Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Adatvédelem a temetéssel kapcsolatban? fórum

Adatvédelem a temetéssel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2
12. Channa* (válaszként erre: 10. - Lávli*)
2021. jan. 28. 12:06
EESZT-ben meg tudod nézni, ha van ügyfélkapud.
11. vivo44 (válaszként erre: 10. - Lávli*)
2021. jan. 28. 12:01
Valóban.
10. Lávli* (válaszként erre: 8. - Vivo44)
2021. jan. 28. 11:37

Nem tartozik teljesen a kérdéshez, csak az adatvédelemre reagálok:

elég nagy fontossággal bír a telefonos adatszolgáltatás, szerintem jócskán el is túlozzák.

Gyógyszertárban szerettem volna megtudni, hogy van-e felhőben receptem, minden létező adatomat szívesen felsoroltam volna, de egyszerűen nem és nem voltak hajlandók válaszolni telefonon az egyszerű kérdésemre.

Ezek szerint lehet, hogy már temetőben sem lehet telefonon érdeklődni.

9. Amaunet (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 28. 11:14
A helyedben annál a családtagnál érdeklődnék, aki a halálesetről tájékoztatott.
2021. jan. 28. 11:09

Jaaa. És nem adatvédelmi okokból nem mondták meg. Hanem pontosan a korábbi vélt, vagy valós sérelmeket ne vezesse le a szertartáson valaki, aki nem oda való.

(sajnos szokott ilyen is előfordulni)

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Vivo44)
2021. jan. 28. 11:09
Nagyon messze van tőlem a temető
2021. jan. 28. 11:07

ha névvel rákérdezel telefonon,megaják az időpontot


mármint az elhunyt nevével.

2021. jan. 28. 11:06

"bejárati kapunál meg kint van hogy kit temetnek aznap"

"arról hogy a mai nap kit temetnek"

Akkor mi a kérdés?

4. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 28. 11:04

A temető fenntartójánál meg van, hogy kit mikor temetnek az elkövetkező 3-4 napban. Ha névvel rákérdezel, hogy " Isten Tudja"-t mikor temetik, akkor adnak felvilágosítást. (legalább is régebben így volt)

De ha nem hívtak a rokonok a temetésre, akkor nem is nagyon firtatnám, inkább a temetés után keresném fel az emlékhelyet, sírt.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Lávli*)
2021. jan. 28. 11:04
Sajnos nem. Csak nem értem mert a bejárati kapunál meg kint van hogy kit temetnek aznap. Azt gondoltam akkor telefonon is kapok felvilágosítást
2021. jan. 28. 10:49
És ha rákérdezel a konkrét elhunyt személyre, nem az összes mai temetendőre, úgy se?
2021. jan. 28. 10:47
Szerettem volna érdeklődni egy pesti temetőben arról hogy a mai nap kit temetnek, de adatvédelmi okokból nem mondják meg. Ezt nem értem. Nem bántani akarom a halottat csak végső búcsút venni
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook