Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A ti párotok hogy mutatja ki a szeretetét? fórum

A ti párotok hogy mutatja ki a szeretetét? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
33. d@nu (válaszként erre: 30. - Reni79)
2007. febr. 13. 11:56
:))
32. pandáné (válaszként erre: 30. - Reni79)
2007. febr. 12. 17:24

Nyugi,csak így fejezzük ki a szeretetünket:):):)

Amúgy meg igazad van,hülyeség ezen "vitázni"

2007. febr. 12. 17:20
Ide a portalra legtobben magan jellegu dolgokat is irnak, amiket talan a kornyezetuknek sem mondanak el. Nem ertem hogyan lehet kifogasolni valakinek a velemenyet abban, amikor leir magarol vagy a kapcsolatarol valamit. Nem megbantottam, nem mast kritizaltam, nem hibat kerestem abban, hogy kit hogy szeret a tarsa, sot, orommel olvasom masok hozzaszolasait, mert aranyosak, minden szeretetmegnyilvanulas aranyos. Mindegy. Nem ingem, nem veszem magamra.
30. reni79
2007. febr. 12. 16:47

Hú csajok!Nehogy összekapjatok!Nem azért hoztam létre ezt a topikot!:-)

Puszi mindenkinek!

29. pandáné (válaszként erre: 23. - Pp)
2007. febr. 12. 16:44
Nem értem miért vagy ezen annyira "kiakadva"...Az ő párja így fejezi ki a szeretetét,vagy csak így (is) próbál kedveskedni a párjának.Szerintem sincs abban semmi rossz,ha meglepi egy-két hasznos dologgal,főleg ha már hosszabb ideje élnek együtt/nem írta,hogy mióta/.Lehet,hogy ő így tudja csa kifejezni az érzéseit,vagy egyszerűen szeretné,hogy a párjának ne legyen ilyesmire gondja.A legtöbb nő értékeli az ilyen figyelmességet és Antea sem azt írta,hogy ez a kapcsolatuk mozgatórugója.A legtöbb emberből ilyen esetben tényleg a féltékenység beszél/Nem célzásként írtam.../
28. d@nu (válaszként erre: 23. - Pp)
2007. febr. 12. 16:00

Hmm, akárhogy is olvasom, Antea szerintem nem hangsúlyozza a materiális javak fontosságát, csak azt mondja, hogy az Ő párja így fejezi ki a szeretetét. És mi is a baj ezzel? Szerintem semmi. Ki így, ki úgy. Van, aki megelégszik azzal, amit kap, és van aki nem. Még jó, hogy nem vagyunk egyformák. :)

És mondd csak, kedves pp, ha már itt járunk, a Te párod hogyan is fejezi ki az irántad érzett szeretetét?

27. Rika1 (válaszként erre: 26. - Rika1)
2007. febr. 12. 03:17
A szeretetét pedig úgy mutatja ki,hogy néha elmosogat,bevásárol,vagy leviszi a szemetet.Minden különösebb ok nélkül,virággal kedveskedik.pl:egy száll rózsa,vagy keres a neten verset,elküldi emilbe,:)ilyen apró kis dolgokban rejtőzik a szeretet.Vagy amikor itthon van hozzám bújik,átölel,vagy például nap közben,ha meghalljuk a kedvenc zenénket,táncolunk a konyhába is akár összebújva.:)
26. Rika1
2007. febr. 12. 03:04
Az én párom imád,nyugodtan kimerem mondani és én is nagyon szeretem őt.25éve vagyunk együtt.Csak jót mondhatok el,semmi negatív nem volt az évek alatt.Amióta net van, és beszélgetek másokkal is na most előbújt a féltékenység.:) azóta sokkal bújósabb lett.De végül is belátta,semmi oka nincs rá,hogy féltékenykedjen:))azon meg tegye túl magát,mert nem mondok le a beszélgetésekről úgy sem:))
2007. febr. 11. 23:54
Az én párom csak bújik és puszilgat!:)
24. Shally (válaszként erre: 21. - Pici Lulu)
2007. febr. 11. 20:25
Nem skorpió jegyű a párod véletlenül??? Volt egy exem, aki nagyon ilyen volt...én nem bírtam mellette, "csak" 4 és fél évig..:)))
23. pp (válaszként erre: 16. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 11. 19:44

A lényeg, hogy a válasz hozzászólásodban sem tudsz elszakadni a materiális javak fontosságának hangoztatásától. El sem hinném, hog yépp a szeretetről beszélsz, ha nem látnám a topik címét. Remélem ebből is látható, hogy nem irigységről van szó, hiszem miért is irigyelném a kevesebbet mástól. Én jobb kapcsolatot el sem tudok képzelni, mint amiben most élek, és egyáltalán nem arról szól hál' istennek, hogy mennyi mindent vásárolok neki, vagy ő nekem.

Ha neked szeretet jeleként elég a sok ajándék, akkor most pont jó a kapcsolatod, ahogy olvasom, de ha esetleg valami másra vágysz, akkor remélem egyszer megkapod, és rájössz, hogy az mennyivel többet ér.

22. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 21. - Pici Lulu)
2007. febr. 11. 01:57
Na igen, szereted, csak muszaj valahogy megbeszelni vele, hogy ne fojtson mar meg! Ne vegye el az eletoromodet, hat milyen kapcsolat az, ahol az egyik allandoan retteg, hogy a masiknak mi a baja eppen, vagy mit csinalt rosszul stb. Lehet edesanyadat kellene megkerni, vagy valaki mast, hogy beszeljen vele, hat mar masbol sem all az eleted mellette, mint aggodsz miatta es nyugtalankodsz azert, amiket mond, amiket elvar stb. Meg kell vele ertetni, hogy ahogy viselkedik, ugy eselye sem lesz hosszu idon at megtartani, mert megfojt.
21. Pici Lulu (válaszként erre: 20. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 11. 01:38

ja igen olyan nehéz... nehéz vele bánni, mikor úgyérzem minden okéé akkor beüt valami mindig.. mindig kitalál valamit, hogy akkor most ezt vagy azt nem csinálta, jóóól.. félek attól, hogy ha nem teljesítek neki rendesen ahogy ő szeretné elveszítem.. bármit is írók róla szeretem nagyon ezt az idióta pasimat..! Nem tudom miért....!

Pedig lenne rá temérdek okom amiért otthagyhatnám... de nem teszem.. vajon miért? Oly nehéz... :(

20. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 19. - Pici Lulu)
2007. febr. 11. 01:33
Ne vedd a szivedre, mashogy nem fogsz tudni vele maradni! Sajnos ahogy olvasom, mikor irsz rola, O az a fajta, akit egy nonek fel(meg) kell nevelnie. Kicsit onzo. A kerdes az, vajon fel akarod-e nevelni? Talan magadnak nevelned fel, vagy talan masnak. De az is lehet, hogy O alapvetoen ilyen, es akkor nem tudsz mit tenni. Kicsit tul sokat orlodsz, remelem eszre fogod venni, ha ez mar nem hasznodra van!
2007. febr. 11. 01:16
háát inkább, hogy nem mutatja ki.. most pl. rám fogta, hogy én vagyok a hibás azért amiért nem veszem észre, hogy neki rossz kedve van, mi vagyok én pszichológus? Az előzmények: külön mentünk beülni valahová.. és neki ez sem tetszett, mert miaz, hogy én elmegyek a barátnőimmel... aztán meg.. mert miért nem veszem észre, hogy rossz kedve van, nem is volt rossz kedve, meg én honnan tudjam, hogy rossz kedve van mikor nem is úgy viselkedik... ááááá nem is értem ez a pasit..! Most mindent rám akar kenni, hogy "hagyjam békén ezek miatt..."
18. 5464505f6a (válaszként erre: 16. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 11. 01:12
Biztos,h jól olvastad,amit Ekka írt?Mert elég egyértelműen belefoglalta:"ajándékkal megvett szeretet meg gáz"
2007. febr. 10. 23:55
Nem tudom, miert kell valakit leszolni ilyenert. Tok aranyos, hogy van akinek a parja az arcat csipkedi, popsijara csap stb. A szeretetnek mindenkinel masok a megnyilvanulasai. En sosem szerettem ha az arcomhoz er, vagy a hatsomra ver, az egyik nagymamam csinalta ezt kiskoromban, es utaltam erte, nagyon zavart. Kinga82-nek ugy mutatja ki, hogy korulotte siel, mint irta valahova. Miert kell egyetlen hozzaszolast verkomolyan venni, mintha azon kivul mas nem lenne? Akik itt leirtak, kiragadtak parat abbol, ami valojaban van a kapcsolatukban. A szeretetnek millionyi megnyilvanulasa van, nem ferne ki egy egesz oldalra sem, ha aprankent valaki ossze akarna szedni. Bar aki minositeni akar, az talal mindenben elegendo indokot.
16. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 9. - Pp)
2007. febr. 10. 23:36

Az elejen vett ezt azt, hogy meglepjen, olyan dolgokat, amikre nem volt szuksegem, es annak nincs ertelme. Szeretet? Igen, szeretetbol, mert megtehetne, hogy azt mondja menjek es vegyem meg magamnak. Szerintem neked massal van problemad, nem azzal, amit irtam.

Ekkanak van igaza, a szeretet nem errol szol, de ki lehet mutatni igy is, es inkabb igy, mint vegyen mondjuk vagott viragokat, amik par nap alatt elszaradnak es amiket sajnalok is.

Ugy erzem az irigyseg szolt beloled. Bocs az oszintesegemert.

2007. febr. 10. 20:10
Néha rácsap a fenekemre:))))
14. marcsy006 (válaszként erre: 8. - Gkreka)
2007. febr. 10. 17:53
Hát nem tudom,mi már 30 éve ismerjük egymást és febr.27.-én leszünk 25 éves házasok,de a napi töbszöri ölelés,simogatás és puszi még mindig hozzátartozik az életünkhöz.
13. pp (válaszként erre: 11. - Ekka)
2007. febr. 10. 16:42
na én meg közben írtam :)
12. pp (válaszként erre: 10. - Ekka)
2007. febr. 10. 16:41
Szerintem nem Antea-ra gondoltál. Ő pont csak ajándékot kap, én is arra írtam.
11. Ekka (válaszként erre: 10. - Ekka)
2007. febr. 10. 16:40

Na ezt most jól megkavartam:))))))))

Szóval a nyúzás stb. ok. Az ajándékkal megvett szeretet meg gáz:)))

(remélem így már érthető)


Lehet megbolondultam:D

10. Ekka
2007. febr. 10. 16:38

Szerintem ebben semmi rossz nincs. (mármint amit Antea ír) Az én párom is állandóan "nyúz".

Szerintem inkább ez mint sok ajándék, ruha, kozmetikus, pénz. -nem ez a szeretet. Ez kb. olyan mint mikor a szülő megveszi a legújabb számítógépes játékot, egy halom csokit, ezt-azt, de azt nem kérdezi meg, hogy mi volt a suliban.

Ez nem más mint: megkapsz mindent, csak hagyjál már!!!!!!!!!

9. pp (válaszként erre: 4. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 10. 16:33
Érdekes a párod elképzelése a szeretetről, részedről meg az az érdekes, hogy erre van igényed, sőt azt hiszed ez a szeretet.
2007. febr. 10. 14:01
ahogy telnek az evek (10 eve ismerjuk egymast) egy re ritkabbak az ilyen kedveskedesek. lassan orulok, ha nem felejtkezik el a nevnapomrol.
2007. febr. 10. 13:58
a virág egyéb kis ajándékok,az ölelése a csókjai,a szszép szerelmes szavai
6. Bazsó (válaszként erre: 5. - Bazsó)
2007. febr. 10. 08:16
Ja!-és nincs alkalomhoz kötve,napjában többször is kapok ezekből:))
2007. febr. 10. 08:13

Engem nem halmoz el ajándékokkal(azért szoktam kapni).

A kedveskedés Nála egy simogatás,egy ölelés,egy puszi és becézgetés.

2007. febr. 10. 02:06
Nekem ruhat, fehernemut vesz, meg kozmetikumot is, ha emlekszik hogy mit bamultam meg vagy felirom, hogy mire van szuksegem. Egyszer meg egy tusarku elegans cipot is kaptam, fogalmam sincs hogyan valasztotta. Par hete fordult elo eloszor, hogy 3 tul kicsi meretu pulovert vett Angliaban. Azt hiszem ugy van vele, hogy inkabb oltoztet, minthogy kritizaljon. Osszel 15 par zoknival lepett meg, hat ilyet csak szeretetbol vesz egy ember a masiknak :))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook