Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Abortusz szövődménnyel... fórum

Abortusz szövődménnyel... (beszélgetős fórum)


1 2
4. Clau26 (válaszként erre: 3. - Mafalda)
2014. jan. 11. 11:17
De betudnék múlt héten is ez volt csak órákat kell ott ülnöm,semmi fajdalmam de akkor se volt amikor még a szövetdarab bennem volt..én menstruaciónal se görcsölök sose..
2014. jan. 11. 11:05
Kórházi ügyeletre nem tudsz menni?Fájdalmaid vannak?Vagy más egyéb tünet?
2014. jan. 11. 11:03
ELLENESEK ..bocs telorol irok
2014. jan. 11. 11:02

Sziasztok!

FIGYELEM!ABORTUSZ ELKENESEK NE OLVASSAK MEG LELKILEG ERZEKENYEN IRINTHETI OKET A TEMA!!

Várnék tapasztalatokat olyanoktól akiknél abortusz után szövődmény alakult ki!

A következő a törtenetem:dec 17.-én volt abortuszom és 2,5hete véreztem amikor is visszamentem a kórházba és kiderült szövetmaradvány maradt a méhembe,másnap kikapartak..holnap lesz egy hete ennek és szerdán alig véreztem amikoris elkezdett hirtelen erősödni azóta középerősen vérzek.Felhivtam egy dokit aki azt mondta lehet menstruacio de amikor mondtam h vasarnap ota nem volt szunet a verzesben,kozolte menjek be a korhazba.Bementunk a 6 honapos fiammal es 1,5 ora utan se tudtak megmondani mikor vizsgal meg a doki,haza kellet jönnünk.Sztk-ba idopont nelkul nem fogadnak,ami 1,5 het utan van..gondoltam hetfon ha meg nem mulik odamegyunk es rabacom az ajtot a dokira h azonnal vizsgaljon mostmar meg,kontrollra se tudtak időpontot adnu..vicc..addig érdekelne járt így valaki?Normális h még mindig vérzek lassan 1 hete a 2. műtét után?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook