Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A zsirégetők vagy az étvágycsökkentők hasznosabbak fogyásra? fórum

A zsirégetők vagy az étvágycsökkentők hasznosabbak fogyásra? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 19. 14:10
ja elfelejtettem a mérlegelöben vezetgettem..nyilvános meg nézheted.nekem se volt könnyü...sokszor voltam éhes...de igy utolag nem is a gyomrom,csak az agyam)
7. sitecom (válaszként erre: 4. - Bujuli)
2011. máj. 19. 14:07
évekig 100-120 kg között mozogtam..16 éves koromtól.az egész fiatalságom a hájjal párosult...és persze a vele járó külsö és lelki gondokkal.amikor magamhoz tértem,elvesztettem a férjem.../amit igy utolag nem sajnálok már...erröl irtam a naplomba is/szoval a lényeg nem kell csoda diéta,gyogyszerek...mindent kell enni,csak sokkal de sokkal kevesebbet.nem egy nagy tányér nokedli zsiros pörköltel,hanem egy maréknyi nokedli a pörivel...negyed mennyiség !!!!nem félkilo kenyér zsirral hagymával,csak egy két szelet...és sorolhatnám....! persze nem egy hét alatt megy le...évek...de megéri!!!!!!!!!!
6. b75ccda118 (válaszként erre: 5. - 53dfddad18)
2011. máj. 19. 12:31
Egyetértek.
5. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Nyuszi2222)
2011. máj. 19. 12:25

Nagyjából egyformán haszontalan mindkettő.

A Fogyásbiznisz termékei az emberek könnyű siker utáni vágyát lovagolják meg, és így kaszálnak nagy pénzeket.

Közben még mindig ott tartunk, hogy csak a kevés kaja, és a sok mozgás vezethez eredményhez.

4. bujuli (válaszként erre: 3. - Sitecom)
2011. máj. 19. 09:48
Hogyan?
3. sitecom (válaszként erre: 1. - Nyuszi2222)
2011. máj. 19. 08:55

igazából szerintem egyik se!!söt ilyeneket ne is szedj...semmi értelme,max kidobsz egy csomo pénzt.

az nem hizlal amit nem eszel meg.....minden marhaság nélkül fogytam le...nem keveset!!:) tapasztalatból irom.

2011. máj. 19. 08:00

az életmód váltás, mértékkel, sok nyers és párolt zöldség gyümölcs,

mozgás, friss levegő- séta, meditálás, nevetés , alvás , pihenés , olvasás, a belső boldogság megtalálása


járj utána: milyen ajánlások vannak és készits magadnak egy saját gyüjteményt.


gyógyszer étrend kiegészitő = mind méreg a szervezet számára, sokat nézel TV-t tudat alatt,is mérgeznek a reklámok.....



a tudat és tudatalatti szerepét tárd fel

addig is , amig megérted, és elkezded használni

ami a javadat szolgálja...


sok sok vidám percet kivánok neked.

2011. máj. 18. 21:34
A zsirégetők vagy az étvágycsökkentők hasznosabbak fogyásra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook