Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Adventi angyalok fórum

Adventi angyalok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Adventi angyalok

2008. nov. 13. 01:00
nah így indúlnak a vallási szekták vagy az elmebaj
2008. jan. 1. 10:14

Sziaszok !

Ebgem is érdekelnek az angyalok.Az a baj ,hogy eddig egyik meitációval sem értem el semmikülönöset.Álladóan kinyílik a szemem meitáció közben és a napi gondok jutnak eszembe.Aztán becsukom aszemem és próbálok a meditációra figyelni.Adjatok tanácsot küldjetek üzit. hogyan tdnékteljesen oda figyelni?Nagyon várom tanácsaitokat.Irjátok meg ti hogy meditáltok.Előre is köszi.

2006. dec. 30. 20:20
Én is gondolatban szólok hozzájuk kérem őket és érzem az útmutatásukat.
6. mti (válaszként erre: 5. - Rozália)
2006. dec. 30. 08:00

Ó, ne készülj semmi különösre. Szerintem nem kell hozzá hókusz-pókusz. Elég, ha gondolatban megszólítod, hidd el válaszólni fog. Kérd, hogy segítsen, ez a dolguk, szívesen teszik.


Biztos lesz olyan aki mindenféle gyertyás szertartást ajánl, de nekem nincs szükségem ilyenekre.

5. Rozália (válaszként erre: 4. - Ancika)
2006. dec. 30. 05:35
(Jobban szeretném, ha maradhatnék Nicholas Cage mellett.) De hogyan vegyen fel Velük a kapcsolatot? Amúgy nagy szükségem lenne segítségre!!
4. Ancika (válaszként erre: 2. - Rozália)
2006. dec. 29. 10:22
Több angyal is van körülötted és kérhetsz még angyalokat magad mellé. Gyönyörűszép lények, tele szeretettel. Szebbek mint Nicholas Cage :DDD.. de hát ez izlés kérdése ;)
3. emagdi (válaszként erre: 2. - Rozália)
2006. dec. 29. 10:07
szerintem nyugodtan képzeld olyannak, amilyennek csak szeretnéd:))))
2006. dec. 29. 04:43
Olvastam valahol, hogy mindenkinek van saját angyala, akivel beszélgethet, kérheti a segítségét és az - lehetőség szerint - segít is. Ezen azóta is eltöprengtem. Vajon hogyan néz ki egy angyal? Mert én csak úgy tudnék vele beszélgetni, ha a személyével tisztába lennék. (Nem akarok arra gondolni, hogy az angyalok állítólag "nemtelen" teremtések.) Persze, ha olyan, mint Nikolas Cage az Angyalok városa c. filmben, akkor szívesen beszélgetek vele. Vagy olyan egy angyal, amilyennek mi képzeljük?
2006. dec. 16. 00:43
Angyalok nélkül elképzelhetetlen az ünnepi készülődés és a karácsony. Angyalok ülnek a karácsonyi asztal körül, és a fenyőfát is díszithetik apró angyalok.
A latin eredetű szó (adventus) megérkezést jelent.

Ugrás a teljes írásra: Adventi angyalok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook