Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Adventi naptárba milyen ajándék ötleteitek lennének 3 éves kisfiúnak? fórum

Adventi naptárba milyen ajándék ötleteitek lennének 3 éves kisfiúnak? (tudásbázis kérdés)


10. Borzolo (válaszként erre: 9. - Charlize)
2020. okt. 7. 08:24

Nincs mit. Kincsekre lehet találni. Van olyan giganagy lufi, amin gumiszalag van a végén. Azt a 1.5 évesem is imádja. Meg lehet kapni világítós lufit is (azt annyira nem szeretem, mert ha hibás akkor sírás van).

Ha szereti a fiad, csoki helyett aszalt gyümölcs, zöldségc"hips, gyümipürék (dmben vannak ilyen bio nasik).

9. Charlize (válaszként erre: 7. - Borzolo)
2020. okt. 7. 08:18

Tényleg a Pepco! Oda szinte sosem megyek, nem is értem, miért nem...

Köszi!

8. Charlize (válaszként erre: 6. - Borzolo)
2020. okt. 7. 08:14
Fél év különbség sokat számít és lehet, hogy az én fiamat sosem fogja érdekelni a kreatívkodás. Gyurmázást, festegetést is megunja sajnos 5 perc után. Inkább a csak szétszedi, amit én csinálok, az a móka neki. Nekem meg agyvérzés...
2020. okt. 7. 08:11
Tárgynak: színes lufik, világítós karkötő (fillérekért vannak a pepcoban) matrica, ha már beszippantotta a ragasztgatási láz. Diafilm, pici mondókáskönyv.
6. Borzolo (válaszként erre: 5. - Charlize)
2020. okt. 7. 08:05

:) az enyém is fiú, 3.5 volt akkor. A kártyákon rajz volt az adott tevékenységről.

Ő mondjuk szeret kreatívkodni. Szúrkáltunk szegfűszeget narancsba, szalagból karácsonyfa formát ragasztottunk az ablakba, ujjfestékkel maszatoltunk, abból lett a képeslap ☺.

5. Charlize (válaszként erre: 4. - Borzolo)
2020. okt. 7. 07:55
Januárban lesz majd 3 éves. Ezeket a kártyákat még nem értené, majd ha nagyobb lesz, akkor csinálok ilyet is mert tetszik az ötlet. Ilyen helyekre elmegyünk most majd amúgy is. A kreatívkodás sem érdekli még, pláne, hogy fiú. Pedig én imádnék kreatívkodni... :-D
2020. okt. 6. 20:33

Esetleg közös program? Mézeskalács sütés, forrócsokizás, adventi vásárban lődörgés...

Én tavaly csináltam kártyákat, a gyerkőc választhatott mihez lenne kedve. A fentiek mellett volt karácsonyi lap készítés, adventi koszorú összeállítás, karácsonyi dekor kipakolása (és egy részének elkészítése). Ha lett volna hó akkor a hóember építés és a hógolyózás is benne lett volna...

2020. okt. 6. 19:39
Szines ceruzák, radír, kisautó, fa építőjáték darabjai, vitaminos gumicukor, 6-án levél a Télapótól, hogy milyen jó kisfiú volt (és persze csoki) 😊
2020. okt. 6. 19:25
Gyurma, Duplo kilőve, azokkal már játszunk egy ideje.
2020. okt. 6. 19:23

Sziasztok!

Adventi naptár ajándék ötleteket keresek a januárban 3 éves kisfiam részére. Nem állítom, hogy 1-2 icipici csoki nem lesz benne, de inkább nem adnék neki édességet.

Van valakinek jó ötlete ehhez, hogy miket rejthetnének a kis zsákocskák?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook