Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A vörösre festett hajamba világosabb csíkokat szerettem volna, de a 12 %-os hidrogénnel nem sikerült. Meg sem látszik. Mi lehet az oka? fórum

A vörösre festett hajamba világosabb csíkokat szerettem volna, de a 12 %-os hidrogénnel nem sikerült. Meg sem látszik. Mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 24. 17:43
Én is tapasztaltam ilyet magamon. Az tény, hogy a vörös színtől a legnehezebb megszabadulni. Nem csak szőkítőporral lehet ezt művelni. Van még az ún. színleszedő, nekem bevált, mert ez tényleg megszabadított a vörös árnyalattól, ráadásul egyáltalán nem roncsolta a hajamat.Csak a mesterséges pigmenteket szedi ki a hajból, a természeteseket nem bántja.
2009. júl. 28. 21:07
fodrász a szakmám.Milyen arányban keverted???A szőkítőport én 2:1 arányban szoktam keverni.mondjuk 15g por-30g hidrogénperoxid.A hatóidő 35-40 perc hajvastagságtól függően.Lehet,hogy régi volt a hidrogén vagy nem volt jól lezárva a flakon és hamarabb szabadult fel az oxigén.Egészségügyi oka is lehet elméletileg,de én ebben nem hiszek.
2009. júl. 28. 21:01
Nyilván nem kevertél hozzá szőkítőport
2009. júl. 28. 20:27

[link]

ebben a fórumban egy kedves fodrász válaszol mindenkinek, kérdezd meg

1. ryta
2009. júl. 28. 20:21
A vörösre festett hajamba világosabb csíkokat szerettem volna, de a 12 %-os hidrogénnel nem sikerült.Meg sem látszik.Mi lehet az oka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook