Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha a menstruácio első napja utáni 4. napon veszem be az első szemet a fogamzásgátlóból, az úgy véd? fórum

Ha a menstruácio első napja utáni 4. napon veszem be az első szemet a fogamzásgátlóból, az úgy véd? (tudásbázis kérdés)


2014. okt. 6. 17:20

Benne kell lennie a használati utasításban, hogy mikor lehet elkezdeni szedni, legalábbis általában benne van.

Én úgy emlékszem, hogy ha nem a menstruáció első napján, hanem kb. az ötödikig kezded el, akkor legalább egy hétig kiegészítő védekezést kell alkalmazni.

2014. okt. 6. 16:24
Köszönöm a válaszokat😊
5. zebracsikó (válaszként erre: 3. - FEE1988)
2014. okt. 6. 12:55

ne zavard össze a ciklusod


kezdd a következőnél

2014. okt. 6. 12:43
nem ad olyan védettséget, lehet nem ártana megvárni a következö cikluszt, de inkább kérdezz meg egy nögyógyászt, mert sokaknak nem jön meg utána jó ideig, igy aztán lehet kéne várnod egy csomót. Én annó ciklus nélkül kezdtem el, 4 hónapig vártam hogy megjöjjön mivel nem jött egyszer csak elkezdtem orvosi utasitásra de mondták igy végképp csak a második ciklustól véd.
2014. okt. 6. 12:18
Még mielott nekem.tamadnanak, a gyogyszertarban nem volt keszleten ilyen gyogyszer es meg kellett rendelni..akkorra itt is lett volna mikorra meg kellett vna jonnie, de hamarabb megjott igy nem tudok mit csinalni..
2014. okt. 6. 12:12

Pfff!


Kezdd el a következő menzesznél!

2014. okt. 6. 12:08
Ha a menstruácio első napja utáni 4dik napon veszem be az első szemet az ugy véd? Vagy lehet egyaltalan igy? Sajnos nem sikerult idoben kivaltanom a gyogyszert mert hamarabb megjött..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook