Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van olyan, hogy valaki nem érdemli meg a boldogságot és a szeretetet az életben? fórum

Van olyan, hogy valaki nem érdemli meg a boldogságot és a szeretetet az életben? (beszélgetős fórum)


1 2 3
62. syria (válaszként erre: 44. - Fbc30eb6ea)
2021. szept. 16. 12:13
Sok, nagyon sok erőt kívánok, hogy végig tudd csinálni! Az elhatározás már az első helyes lépésed. Ugye tudod, hogy nem lesz könnyű és egyszerű? Vannak rokonok, barátok, ismerősök, akik tudnának támogatni? Az eddigiek alapján értelmes, jópofa embernek látlak; kár lenne érted.
61. Super Woman (válaszként erre: 42. - Fbc30eb6ea)
2021. szept. 14. 23:18

Kedves Kérdező Srác! A depresszió egy betegség, amit gyógyszerrel lehet kezelni. Nagyon jó, hogy szakemberhez fordulsz. Az antidepresszánsokkal kapcsolatban: először is, nem ördögtől valók :-) Sok embernek segítettek már. De kell kb. 10-14 nap, néha több is, mire érzed a hatását. És nem biztos, hogy elsőre eltalálják, mert sokféle van, de éppen ezért bízz az orvosban.

A másik dolog: nem kell az emlékeidet törölni. De talán korai most boncolgatnod. A gyógyszer segít majd, hogy stabilabb állapotba kerülj, akkor bele lehet kezdeni egy beszélgetős terápiába, ahol szép lassan fel tudod dolgozni a múltat. Kitartást!

2021. szept. 14. 22:44
Alexandra cárné csókosa nem a Raszputyin volt ?
59. Érdekes73 (válaszként erre: 28. - Fbc30eb6ea)
2021. szept. 14. 22:28
Életkedved nincs. Szakember ?
58. Bichi (válaszként erre: 54. - Fbc30eb6ea)
2021. szept. 14. 22:24

Látom tényleg te vagy :D :D Nem tudom, hogy feltűnt-e, hogy nem én vagyok, aki nyitotta a fórumot.

De totál felesleges volt, nem tűnik fel, hogy mindben azt gondolja mindenki, amit én, csak ők finomabban fogalmaznak?

57. Scherlock (válaszként erre: 1. - Fbc30eb6ea)
2021. szept. 14. 21:05

Ha így gondolod, így is van.


Mi miben is segíthetünk?

56. 8d00a82c06 (válaszként erre: 54. - Fbc30eb6ea)
2021. szept. 14. 19:22

Vegyél vissza!

Senkinek sem tökéletes, de tesz érte hogy legalább a közelében legyen!

Ezzel szemben te semmit, várod a csodát, mert az neked jár...

2021. szept. 14. 19:05
Nincs.
54. fbc30eb6ea (válaszként erre: 53. - Bichi)
2021. szept. 14. 18:53
Igen tudom neked tökéletes életed van, akkor meg minek nyitottad meg ezt a fórumot? Húzz el innen! Nyavalyog a nénikéd.
53. Bichi (válaszként erre: 44. - Fbc30eb6ea)
2021. szept. 14. 18:51
Te ugyanaz vagy, aki egy rakás ugyanilyen fórumot nyitott, amiben nyavalyog, hogy neki milyen szar?
52. 92a40235c8 (válaszként erre: 1. - Fbc30eb6ea)
2021. szept. 14. 18:10
Ha boldogságot nem is, apró örömöket csak érdemelsz, nem? Az örömforrások irányába haladj!
51. Napsugár8 (válaszként erre: 48. - Amaunet)
2021. szept. 14. 16:53
Bocsi! Nagy bakot lőttem!! Raszputyinnal kevertem?????
50. Napsugár8 (válaszként erre: 47. - Fbc30eb6ea)
2021. szept. 14. 16:51

Én a 45. sz. hozzászólásra válaszoltam. Te amit most írsz, azt annak előtte írtad, amit most olvastam.

Nagyon helyes, de kérlek ne omolj össze, ha csak hetek múlva, vagy esetleg még annál is későbbi időpontban mehetsz. Van erőd, van benned kurázsi, hogy kitartasz, és elindulj a felfelé vezető lépcsőn. Most egyelőre ez a legjobb amit tehetsz. Jó döntés, jó irány!

49. fbc30eb6ea (válaszként erre: 48. - Amaunet)
2021. szept. 14. 16:50
Szegény néni... :((
48. Amaunet (válaszként erre: 46. - Napsugár8)
2021. szept. 14. 16:48
A regény főhőse miután jól megbeszélte magával, hogy tulajdonképpen jót tesz vele megölt egy uzsorás öregasszonyt.
47. fbc30eb6ea (válaszként erre: 46. - Napsugár8)
2021. szept. 14. 16:46
Miről beszélsz? Most írtam, hogy minél hamarabb felkeresek egy szakembert.
46. Napsugár8 (válaszként erre: 45. - Amaunet)
2021. szept. 14. 16:44

Az odáig oké! De hogyan jön ez ide?

Ha jól emlékszem (kb. 50 év távlatából) Raszkolnyikov a cárné agyát mosta át mai nyelven szólva ezoterikus tanokkal, aki ezáltal elvesztette a realitásokat... ennek a Srácnak már nincs mit veszítenie! Ha az általunk adott hitet, ösztönzést nem képes (mert nem akarja!) befogadni, semmit sem tehetünk. Hagyni kell, hagy piszkítson maga alá a saját magának ásott gödör fenekén.

45. Amaunet (válaszként erre: 41. - Napsugár8)
2021. szept. 14. 16:39
Dosztojevszkij: Bűn és bűnhődés
2021. szept. 14. 16:39
Ha reális akarok lenni az életben boldog már sosem leszek, viszont gyógyszerekkel talán valamelyest szinten tudom tartani magamat, a hígfos felett 2 lépcsővel..
2021. szept. 14. 16:36
Holnap kérek időpontot pszichiátriára azt hiszem. A pszichiáter sem Jézus Krisztus, de talán annyit elérek, hogy ne nyakig legyek a sz@rban,hanem csak derékig.
2021. szept. 14. 16:35
Valamit kell tennem. Egyre inkább hajlok az antidepi gyógyszerekre, egyedül nem fog menni, legalább a tüneteim enyhülnek, megyek pszichiáterhez. Bentlakásos terápián is gondolkozok. Ki kellene gyomlálnom ezt a sok rossz dolgot. Legjobb lenne a totális emléktörlés.
41. Napsugár8 (válaszként erre: 39. - Amaunet)
2021. szept. 14. 16:20
Ezt nem értem. Légyszi megmagyarázni, mert halvány fogalmam sincs, mire gondolsz???
40. tumbo2 (válaszként erre: 24. - Fbc30eb6ea)
2021. szept. 14. 16:20
őszintén,én is ahhoz vagyok kedves,aki velem is az.van egy bunkó nő az utcában jóval fiatalabb,mint én,majdnem fellökött,aztán tele pofával mondta,hogy nem tértem ki az útjából.hallottam,aztán elnevettem magam.én minden idősebbnek,gyereknek utat engedek.reggel is mondta egy fiatal lány,hogy kikerült volna minket,de miért foglalnánk el a járdát-
39. Amaunet (válaszként erre: 30. - Napsugár8)
2021. szept. 14. 15:52
Ráküldöd Raszkolnyikovot az idős emberekre?:)
38. Napsugár8 (válaszként erre: 34. - Fbc30eb6ea)
2021. szept. 14. 15:47

Tudod Kedves!

Nagyon sok ember van ma mélyponton, leginkább a megélhetési gondok miatt. És nagyon sok ember keresi a kiutat, keresi a módot, hogyan tudna nehéz helyzetéből kilábalni, és hidd el, hogy ők sem repesnek az örömtől. De akarnak!!! És mindent megtesznek azért, hogy változzon az életük.

Az ilyen embereknek a legkisebb segítség is megadja a kezdő lökést, magába szívja azt a minimális erőt, hitet, biztatást, amely ahhoz kell, hogy tovább tudjon lépni. Az ilyen embereket a sors is segíti, és újabb és újabb lépőcsőfokot képesek megmászni, de kijutnak a gödörből!

Te, aki csak ülsz a gödör alján, és panaszkodsz, de eszed ágában sincs felállni és elkezdeni mászni kifelé, örökre ott is fogsz maradni. Szedd össze magad, mert a világot senki sem fogja levinni hozzád a gödör aljára! Ha a világ szépségeit, az élet örömét akarod te is látni, érezni, tapasztalni, ahhoz neked kell az oda vezető utat megtenni.

És akiben van erő, hogy másoknak segítsen, azoknak fogja adni, akiben van akarat, elszántság, hogy elkezdjen a saját lábára állni, és elindulni fölfelé.

A te életed, a te döntésed.

37. 00dfb24292 (válaszként erre: 34. - Fbc30eb6ea)
2021. szept. 14. 15:37
De az. Mert itt nyavalyogsz (ne haragudj, de tényleg azt csinálod), és amikor megsajnálunk, foglalkozni kezdünk veled, megoldást keresünk, vagyis energiát fordítunk rád, akkor újra benyögöd, hogy leszarsz mindent, és itt hagyod a fórumot. Majd nyitsz egy újat. Ezt csinálják az energiavámpírok. Mit szeretnél?
36. globus (válaszként erre: 34. - Fbc30eb6ea)
2021. szept. 14. 15:34

Ezzel nincs semmi gond. Két boldogtalan ember nem teszi egymást boldoggá, csak duplán boldogtalan. A boldogot meg kioltja. Következik belőle, hogy tudni kell egyedül is kiegyensúlyozottnak lenni, többi magától jön.

A boldogság nem olyan, hogy padló felett repkedünk. Elégedettek vagyunk, egészségesek, van munkánk, egzisztenciánk, kapcsolatrendszerünk. Mi hiányzik legjobban?

35. Napsugár8 (válaszként erre: 31. - Fbc30eb6ea)
2021. szept. 14. 15:28

Na ne már!!!

Mit kell tudnod adni ahhoz, hogy valakinek a kezéből kivedd a tele kosarat, és elvidd neki a következő sarokig.

Vagy hogy a kerekes székben ülőtől az üzlet ajtón kívül megkérdezd, hogy mit szeretne vásárolni, és visszamegyek az üzletbe, megveszem neki...

Vagy amikor a covid miatt lekéste a kismama a számára engedélyezett időt, így bementem a kisboltba, és nyitott ajtón keresztül beszélt az eladóval, én fizettem, kivittem neki...

Mit magyarázol, hogy nincs semmid, amit adhatnál????

Ezekhez semmi más nem kell, csak odafigyelés a másikra, hogy észrevedd, hányan vannak náladnál sokkal nehezebb körülmények között, és nem panaszkodnak, teszik, amit meg tudnak tenni... Totál csak a nyavalygásból állsz ki. Mit vársz tőlünk?

34. fbc30eb6ea (válaszként erre: 33. - Globus)
2021. szept. 14. 15:26
Ez nem energiavámpírság. Mindenki csak azt tudja adni, amilyen ő. Ami a lényege. Minden más csak önbecsapás lenne a részemről, most nem fogom eljátszani, hogy hű de boldog vagyok.. Minek hazudjak magamnak? Az igazság fáj.
33. globus (válaszként erre: 22. - Fbc30eb6ea)
2021. szept. 14. 15:20
Hát, így is fel lehet fogni...ilyenkor hasznos lehet, ha találkozol egy igazi energiavámpírral, hogy azonnal felismerhesd, mi az, ami elviselhetetlen. Leszívná minden energiádat, ha mindig valaki nyavalygását kellene hallgatni. Na most képzeld el, mit szeressenek ebben. Menekülnek...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook