vásár Bécsben fórum

Adventi vásár Bécsben (beszélgetős fórum)


2008. dec. 8. 13:29
A boltok nyitva vannak két ünnep között?
2008. dec. 1. 10:38
Sziasztok! Mi karácsony után megyünk Bécsbe, dec.27-én. Akkor tart még a vásár? Tudom,h adventi vásár a neve,éppen ezért kérdezem. :)
2008. nov. 20. 19:53

December 13-án majdnem mentünk volna a párommal, de órám lesz, így nem tudunk. :-(

Pedig biztosan gyönyörű...

Voltam már Bécsben, de akkor tavasz volt. :-)

5. DOMA
2007. dec. 16. 15:48
dec. 11-én sikerült kijutnunk az adventi vásárba. Csodálatos!!! Aki még nem látta, ha idén már nem tud időt szakítani rá, jövőre mindenképpen próbáljon eljutni. Megéri!
2007. dec. 3. 16:37

december 8-án ne menj ,mert ünnepnap lesz náluk

Az igaz hogy a vásár nyitva lesz ,de a többi üzlet nem.

3. DOMA
2007. nov. 20. 07:29
Azt még nem döntöttük el a párommal, hogy kocsival, vagy vonattal menjünk. Én az utóbbi mellett szavaznék, hiszen nem lakunk messze a nyugati határtól és az Eurórégiós vonat szinte Bécs központjái visz. (vagy legalábbis úgy hallottam. Nem tudom igaz lehet?) Meg nem tudom még pontosan mennyibe kerül a vonatjegy, de lehet hogy mégis olcsóbban jönnénk ki, ha ketten már kocsival megyünk.
2. 11a91585fe (válaszként erre: 1. - DOMA)
2007. nov. 19. 09:06
Ha megoldható menj úgy,hogy 1 estét tölts el ott.Már egész olcsó hostelek vannak.A vásárok mellett,szánj rá egy esti sétát is.Gíönyörű ilyenkor (is) a város,forraltbor minden sarkon,stb.Meghoztad a kedvem.:)Húúúú,lehet én is kimegyek egy napra..:))
1. DOMA
2007. nov. 19. 08:05
Idén szeretnék eljutni Bécsbe, az adventi vásárba. Már sok jó dodlgot hallottam róla. Tud nekem valaki ebben tanácsot adni? Mikor érdemes menni, egész nap- fél nap stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook