Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen mosószert érdemes használni a nyeles ablakmosóhoz? fórum

Milyen mosószert érdemes használni a nyeles ablakmosóhoz? (tudásbázis kérdés)


8. geranna7 (válaszként erre: 7. - Df1e1c376c)
2021. máj. 18. 06:57
A lehuzóé.Jó megoldás a tiszta viz. Szép lett.Köszi.
7. df1e1c376c (válaszként erre: 6. - Geranna7)
2021. máj. 17. 19:32

Nem tudom, es a mososzer, vagy a lehuzo markaja-e.

Probald meg, amit irtam! Ha csak a szelen folyik a viz, akkor jo az eszkos, ha kozepen csikos marad, ahogy probalgatod, akkor alkalmatlan, es vidd vissza! Egy darab faval nem lehet mit kezdeni. Rugalmasnak kell lennie, es akkor levisz mindent.

Akkor akar uvegfoliat is fel tudsz vele tenni :)

2021. máj. 17. 19:24
Köszönöm szépen. Nem is gondoltam volna ,hogy csak tiszta víz kell hozzá. A TESCO-ban vettem.Letpheit..van ráírva.
5. birebora (válaszként erre: 2. - Potyek)
2021. máj. 17. 19:05
Igy
2021. máj. 17. 19:00

Nekem a nappali es a nagyobb halo hosszu oldala mind teli uveg. Meg regen az uzlet kirakatait cupoltam. Ha forgalmas helyen laksz, sepruvcel pucold le, utana a tiszta viz, es gondolom, a "nyeles" az olyan, hogy van egy gumi, amivel lehudod a vizet, mint a benzinkuti ablakmosoknal.

Ahogy irtak, a tiszta viz. Ha nem viszi le rendesen, vidd, vissza, mert egy kalap szar. Nem volt jo az ontes, vagy a gumi tul szilard.


A benzintuton azert raknak bele mososzert, mert oda felcsapodik egy rakas bogar, novenyi szenny, sar, barmi. De egy sima ablakot le lehet hizni tiszta vizzel csik menteste.


Meg mellekesen, a munkahelyemen ipari kiszerelesben kapunk egy csomo tisztiszert, az ablakmosot is, ha tul tomegy, akkor olyan lesz attorles utan, mint a tejuveg.

3. geranna7 (válaszként erre: 2. - Potyek)
2021. máj. 17. 10:39
Kipróbálom. Köszönöm.
2021. máj. 17. 10:30
Csak tiszta vizet használj! Ha nagyon koszos, akkor mosd le mosószeress vízzel, de a lehúzó előtt csak tiszta vizet használj, akkor lesz szép!
2021. máj. 17. 09:37
SOS!! Segítséget kérnék. Vettem nyeles ablakmosót. De a Clint hiába sprézem,nem huzza le szépen. Milyen mosószert használjak hozzá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook