Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények érdekelnének Baby Design Mini babakocsiról? fórum

Vélemények érdekelnének Baby Design Mini babakocsiról? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 26. 13:39

Szia!

Nekünk baby design mini van a 2010es modell,imádja a kisfiam és én is,ugyh én csak ajánlani tudom neked:)

Én is sokat bkv-zom,és nagyon könnyen boldogulok vele,sajnos nem sok a segitökész ember igy legtöbbször egyedül kell,h emeljen,könnyü is és jól el lehet férni vele bárhol:)

2011. júl. 4. 13:38
Köszönöm a válaszokat! Ezt csak ilyen városi lóti-futi kocsinak gondoltam, mert a multi az nagyon nehéz, nem tudom vinni egyedül BKV-n, ezért gondoltam veszek egy könnyű kocsit, tegnap eltologattam a boltban, eléggé tetszett.
2011. júl. 4. 13:32

Szia! Nekem hasonló - egy évvel korábbi - típusú baby design babakocsim van, szerettem. DE! A bevásárlókosár rész gyakorlatilag használhatatlan, nem lehet hozzáférni, csak kis cuccok férnek el benne, amit elég nehézkes volt belegyömöszölnöm. Ha "bezárom" a gyereket, utána nehéz kinyitni, amikor össze akarom csukni. És nem lehet - az enyémet - majdnem vízszintesig dönteni, csak kb 75 fokban. Igaz, így is jól aludt benne a fiam. EZeket leszámítva egy éve használom és csak jót tudok mondani róla, nem nyikorog, a kerekek könnyen állíthatóak, a napernyő része mondjuk kicsi, sokat nem ér. De kényelmes és a fiam szereti. :)


Előtte volt egy Hauck (speed sun plus), na azt nem tudta felülmúlni! Csak annak meg elgurult a kereke 2 év használat után, igaz nagyon sokat használtuk a kislányommal.

2011. júl. 4. 13:29

Szia!Nekem nem Mini, hanem Sprint van, de nagyon szeretem, és a kislányom is.

Ha nem kell rossz terepen menned, akkor biztos jó lesz a mini is. Nekünk a nagyobb kerékméret vált be, mert nem kell vele küszködnöm a folyóparton sem.

2011. júl. 4. 13:23

Vélemények érdekelnének Baby Design Mini babakocsiról?

Ha nem ilyened van, de megnézed és elmondod a véleményed, az is jó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook