Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Abc design babakocsi fórum

Abc design babakocsi (beszélgetős fórum)


6. vnici (válaszként erre: 5. - BlueJasmine)
2014. júl. 15. 16:06
Persze, hogy érdekes... :) Mindegy mert végül úgy döntöttünk, hogy bármennyire is tetszik, nem veszünk ilyet! Sajnos akárkit kérdeztem eddig, akinek volt szerencséje ABC Design babakocsihoz, mind le beszélt róla, csalódott benne...nem ajánlja! Szóval tovább nézelődünk, a választék nagy, no meg idő is van elég novemberig... ;) Köszi! :)
5. BlueJasmine (válaszként erre: 4. - Vnici)
2014. júl. 13. 12:10
És ha felhívod a brendont? vagy keresel mást, aki forgalmazza? az az érdekes, ha valaki árulja, de fogalma nincs róla :D nem muszáj másnál venni, max érdeklődni... hátha :)
4. vnici (válaszként erre: 3. - BlueJasmine)
2014. júl. 12. 12:09
Facebookon találtam, az eladó sem tudja! :/ Még nem vettük meg de gondoltam előtte utána nézek mik a lehetőségek...de nem találok semmi infót! :(
3. BlueJasmine (válaszként erre: 2. - Vnici)
2014. júl. 12. 11:49
a boltban nem tudják megmondani? ahol találtátok?
2014. júl. 12. 11:28
Sziasztok! Tudna segíteni valaki nekem! ABC Design 4tec babakocsi vázára milyen hordozó illeszthető? Ilyet készülünk venni, nagyon tetszik, szuper, jó áron van de hordozó nincs hozzá! Köszi a válaszokat előre is!!!
2009. nov. 29. 19:40
Abc design turbo 3s babakocsi érdekelne, elsősorban a méretei, (csak összecsukva találtam méreteket) tapasztalatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook