Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Wizz Air-nál, mennyire veszik komolyan az ellenőrzésnél a különböző dolgokat? fórum

A Wizz Air-nál, mennyire veszik komolyan az ellenőrzésnél a különböző dolgokat? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
2015. ápr. 6. 02:11
A feladott poggyászt átvilágítják, és csak akkor nézik át, ha számukra gyanús tárgyat vélnek felfedezni.
2015. ápr. 6. 02:09

a feladott poggyászba mehet manikűrkészlet, krém, ceruza stb.

Én egy bőröndöt szoktam kézipoggyászként felvinni magammal általában, abba egy kisebb táskába teszem a laptopot,tabletet, hogy a gépen előtudjam venni, egy filmet esetleg megnézni az utazás alatt.

Nekem még sosem néztek bele a gépembe, de láttam már rá példát.

2015. ápr. 6. 02:05

A laptopot ha laptop táskában felviszem gépre, akkor az egy kézipoggyásznak számít és mást nem

is vihetnék már fel?

Bekapcsoltatják laptopot ellenőrzésképpen?

Feladott poggyászt és kézipoggyászt is átnézik részletesen?

Bocsánat a sok kérdés miatt.

2015. ápr. 6. 02:03
Körömlakk pl? Körömlakk lemosó? Kézkrem? Vagy ezeket inkább egyiket se vigyek és inkább majd a másik országban megvásárolom? Vagy éppen egy-két körömlakk még mehet?
2015. ápr. 6. 02:02

A feladott poggyászra gondoltam, hogy olló pl.

Fülbevalót akkor nem kell kivenni? Köldök piercinget sem? Nem sípol be akkor az a kapu?

Ha a feladott poggyászban van pl Labello, szemceruza, spirál, szemhéj festék átlátszó zacskóban (ez mind mehetne egybe), akkor ez így megengedett?

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Junkies095)
2015. ápr. 6. 01:56

a kozmetikumokat tedd zacskóba és azt úgy szokták átnézni, nagy mennyiséget ne vigyél, próbálj utazó kozmetikumokat vinni. Ezt drogériákban kapsz.


Átvilágítják a bőröndöt,kidobják, ha olyat viszel fel, amit nem engedélyeznek.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Junkies095)
2015. ápr. 6. 01:46
Ékszerekkel nem foglalkoznak, olló kézipoggyászban nem lehet.
2015. ápr. 6. 01:44

Mire gondolsz?


Súlyhatárt, a kabintáska méretet, a folyadék mennyiséget komolyan veszik, mint mindenhol máshol. Volt, hogy nem voltak annyira szigorúak, a kabin poggyásszal, de van amikor igen, készülj inkább arra, amit meghatároznak szabályokra.

2015. ápr. 6. 01:42

pl. ékszerek kivétele?

fülbevaló, köldök PC?



illetve a feladott poggyászban a krémek, olló stb átvizsgálása hogyan történik?

2015. ápr. 6. 01:41
A Wizz Air-nál mennyire veszik komolyan az ellenőrzésnél a különböző dolgokat?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook