Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Abortuszom lesz mire számítsak? fórum

Abortuszom lesz mire számítsak? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
298. 7f02f8d6c7 (válaszként erre: 296. - Bridzs87)
2019. jan. 29. 14:29
Én vagyok a hibás mindenért senki más tessék téma lezárva.
297. 7f02f8d6c7 (válaszként erre: 295. - Pasionella)
2019. jan. 29. 14:28
Jól van akkor legyen neked igazad hibás vagyok tessék belátom és elfogadom ez van most már mindegy.
296. Bridzs87 (válaszként erre: 288. - 7f02f8d6c7)
2019. jan. 29. 14:27
Valamilyen szinten hibás vagy???! Te vagy a legnagyobb hibás! Ha ennyire nem akarsz gyereket, akkor szedj fogamzásgátlót vagy húzz kotont az iszákos pasid f@rkára! Atyavilág! Tényleg jobb, ha elveteted azt az ártatlan magzatot, mert borzasztó élete lenne ilyen szülőkkel...
295. Pasionella (válaszként erre: 288. - 7f02f8d6c7)
2019. jan. 29. 14:25

Nem valamilyen szinten vagy hibás és felelőtlen. Pont annyira vagy felelőtlen és hibás mint Ő, semmivel sem kevesebbel. Nyugtatgathatod magad ezzel de szerintem teljesen felesleges.

Mint már mondtam, jobb is ha neked nem lesz gyereked.

Nehogy már majd még megsajnáljuk, hogy óh szegényt jól átverték...hogyne. Lett volna eszed akkor amikor kellett volna.

Itt a legtöbben nem azért haraptak mert elakarod vetetni, szíved joga, hanem mert előadtad a mártírt, hogy téged hogy átvertek, beléd trükközték a gyereket meg ilyen baromságok...ezt kellene felfognod de úgy sem fog menni.

294. Piroska52 (válaszként erre: 291. - 04424e865e)
2019. jan. 29. 14:24
mert se munkahelye,se pénze,se esze,a pasi tartja el,
293. Pasionella (válaszként erre: 289. - 7f02f8d6c7)
2019. jan. 29. 14:21
Akkor lett volna eszed védekezni ha már szexelni van...
292. dd9dec5381 (válaszként erre: 291. - 04424e865e)
2019. jan. 29. 14:20
Ilyenek a társfüggők, mindig kell egy lián amit markolhatnak.. Valami oknál fogva pedig csupa kreténbe botlanak... Alacsonyak az igények...
291. 04424e865e (válaszként erre: 288. - 7f02f8d6c7)
2019. jan. 29. 14:18
Én már azt sem értem, hogy egy ilyen emberrel miért létesítettél szerelmi kapcsolatot.
290. dd9dec5381 (válaszként erre: 288. - 7f02f8d6c7)
2019. jan. 29. 14:12
Ebben igazad van, de akkor ne legyen visszaút ennek a seggfejnek! Egy életre töröld az életedből, legközelebb pedig légy résen. Hidd el, ha kicsit gyanakvóbb vagy és figyelmesebb, ki tudod szúrni jóelőre a nem megfelelőeket. Nem kell minden f@sszal összebútorozni.
289. 7f02f8d6c7 (válaszként erre: 287. - Pasionella)
2019. jan. 29. 14:06
Na miért te okos vagy? Miben vagy te okosabb mint én na had halljam soroljad????????????????? Nem is akartam anya lenni soha elhiheted soha nem is vágytam gyerekre nekem nem kell.
288. 7f02f8d6c7 (válaszként erre: 286. - Pasionella)
2019. jan. 29. 14:05
Itt az egyetlen szemét a pasim volt akkor is mert ő már az elején is mondta,hogy gyereket akar én meg akkor is mondtam,hogy nem akarok de ő nem tudta ezt felfogni sőt bemesélte nekem,hogy majd akarni fogom én is higgyem el jobban tudta ő,hogy én mit akarok meg mit nem pedig nagyon tévedett. Én 22 éves koromban sem akartam gyereket sőt utána sem 31évesen szintén nem akarok és szerintem ez már nem fog változni. Neki pedig még nem is való az apaság hiszen még ő maga is szinte gyerek a 24 évével. Tudom valamilyen szinten én is hibás vagyok meg felelőtlen voltam mert legalább fogamzásgátlót szedhettem volna akkor nem történt volna ez de már mindegy. Meg szüljön a fene olyan pasinak aki iszik. Milyen sors várna rám meg a gyerekemre bele se merek gondolni.
287. Pasionella (válaszként erre: 285. - 7f02f8d6c7)
2019. jan. 29. 14:00
Megszenvedtél... óh te jó ég, egy éjszaka alatt sem lettél okosabb.. Ne is szenvedj érte, jobb is ha nem szülsz gyereket, szerintem az ilyen emberek mint te alkalmatlanok arra, hogy jó anyák legyenek.
286. Pasionella (válaszként erre: 282. - Loch ness)
2019. jan. 29. 13:59
Mindenki azt csinál amit akar, ha abortuszt akar akkor azt. Sok embernek itt azzal verte ki a biztosítékot, hogy előadta az áldozatot, hogy a párja addig mesterkedett míg teherbe nem ejtette és ez micsoda szemét dolog.
2019. jan. 29. 13:58
Én már eldöntöttem elfogom vetetni semmiképp nem adnám örökbe a gyerekemet ha már egyszer megszenvedtem érte. Sem az anyagi körülményeim sem pedig a párkapcsolatom nem engedi meg,hogy megtartsam és nagyon jó okom van rá de itt most nem fogom leírni.Igazából mindenki azt mond amit akar az én testem az én életem.
284. Érdekes73 (válaszként erre: 282. - Loch ness)
2019. jan. 29. 13:47
Senkinek sincs megtiltva hogy szüljön 15 gyereket és elosztogassa ... Tegyétek de ne kibickedjetek más testével/életével. A terhességmegszakítás előtt fog Marika hivatalból is tájékoztatást kapni arról hogy örökbe is adhatja. Nem rögtön tolják a műtőbe.
283. loch ness (válaszként erre: 280. - Selena78)
2019. jan. 29. 13:39
Hú, ez gáz. Ha úgy érzik, hogy nem az övék, ott már az alapokkal baj van.
2019. jan. 29. 13:38

Mi az oka ennek a támadó hangnemnek, amit többen is felvettetek? Kb. az kezd kiderülni, hogy maga az örökbefogadás törendő dolog lenne, mert van néhány méltatlan ember, és ha valaki szót emel az abortusz ellen, az már gazember, akit le kell hurrogni, mert zsaroló, meg stb. És hány topikban láttam azt, hogy valaki rossz körülmények között meg akarta tartani a gyerekét, és pont a hozzátok hasonlók zúdultak rá, hogy felelőtlen, nem szégyelli magát, stb. stb. De azt persze senki nem nevezte zsarolásnak... Szerintem tartsuk tiszteletben egymás meggyőződését, mondja el mindenki a sajátját tisztességes hangnemben, és ne a másikat ekézze, csak mert az mást mond, mint amit ő hallani szeretne. Fölösleges, hogy elszabaduljanak az indulatok. Azzal Marikán nem segítünk, aki meg kivetkőzik önmagából, az önmagát járatja le.


És a kibicségről: aki meg vágyik gyerekre és nem lesz neki, az talán nem nagy gond és fájdalom? Ha így nézzük, őfeléjük azok kibicek közületek, akiknek van gyerekük, és kétségbe vonjátok azt, hogy nekik meg az fáj, hogy másnak megadatik, és nem vállalja, nekik meg nem sikerül, bármennyire is szeretnék. Gondoljunk bele inkább egymás helyzetébe, és ne az adok-kapok menjen!

281. Érdekes73 (válaszként erre: 280. - Selena78)
2019. jan. 29. 13:38
Mi lett a vége ?
280. selena78 (válaszként erre: 278. - Érdekes73)
2019. jan. 29. 13:35

Na igen, ameddig kicsi volt a gyerek, nem is volt baj. Aztán amikor már önálló gondolatai voltak, na ott kezdődött, hogy: "azért ilyen, mert nem a miénk."


Nem lett jó vége.

279. unom (válaszként erre: 276. - Selena78)
2019. jan. 29. 13:31

Nem beszélve arról, mi van, ha beteg a baba, és az örökbefogadó visszalép.

Az itt emellett erősködők ott lesznek, segítenek pénzzel, idővel?

278. Érdekes73 (válaszként erre: 276. - Selena78)
2019. jan. 29. 13:30
Még nyílt örökbefogadásnál se tudhatja a szülőanya hogy jó helyre kerül a baba.
277. csakelőre (válaszként erre: 270. - Meer)
2019. jan. 29. 13:25

Szerintem egyszer elég leírni egy fórumban ugyanazt,te már megtetted kétszer.

Mi a francnak kell erőszakoskodni?

Írd még le vagy hússzor...

276. selena78 (válaszként erre: 270. - Meer)
2019. jan. 29. 13:24

Mondd csak, elolvastad te a topikindítót? Segítek. Nagyjából arról szól, hogy Marika baromira fél attól, hogy mennyire fog fájni az abortusz.


Szerinted mennyire életszerű, hogy meg lehet győzni arról, hogy végigcsináljon egy terhességet, ami - lássuk be, nem egy kellemes állapot - és egy, az abortusznál jóval fájdalmasabb szülést, csak azért, hogy örömet okozzon neki tökidegen embereknek.


És most komolyan, te képes lennél nyugodtan aludni, miközben tudnád, hogy van egy gyereked valahol a nagyvilágban, és fogalmad nincs arról, hogy mi van vele? Boldog vagy boldogtalan, szeretik vagy nem, beteg vagy egészséges? Mert én nem.


Mert hogy az örökbefogadó szülőknél majd mindent megkapnak, és boldogok lesznek, az egy jóindulatú feltételezés, de sosem lehetsz biztos benne.


Van a környezetemben örökbefogadó pár, akiket teljesen normális embereknek ismertem, aztán idővel kiderült, hogy egy kismacskát sem lett volna szabad rájuk bízni.

275. loch ness (válaszként erre: 274. - Levarosbukta)
2019. jan. 29. 13:18
És te miért ítélkezel más felett? Semmit sem írt, csak tényeket, és normális hangnemben, ellentétben veled. Aki nem élt át valamit, az nem feltétlenül kibic, attól még átérezheti a másik helyzetét és igyekezhet segíteni neki, vagy legalább felhívni a figyelmét egy-két dologra, amit jó, ha meggondol, mert utólag nem lehet visszacsinálni. Soha nem lehetünk teljességgel a másik helyzetében, ezen az alapon sosem szólhatnánk hozzá egymás dolgaihoz. Ha te érintett vagy és ez ennyire megsebzett, akkor sem kellene így vagdalkoznod, mert nincs igazad.
274. levarosbukta (válaszként erre: 270. - Meer)
2019. jan. 29. 11:59
Kikéred magadnak, ki is kaphatod! Minek képzeled magad, milyen jogon ítélkezel más felett? Halvány fingod nincs arról amiről beszélsz! Majd ha te is megtapasztalod milyen az ha ilyenről dönteni kell akkor beleszólhatsz de addig kibic vagy, akinek semmi sem drága. Kinek - kinek mit dob a gép! Kinek megadja az anyaság lehetőségét akkor is amikor nem kellene, másnak meg nem. Ez van! Jó hogy nem már a te kedvedért azért szül hogy másnak odaadja.
273. Érdekes73 (válaszként erre: 270. - Meer)
2019. jan. 29. 11:37
Kibic vagy szerintem is.
272. Érdekes73 (válaszként erre: 254. - Loch ness)
2019. jan. 29. 11:34
31 évesen évek óta nem dolgozik mások tartják el és nem érez semmi késztetést se az anyaságra se a munkavállalásra . Akkor miért kell rábeszélni ? Miért gondolná meg magát ? Saját magáról se tud gondoskodni 22.800 Ft-os szociális segélyen van...
271. meer (válaszként erre: 266. - Bridzs87)
2019. jan. 29. 11:34
Teljesen egyetértek veled... én is akkor szültem amikor akartam, és soha sem voltam máskor terhes.. persze ehhez biztos szerencse is kellett.
270. meer (válaszként erre: 251. - Levarosbukta)
2019. jan. 29. 11:33

Azt hiszem az ilyesfajta hangnemet kikérhetjük magunknak! Nem itéljük el, mert teherbe esett, egyszerűen próbálunk segíteni, hogy nem ez a módszer való mint védekezési forma, mert akár 2-3 hónap mulva hasonló helyzetbe kerülhet. Ahogy viszont tehetett is volna esemény utáni tabletta stb stb

De ha már megtörtént a baj... talán nem az az egyetlen megoldás, hogy küret. Személyesen ismerek családokat, akiknek nem lehet gyerekük. Mélységesen tisztelem azokat az életet adóknak, akik hasonló helyzetben mégsem az abortuszt választották, hanem valami mást. Életet adtak, azzal esélyt a saját gyermeküknek, hogy olyan családba kerülhessenek, ahol mindent megkaphatnak és boldog családi környezetben nevelkedhetnek fel.


Más... anyák milliókat költenek, hogy gyermekük lehessen, van akinek ugy sem sikerül... ma ha örökbe tudnak fogadni... De egy csecsemő nem magától találtatik, annak az életet adó életet ad. Ha valaki ezt nem vállalja fel, azt is meg lehet érteni, de ilyen hangnemet leírni, hogy kibicnek semmi sem drága... kikérem magamnak ... az alternativ módszerek is léteznek ahogy különféle fogamzásgátlási módszerek is, de erre nem feltétlenül az abortusz(ok) a legjobb megoldás.

269. dd9dec5381 (válaszként erre: 268. - Bridzs87)
2019. jan. 29. 11:22

Főleg olyannak, aki azt sem veszi észre, ha bele kerül ami elvileg máshol kéne landoljon. Mert egyéb oka nem lehet rá, hogy nem rohant azonnal esemény utáni tablettáért...

Nem kellene mindenkinek töcskölnie.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook