Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Adjak még egy esélyt? fórum

Adjak még egy esélyt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2019. máj. 8. 05:42

4 hónapja vagytok együtt és csak a problémákat soroltad fel..

Ez nem elég?

Normális esetben meg a rózsaszín felhőn kellene ücsörögnöd.

Zárd le, jobban jársz, ne húzd az időt..

2019. máj. 7. 23:32

Ez a pasas lelkileg sérült, az én olvasatomban nem férfi.

És önző.

Ha egy kicsit is tisztelne, nem mindig azzal lenne elfoglalva, hogy vele mi van, mi bántja, mi nehézkes stb.


Szerintem is menekülj és keress egy normális férfit.

54. Érdekes73 (válaszként erre: 52. - Fcea0411b4)
2019. máj. 7. 22:53
Ők kívülről jobban látják ...
53. Tücsök69 (válaszként erre: 51. - Fcea0411b4)
2019. máj. 7. 22:25

Most legszívesebben megkérdezném, hogy ki az illető, mert az általad leírtak nagyon hajaznak a volt férjemre. :D

Az elején természetesen nagy a szerelem, ott a rózsaszín köd és mi nők hajlamosak vagyunk egy pasi jó tulajdonságát extrán felnagyítani.

Azzal kérlek kalkulálj, hogy a legtöbb ember a kapcsolat kezdetén teljesen másnak mutatja magát, mint amilyen. Színház az egész világ! :)

52. fcea0411b4 (válaszként erre: 49. - Ikres_anyu)
2019. máj. 7. 22:16

Nagyok már a gyerekek. Elfogadták, de már az elejétől mondták, hogy fura.

Aztán egy ideje azt hallják, hogy rendszeresen veszekszünk, és azt mondják, hogy szakítsak vele.

51. fcea0411b4 (válaszként erre: 48. - Gabbbicica)
2019. máj. 7. 22:13

Nem én kapkodtam, volt megtakarítása, amihez még kért valamennyi kölcsönt. Logikusan levezette, hogy miért jár jobban, ha itt vesz lakást.


Úgy voltam vele, hogyha nem jön be neki, akkor akár másnap 2 millióval többért eladhatta volna a lakást, mert csak amiatt lett az övé, hogy azonnal le tudtam foglalózni.


Amúgy pedig amikor a fejemhez vágja, hogy miattam feladott mindent, és mondom neki, hogy akkor adja el a lakást, vagy adja ki, akkor megint én vagyok akinek nem számítanak az érzelmek, csak anyagias szempontot nézek.


Az elején minden csodás volt. Megérést, támogatást kaptam. Elkérte az egyik gyűrűmet kölcsön, biztosított arról, hogy élete szerelme vagyok... Gondoltam, ha idejön, jobban megismerjük egymást, ha mégsem mi vagyunk a tökéletes páros, akkor meg gond nélkül eladja nyereséggel a lakást, vagy kiadja.

Én nem láttam akkora kockázatot és gondot akkor, mint ami lett belőle.

50. fcea0411b4 (válaszként erre: 47. - Guruljka)
2019. máj. 7. 22:04

Szerencsére visszaadott mindent amivel tartozott, de ő valóban ilyen sóher.

Pl. nem megy át a többiekkel ebédelni, mert nem akarja a keresetét megenni, inkább vesz dolgokat és megcsinálja magának, persze lehetőleg akciósan vásárol.


Ilyennel én még életemben nem találkoztam!

Spórolós vagyok, de hozzá képest két kézzel szórom a pénzt.


Szóval nem kifosztani akart, meg lenyúlni a pénzem, csak ahogy magára nem költi feleslegesen, úgy rám sem szeretné.

Ezért sem értettem, hogy italra mégsem sajnálja... ami inkább azt erősíti, hogy alkoholproblémája van.

2019. máj. 7. 21:56
Becus, mekkorák a gyerekek? Ők hogyan vélekednek a srácról meg a kapcsolatról? Már ha olyan korúak, hogy releváns véleményt tudnak mondani.
48. gabbbicica (válaszként erre: 46. - Fcea0411b4)
2019. máj. 7. 21:52

Elnezest, szamomra hihetetlen, hogy egy felnott no, akinek gyerekei vannak, miert kapkod ennyire....


Hol ismerkedtetek meg?


Egyikotok se gondolt arra, hogy mi lesz, ha nem mukodik?


Ha feltetelezzuk, hogy minden igaz, akkor mi a jo neked ebben, ami miatt egyaltalan gondolkodsz rajta, hogy egyutt maradj vele?

47. Guruljka (válaszként erre: 46. - Fcea0411b4)
2019. máj. 7. 21:50

Tudod, én ezt nem anyagiasságnak hívom, hanem inkább kifosztásnak, amit ez a pasi művel.

Láthatóan van tartalékod, nyilván megdolgoztál érte, de ha ez a pasast megsajnálod, akkor nem sokáig marad meg ez az anyagi biztonság.

Ő mit dolgozik, hogy ennyire könnyen váltott munkahelyet is a költözéskor? Mennyi a jövedelme, mit tudsz erről, és vajon mennyire igaz, amit tudsz?

46. fcea0411b4 (válaszként erre: 43. - Gabbbicica)
2019. máj. 7. 21:36

Igen, amikor az anyagiassága előjött, nyitottam egy fórumot, hogy ki hogy látja. Nem tudom mi a gondod vele?


Decemberben megismerkedtünk, egyből meghívott egy hétvégére, ahol 2 éjszakát kellett fizetnie. Még abban a hónapban vett koncertjegyet, és a koncert februárban volt.


Azután már szinte mindent én fizettem.


Nem szórakozásból, unalmamban írtam ki a problémámat, bárcsak unaloműzés lenne az egész.

Az ingatlanpiac pedig annyira pörög, hogy úgy sikerült megvenni a lakást, hogy meghirdették, és 1 héten belül kifizettem rá a foglalót.


Azért jobban olvass utána a dolgoknak, mielőtt így ismeretlenül hazugsággal megvádolsz. Vagy kérdezz privátban!

45. fcea0411b4 (válaszként erre: 42. - BeYOUtiful)
2019. máj. 7. 21:27
Köszönöm, utánanézek Tisza Katának.
44. gabbbicica (válaszként erre: 43. - Gabbbicica)
2019. máj. 7. 21:04
Foleg h motelre nincs penz; meg 500 km-nyi benzinre.... de videki lakas arat kiegesziteni Pest megyeire meg van....
43. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fcea0411b4)
2019. máj. 7. 21:00

Ez a koncertes mar volt, csak nyaralassal.


Plusz nem hiszem, hogy par randi utan vki hirtelen lakast elad gyorsba, lakast vesz, amit a vadidegen intez....


Mese habbal, atlatszo es brutal rossz.

42. beYOUtiful (válaszként erre: 31. - Fcea0411b4)
2019. máj. 7. 20:36

Ez egy bántalmazó kapcsolat.

Olvass egy kis Tisza Katát.

41. Ildi (válaszként erre: 31. - Fcea0411b4)
2019. máj. 7. 20:10
Leertekel- felemel- megjobban leertekel- majd ha latja h keszulsz besokalni,megjobban felemel ,amint biztos h ujra " hatalmon" ujra foldbe dongol addig amig se penzed sem onbecsulesed nem lesz. Utana jon egy uj aldozat. Valtozast ne varj,mert ami neki nincs,empatia,buntudat,szeretet,azt nem tudja " bekapcsolni" Ugyanis igy szuletnek.
40. Guruljka (válaszként erre: 31. - Fcea0411b4)
2019. máj. 7. 20:05

Ez alapján, ahogy leírod, gyakorlatilag minden szót mérlegelve, "lábujjhegyen" vigyázva vagy ebben a kapcsolatban, míg ő azt teszi, ami épp eszébe jut.


Még vizsgahelyzethez sem lehet hasonlítani, mert ott a vizsgáztató kiszámíthatóan viselkedik.


Hogyne "szeretne", mikor nem kis anyagiakkal is segíted. Felnőtt ember ne kunyizzon a kiskutya-pillantásával és a sírós hangjával, az óvodás tempó.


Nehogy meginogj! És ne sajnáld, mit sajnálsz rajta? Hogy bőven tesz azért, hogy "a sivatagba" kerüljön?

39. Ágio8405 (válaszként erre: 31. - Fcea0411b4)
2019. máj. 7. 19:44
jesszus ez tényleg beteg, mázli hogy nem bonyolodtál bele még jobban...
38. Mezei Virág (válaszként erre: 31. - Fcea0411b4)
2019. máj. 7. 19:32

Múltkor már megkérdeztem, hogy mit szeretne, akkor lenne elégedett, ha hozzá mennék haza, és a gyerekeimet meg a háztartást elhanyagolnám (így is hanyagolom).



Ez a pali nem ér ennyit...

Rúgd ki! Meg ne sajnáld! Nem kegyetlenség, józan ész!

37. ab65a971c2 (válaszként erre: 31. - Fcea0411b4)
2019. máj. 7. 19:26
Türelmes vagy. :D
36. 0adc8842b1 (válaszként erre: 31. - Fcea0411b4)
2019. máj. 7. 19:12
Rakd ki a sivatagba, biztosan talál oázist.* Ez az ember kifogott, mint egy halat, és várja hogy teljesítsd kívánságait.Dönts el, hogy vissza ugrasz, vagy halászlé leszel előbb - utóbb?*Ha bőrhibákat keres rajtad, jól nézesd át magad, nem kell bőrgyógyászhoz menned.*Sajnálod? Van rokonod? Ők téged, vagy őt sajnálják jobban. Ki kap több pontot? Valaki itt írta, még lesz ebből "fizikai szerelem". Ha igen, azt mondom megérdemled!
35. lapbarna (válaszként erre: 31. - Fcea0411b4)
2019. máj. 7. 19:12

Nahát, milyen jó indok vagy neki. Miattad lesz (újra) alkesz. Ezt fogja mondani neked. Valószínűleg mindenért te vagy a hibás szerinte.

Gáz.

A duzzogás megagáz.

34. Lávli (válaszként erre: 31. - Fcea0411b4)
2019. máj. 7. 19:10

Manipulatív személyiség.

Keményítsd meg magad és menj, mert neked ez nem jó!


[link]

33. andita1 (válaszként erre: 31. - Fcea0411b4)
2019. máj. 7. 19:03
Na jó, ez már így tényleg gáz!
32. andita1 (válaszként erre: 29. - Huflaki)
2019. máj. 7. 18:58

Sajnálom hogy így jártál, de akkor sem biztos, hogy ez a pali is ilyen.

1. Mi van ha azért költözött el, mert közel lakott az exe, és nem bírja nézni ahogy egy másik pasival andalog. De ezer más oka is lehetett.

2. Iszik. Biztos hogy anno volt oka a kezdetekben, de ez már függőség. Én pl cigizek, és nem azért mert agybajom van, hanem mert függő vagyok.

3. Az hogy lebutázza, szintén nem elmebaj, hanem intelligencia hiány.

Lehet hogy pszichopata, lehet hogy nem, de az tuti hogy egy ilyen friss kapcsolat nem működhet így.

2019. máj. 7. 18:56

Telefonon beszéltem vele, mondtam neki, hogy nem adok még egy esélyt. Könyörgött. Azt kérdezte, hogy akkor most kidobom? Kirakom a sivatagba?


Nagy probléma nem volt közöttünk, csak apróságok, de az sok. Pl. ott voltam nála, és megkért mit hogyan csináljak a konyhába, mert úgy szokta. Tiszteletben tartottam. Aztán amikor ő volt nálam, én szintén elmondtam nálam mi a szokás, amit hosszasan kellett indokolnom, majd megsértődött, és a teát amit csinált, a mosogatóba öntötte és kiült az autójába. Azt sem tudtam mi a baja...


Én olyan típus vagyok, hogy szeretem megbeszélni a dolgokat, amiket ő sorban kritikának vesz, holott nagyon figyelek, hogy az érzelmeimről beszéljek és kedvesen. Volt, hogy valami érdekeset mondtam neki, erre eljátszotta, hogy nem érti, míg már valóban ingerültebb lettem, akkor beszólt, hogy egyből dühös vagyok... Ilyesmik voltak rendszeresen.


Ő pedig nem szól ha valami nem tetszik neki, hanem duzzog, eltűnik, leissza magát, én meg azon agyalok, hogy mi lehet vele, és vajon mi rosszat tettem ellene.


Az önértékelésemet a beszólásaival, megjegyzéseivel rombolja. Pl. bőrhibákat keres rajtam, és felhívja rá a figyelmem, vagy ráncot, és hogy ez rosszabb lesz, de ő akkor is szeretni fog.


Folyamatos stresszben vagyok, nehogy megbántsam, azért mert nem tudok olyan sokat vele lenni, mint amennyit szeretne, holott már alig alszom, mert onnan veszem el az időt. Már kitöltöttem időmanagement felmérést, kiderült, hogy a szabadidőm 42%-át vele töltöm, mégis nyomaszt.

Múltkor már megkérdeztem, hogy mit szeretne, akkor lenne elégedett, ha hozzá mennék haza, és a gyerekeimet meg a háztartást elhanyagolnám (így is hanyagolom).

Azt kérdezte honnan veszem, hogy nem elégedett. - hát a bús kutyaszemeiből meg a sóhajtozásaiból, hogy milyen rossz neki nélkülem.


A lényeg, hogy folyamatosak a veszekedések, egyre rendszeresebb az italozása, de a tegnap hajnali mocskolódása, amikor a valóságot kiforgatva nekem esett, és olyanért kellett volna védekeznem amik hazug rágalmak, kiverték a biztosítékot, és azt mondtam, hogy nekem erre nincs szükségem.


Beszéltem vele, sajnálom őt. Szívszaggatóan kérdezte, hogy akkor kidobom? Ő nagyon szeret. Ezt nagyon sokszor elismételte... A fülemben cseng a hangja és kegyetlennek érzem magam. Mondjuk mondta is, hogy ez kegyetlenség...

30. Lávli (válaszként erre: 28. - Andita1)
2019. máj. 7. 17:08

Már már bűnözőnek is be lett állítva. Én se gondolom, hogy ezt így szabadna bárkire is ráhúzni.

Ebben a kapcsolatban nem jól működik, az biztos.

És hát a kapcsolatban is mindig két fél van.

De ha én 4 hónap után ennyi sérelemmel lennék, akkor lelépnék.

29. Huflaki (válaszként erre: 28. - Andita1)
2019. máj. 7. 17:02

Én abból, hogy nekem volt olyan párom akinek papírja volt róla hogy beteg és ugyanígy viselkedett, mint ahogy a kérdező leírta. 1: Nem normális dolog állítólag mindent feladni egy friss ismeretség miatt. Ez valószínű hogy vagy nem igaz (nem voltak barátai, munkahelye stb.), vagy végső elkeseredésében tette, mert már mindenkit elüldözött és betegesen ragaszkodik az áldozathoz, mert úgy véli sose lesz már más. 2: iszik. És aki iszik, az valami miatt iszik, ami nem normális dolog. 3: akit szeretek és ép elmém van, azt nem bántom meg olyan szavakkal hogy buta. Még ha butuskának tartom akkor se. Sőt, hogy fokozzam, olyannal össze sem jövök akit nem tartok elég intelligensnek, csak végső elkeseredésben ha úgy gondolom hogy sose fogok találni magamnak mást és megpróbálom elhitetni az áldozattal hogy tényleg egy buta, semmire kellő, csúnya nő és nálam jobb férfit sose fog megkapni....


Ezek a dolgok csak rosszabbak lesznek és még jobban el fognak fajulni.

2019. máj. 7. 16:43
Én nem védem a pasit, de miből gondoljátok itt többen is hogy pszichopata? Sértődékeny? Igen. Alkoholista? Lehet. De miből gondoljátok hogy egy beteg állat?
27. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Fcea0411b4)
2019. máj. 7. 16:19
... tudod ez csak romlani fog !!!! ha már ennyire kimutatta a foga fehérjét az elején , túl sok jóra ne számíts !!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook