Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A zöldszemű szörny...Segítsetek. Tanáccsal, bármivel. fórum

A zöldszemű szörny...Segítsetek. Tanáccsal, bármivel. (beszélgetős fórum)


1 2
3. Pasionella (válaszként erre: 2. - Era06)
2013. febr. 14. 09:41
Nyilván ismerem de most az a lényeg, hogy ez van és valamit tennem kell, hogy szabaduljak tőle.
2013. febr. 14. 09:39

Féltékenység, török átok.

Mindenkinek kell , hogy legyen titka. Természetesen nem a 3 gyerekre gondolok, vagy a 10 év börtönre.

Ismered azt a mondást, hogy hűséget fogadtam nem vakságot!

2013. febr. 14. 09:31

Van egy párom, több mint fél éve vagyunk együtt de több mint 100km választ el minket, minden hétvégén együtt vagyunk.

Hétköznap sokat telefonálunk, kb úgy 2 óránként tudunk egymásról. Este szinte a telefonban alszunk el.

Volt egy dolog, hazudott vmit a múltjával kapcsolatban, amit a mai napig nem vallott be de vannak, voltak rá bizonyítékaim.

Én akkor elvesztettem benne a bizalmam sajnos :-(


Tudom az eszemmel, hogy nem jönne minden hétvégén ha nem szeretne. Ha lenne neki otthon vki akkor minek erőlködne velem? vannak sajnos időnként vitáink is, szóval nem túl egyszerű a kapcsolatunk.


Időnként azt gondolom van neki vki otthon is és el se tudom űzni ezeket a gondolatokat, pedig pl tudom a facebook belépőjét is, nem csinált belőle titkot, illetve egész hétvégén elől hagyja a telefonjait, szinte rájuk se néz.


Áldoz rám időt, pénzt, energiát.


Lassan a gondolataimtól kezdek beleőrülni.

Mi a jó francot csináljak?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook